.

سامانه مدیریت یادگیری سازمانی ایرانسل

سامانه‌ آموزش پیامکی و نرم‌افزار موبایل سه محصول اصلی معرفی شده در این طرح هستند که بطور جامع و یکپارچه‌ای طراحی و ایجاد شده‌اند.

.
.

سامانه مدیریت یادگیری سازمانی یکی دیگر از امکانات و خدماتی است که واحد کسب و کار سازمانی ایرانسل در اختیار سازمان ها قرار می دهد..

از جنبه کسب و کار و آموزش‌های شغلی، آموزش‌های غیر رسمی informal، بهترین و پرمخاطب ترین شیوه آموزش برای افراد شاغل از هر صنف و با هر سطح معلومات و دانش است. چرا که در هر زمان و مکانی با صرف حداقل هزینه به آموزش‌های کوتاه مدت کاربردی و موثر و مطابق با نیاز خود دسترسی یافته و حتی قادر خواهند بود تا بصورت گزینشی مطالب آموزشی را دراختیار داشته باشند.

سامانه آموزش مجازی آنلاین، سامانه‌ آموزش پیامکی و نرم‌افزار موبایل سه محصول اصلی معرفی شده در این طرح هستند که بطور جامع و یکپارچه‌ای طراحی و ایجاد شده‌اند. این ‌سه محصول توسط یک سامانه مدیریت محتوای قدرتمند پشتیبانی می‌شوند که حاوی محتوای آموزشی ممیزی شده توسط نهاد‌های مربوطه است. از جمله این‌نهاد‌ها می‌توان به مرکز توسعه تجارت الکترونیک(نماد اعتماد الکترونیک)، مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی(ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی)، سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و ... اشاره کرد.

به عبارت دیگر اتصال این چهار محصول منجربه ایجاد یک هاب آموزشی جامع و کامل می‌شود که بواسطه آن کلیه حوزه‌های آموزشی از قرار آموزش‌های رسمی (مدارس، موسسات آموزش‌عالی و دانشگاه‌ها) و آموزش‌های غیررسمی را می‌توان پوشش داد.

سامانه مدیریت یادگیری سازمانی ایرانسل جهت گسترش آموزش های غیر رسمی، شامل دپارتمان های آموزشی مختلفی است که دوره های آموزشی در این دپارتمان دسته بندی شده اند. هر دپارتمان دارای یک ناظر می باشد که بر دوره های ارائه شده نظارت دارد. هر دوره آموزشی دارای یک یا چند مدرس بوده و در چلسات متعددی برگزار می گردد. در هر جلسه، امکان برگزاری آزمون وجود دارد. در دوره ها ، میزان حضور و مشارکت دانشجو ثبت می گردد.

در پایان هر دوره کارنامه و عملکرد کاربر در طول دوره به وی گزارش داده میشود و بسته به نظر مدرس ، صلاحیت کاربر برای دریافت گواهینامه پایان دوره اعلام می گردد. گواهینامه های صادر شده از طریق سامانه قابل استعلام بوده و نیز با توجه به محل صادر کننده گواهینامه ، مدرک وی صادر و برای دانشجو ارسال میگردد. همچنین امکان ارائه گواهینام اینترنتی نیز امکان پذیر می باشد.

.
.

مزایا و یا ویژگی های سامانه مدیریت یادگیری سازمانی ایرانسل برای کسب و کار شما

 •  عدم وابستگی گیرنده خدمات آموزشی به مکان و زمان مشخص.
 •  جلوگیری از هزینه های اضافی رفت و آمد خصوصاً به مراکز دور از محل سکونت
 •  آگاهی به موقع از حضور در دوره‌های آموزشی
 •  اطلاع از آموزش ارائه شده در سطح کشور به منظور ارائه خدمات یکسان
 •  ارزان بودن ارائه خدمات آموزشی از طریق خدمات ارزش افزوده‌ی SMS، Voice و Data
 •  اطلاع رسانی از مراحل و فرآیندهای شروع تا پایانی آزمون
 •  قابلیت فرآیند پیگیری چاپ تا تحویل گواهینامه مهارتی متقاضیان
 •  ارائه آموزش های تلفیقی از طریق پیامک و وب سایت ( ویدئو کنفرانس ، و اینترنت و APPهای موبایل و ...)
 •  امکان نظرسنجی درخصوص ارائه خدمات به جهت اصلاح ساختار آموزش، آزمون و سایر فرآیندها
 •  ارائه آموزش‌های مستمر و هدفمند در راستای نیاز هر فرد اعم از شاغل، خانه دار، دانشجو و ... .
 •  ارائه آموزش های فصلی در حیطه مشاغل فصل.
 •  چابکی در تعریف و ارائه دوره های آموزشی خاص.
.

ممکن است دوست داشته باشید :