ریتم سلامتی، ریتم زندگیتون

تنها تا ۵ خرداد فرصت دارید تا امتیاز بگیرید و در قرعه‌کشی بزرگ سوناتا هیبرید و ده‌ها جوایز دیگر شرکت کنید!

برای شرکت در این قرعه کشی بزرگ، کافیست یکی از اپلیکیشن‌های ویژه سلامت زیر را دانلود و نصب کنید و در سرویس‌های پیامکی آنها عضو شوید. در این صورت علاوه بر این که از محتوای برنامه‌های کاربردی که در حوزه سلامت و تندرستی است استفاده می‌کنید، می‌توانید با کسب امتیاز بیشتر شانس خود را در قرعه کشی نیز بالا ببرید!

.
.

دیجی دارو

این اپلیکیشن نشانی، تخصص و شماره تماس پزشک‌ها و اطلاعات عمومی راجع به صد و بیست هزار داروی گیاهی و شیمیایی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

دانلود
.

هفت دقیقه

این اپلیکیشن علمی از طریق فیلم، عکس و دستیار صوتی به شما کمک می‌کند تا بدون رفتن به باشگاه ورزشی و در هر زمان و مکانی شروع به ورزش کنید.

دانلود
.

دکتر مزاج

این اپلیکیشن با استفاده از پردازش عکس شما اطلاعاتی در خصوص مزاج سرشتی یا ذاتی شامل رفتارهای شخصی، مشخصه‌های فردی، رفتارهای اجتماعی، مناسبات شغلی و تحصیلی، رفتارهای غذایی، مواد غذایی مطلوب و ... به شما می‌دهد.

دانلود
.

ابر سلامت

این اپلیکیشن شبکه‌ای اجتماعی بین شما، پزشکان، مراکز درمانی و دیگر کاربران به وجود آورده تا مجموعه‌ای از خدمات سلامت را به شما عرضه کند. از طریق این اپلیکیشن می‌توانید سوالات پزشکی خود را از پزشکان سامانه بپرسید و در کمتر از 24 ساعت پاسخ خود را دریافت کنید (اولین سوالی که می‌پرسید به صورت رایگان است).

دانلود
.

مشیانه

این اپلیکیشن ویدئوهای متنوعی در حوزه‌هایی شامل سبک زندگی، اجتماعی، هنری، فرهنگی، سلامت و نیازهای اجتماعی و فردی در اختیار شما قرار می‌دهد. ویدئوهای مشیانه اختصاصی است و فقط برای این رسانه تولید می‌شود.

دانلود
.

بانومی

این اپلیکیشن شامل امکاناتی نظیر تقویم بانوان، ثبت رویداد، شماره و آدرس تمامی پزشکان متخصص زنان در کشور، پاسخ به سؤالات شرعی، پرسش و پاسخ ویدئوهای آموزشی، اخبار روزانه، نکات سلامتی است.

دانلود
.

قدم‌های طلایی

با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید بر اساس تعداد گام‌هایی که برمی‌دارید و فعالیت‌هایی ورزشی که در طول روز انجام می‌دهید امتیازتان را بیشتر کنید و علاوه‌بر حفظ سلامتی خود، برنده جوایز ارزشمندی نیز باشید.

دانلود