جزئیات کارکرد خطوط اعتباری

 

شما مشترکان سیم کارت های اعتباری به آسانی می توانید تمامی تماس‌های خود را با مراجعه به «سیستم کنترل حساب اینترنتی» (eCare) دریافت نمایید.

برای این کار کافیست پس از ورود به eCare و وارد کردن اطلاعات زیر، گزینه «جزئیات کارکرد خط اعتباری» را از زیرمنوی «حساب» انتخاب نمایید:

در ادامه با انتخاب بازه زمانی مورد نظر (حداکثر 15 روز) و وارد کردن نشانی پست الکترونیکی، درخواست برای دریافت جزئیات کارکرد خط ثبت می‌شود.

  • هزینه دریافت «جزئیات کارکرد خط اعتباری» ۵۰۰ تومان است که پس از تایید، به صورت خودکار از حساب شما کسر می شود.
  • پس از ثبت درخواست، جزئیات کارکرد، ظرف حداکثر ۲ ساعت در قالب فایل PDF در «سیستم کنترل حساب اینترنتی» قابل دسترسی خواهد بود. این فایل پس از یک ماه از حساب eCare شما حذف می شود.
  • امکان ارسال فایل جزئیات کارکرد به پست الکترونیکی شما نیز وجود دارد؛ کافیست در هنگام ارسال درخواست، نشانی پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.

روش دیگری که از آن می توان برای دریافت جزئیات کارکرد خط اعتباری بهره گرفت، مراجعه به مراکز خدمات مشترکان ایرانسل است.بدین منظور می توانید با در دست داشتن اصل مدرک شناسایی (کارت ملی) و نیز قاب سیم کارت خود به یکی از مراکز خدمات ایرانسل مراجعه کرده و پس از احراز هویت، با پر نمودن فرم مربوط پرینت ریز مکالمات سیمکارت خود را دریافت نمایید.

تعرفه ارائه جزئیات کارکرد خط اعتباری مبلغ ۲.۰۰۰ تومان تا ۳ صفحه (و ۲۰۰ تومان به ازای هر صفحه اضافی) می باشد. همچنین مبلغ ۲.۰۰۰ تومان برای کپی کردن اطلاعات بر روی CD اخذ خواهد شد.