درباره زوم ایرانسل

زوم

سرویس زوم ایرانسل، یک سرویس ارزش افزوده بر بستر پهن باند برای دسترسی کاربران ایرانسل به محتوای تصویری با کیفیت است. این محتوا ممکن است شامل محتوای زنده، آرشیوی یا هرگونه محتوای تصویری دیگر از قبیل فیلم سینمایی، سریال، کلیپ، نماهنگ و... باشد.
زوم ایرانسل ابتدا برای کابران اعتباری و جهت دستگاه های اندرویدی عرضه خواهد شد ولی در آینده نزدیک جهت کاربران دائمی و سایر سیستمهای عامل نیز در دسترس خواهد بود. نحوه استفاده از محتوای ارائه شده به سه شکل خواهد بود:
الف) محتوای رایگان (free) که بدون نیاز به پرداخت وجه قابل رؤیت و استفاده است.
ب)ایجاد اشتراک (subscription)، کاربر با خرید اشتراک قابلیت دسترسی به محتواهای تعریف شده را در بازه زمانی مورد اشتراک خواهد داشت.
ج) خرید موردی (pay per view)، که کاربر برای دیدن و دسترسی به هر محتوا، هزینه آن را جداگانه پرداخت خواهد نمود.

مدت اشتراک در ابتدا به صورت اشتراک روزانه با قابلیت تمدید خودکار است ولی در آینده نزدیک سایر انواع اشتراک از قبیل هفتگی و ماهانه نیز به سرویس اضافه خواهد شد.
پرداخت هزینه استفاده در ابتدا تنها از موجودی شارژ سیم کارت (برای مشترکان اعتباری) امکان پذیر است ولی در آینده نزدیک از طریق درگاه های پرداخت بانکی نیز امکان پذیر خواهد بود.

نکته مهم: کاربر جهت خرید از سرویس (اشتراک یا موردی) باید لزوما از نام کاربری و رمز عبور e-Care خود استفاده نماید و لذا استفاده از سرویس برای کاربران غیرایرانسلی امکان پذیر نخواهد بود.
مشترکان ایرانسلی می توانند با ارسال پیامک خالی به شماره 130 حساب e-care خود را شارژ نمایند . همچنین امکان بازنشانی رمزعبور از داخل اپلیکیشن وجود دارد .