کودکان و نوجوانان

کودکان و نوجوانان

ما کنجکاوی کودکان و نوجوانان را برای استفاده از دستگاه‌های هوشمند و اینترنت و نگرانی شما مادرها و پدرهای عزیز را درک می‌کنیم. با توجه به آشنایی و ارتباط آنها با فضای مجازی، تلاش کرده‌ایم امکانات ویژه‌ای را فراهم کنیم تا دنیایشان را با سلامت و زیبایی بسازند و از زمان‌شان لذت ببرند.

سرویس آهنگ پیشواز

سرویس آهنگ پیشواز

سرویس آهنگ پیشواز به شما امکان می‌دهد برای هر یک از تماس‌گیرندگان خود، موسیقی مورد علاقه‌شان را از بین صدها آهنگ انتخاب کنید تا در زمان انتظار تماس با شما به آن گوش دهند.

سرویس پیشخوان ایرانسل

سرویس پیشخوان ایرانسل

با «پیشخوان» از روزنامه همراه برخوردار می‌شوید و در جریان خلاصه تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌های روزنامه‌ها و سایت‌های خبری قرار می‌گیرید. خبرهای ارسالی علاوه بر متن، تصاویر و لوگوی سایت یا روزنامه موردنظرتان را نیز به همراه دارند.

همکاری ایرانسل و لالیگا

همکاری ایرانسل و لالیگا

امضای قرارداد همکار ی با لیگ حرفه‌ای فوتبال اسپانیا – لالیگا - محتوای اصل و اختصاصی فوتبال روز دنیا را برای اولین بار در ایران، به هموطنانمان ارائه کرده‌ایم. به عنوان بزرگترین اپراتور دیتای ایران در تلاش‌ایم تا استعدادهای برتر در زمینه فوتبال را شناسایی کرده و حمایتگر خوبی برای به اوج رساندن کشورمان در زمینه فوتبال و ورزش باشیم.

321#* : سامانه دانلود قانونی فیلم و سریال

321#* : سامانه دانلود قانونی فیلم و سریال

با *321# ، تنها با سه شماره می توانید سریال‌های روز ایرانی را به طور قانونی دانلود کنید.