js

آخرین اخبار

ایرانسل اولین اپراتور تلفن همراه دریافت کننده گواهینامه مدیریت امنیت اطلاعات

ایرانسل گواهینامه انطباق سامانه مدیریت امنیت اطلاعات در حوزه مدیریت حساب مشترکین، شارژینگ و مدیریت خدمات فناوری اطلاعات را دریافت کرد. ایرانسل نخستین اپراتور دریافت کننده این گواهینامه در حوزه‌های ذکر شده است.

ایرانسل اولین اپراتور تلفن همراه دریافت کننده گواهینامه مدیریت امنیت اطلاعات

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، بنا بر ممیزی‌های انجام شده توسط شرکت پایانه داده‌های نوین، دارنده پروانه خدمات ممیزی در نظام ملی مدیریت امنیت اطلاعات (نما) و تأیید انطباق سیستم مدیریت امنیت اطلاعات پیاده سازی شده، ایرانسل گواهی انطباق در قلمرو «واحد مدیریت حساب مشترکین، شارژینگ و مدیریت خدمات فناوری اطلاعات» را که به تأیید معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران رسیده است، دریافت کرد.

بزرگترین اپراتور دیتای کشور، ایرانسل، همواره در حال به‌روزرسانی و بهبود سیستم‌ها و فرایند‌های شبکه خود است تا مشترکان با اطمینان بیشتری از خدمات متنوع این شرکت بهره‌مند شوند.

گواهینامه نظام مدیریت امنیت اطلاعات مهمترین گواهینامه حوزه امنیت در کشور قلمداد می‌شود که ایرانسل در جریان ارزیابی‌های انجام شده به عنوان تنها اپراتور تلفن همراه کشور موفق به دریافت آن در حوزه‌های مدیریت حساب مشترکان، شارژینگ و مدیریت خدمات فناوری اطلاعات شده است.

ایرانسل به عنوان اپراتور پیشرو در کسب رضایت مشتری طی ارزیابی‌های انجام شده بالاترین امتیازهای لازم در حوزه‌های مدیریت ریسک تجاری، فرایندهای تست، بازبینی امنیتی شبکه و سیستم‌ها و نظارت‌های امنیتی را به دست آورده است.