bazik

بازیک؛ دنیای بازی‌های موبایل هیجان‌انگیزتر از این نمی‌شود!

بازیک تخصصی‌ترین مارکت بازی‌های موبایل است. در بازیک بدون محدودیت پرداخت و تماشای تبلیغات به بازی کردن می‌پردازید.

دانلود

بازیک بهترین‌ها را به شما پیشنهاد می‌کند

بازیک همه چیز را برای شما فراهم کرده است تا بتوانید سریع‌تر از هر زمان دیگری به بازی کردن مشغول شوید.

جدیدترین اخبار و مقالات حوزه بازی

جدیدترین اخبار و مقالات حوزه بازی

رقابت و جایزه

رقابت و جایزه

ترافیک رایگان دانلود بازی

ترافیک رایگان دانلود بازی

بروزترین بازی های موبایلی و دیتادار

بروزترین بازی های موبایلی و دیتادار

بخش بازی های اشتراکی

در این بخش با خرید اشتراک دوره‌ای، یعنی تنها با یک پرداخت، می‌توانید بدون تماشای تبلیغات، بازی دلخواه خود را دانلود و بازی کنید. بنابراین برای دسترسی به بازی موردعلاقه‌تان دیگر به انواع پرداخت‌های مجزا نیازی ندارید. همچنین می‌توانید در رقابت‌های دوره‌ای با سایر کاربران از جوایز نفیسی بهره‌مند شوید.

bazik-mobile-01
bazik-mobile-02

بخش ویترین

بهترین و جذاب ترین بازی های روز دنیا در دسته بندی های مختلف در دسترس شما می باشد کلیه ترافیک دانلود بازی ها برای کاربران ایرانسل رایگان می باشد و می توانید بدون دغدغه کم شدن حجم اینترنت خود بازی دلخواهتان را دانلود کرده و از بازی کردن لذت ببرید.

لیدربورد بازیک جایی‌ست که شما گیمرها می‌تونید با کسب امتیاز از بازیک رتبه خودتون رو بالا ببرید و علاوه بر شرکت تو رقابتی جذاب بین کلی گیمر ایرانی، در جشنواره‌های دوره‌ای بازیک هم شانس خودتون رو برای بردن جوایز متنوع امتحان کنید.

شما تو بازیک می‌تونید با دانلود بازی، دادن کامنت و رتبه به بازی‌ها، خرید اشتراک و هر فعالیت دیگه امتیاز کسب کنید و رتبه‌های خودتون رو ارتقا بدید. تا دیر نشده از همین الان شروع به کسب امتیاز کنید و از جوایز جذاب بازیک لذت ببرید.

بخش مجله

بازیک جدیدترین خبرهای دنیای بازی‌های موبایلی را به اطلاع شما می‌رساند. شما می توانید روزانه از این بخش اطلاعات جذاب و منحصر به فردی جهت افزایش اطلاعات خود در حوزه بازی های موبایلی کسب کنید.

bazik-mobile-01

همین حالا دریافت کنید

بازیک, در دنیای گیمر ها بازی کنید

dowload_android