banner

جشنواره تولید محتوای آنلاین «دانا »

قدمی به سوی آموزش دیجیتال!

جشنواره تولید محتوای آنلاین «دانا »، قدمی به سوی آموزش دیجیتال!

ایرانسل به عنوان ارائه دهنده پلتفرم آموزش جامع  آنلاین«دانا»؛ درصدد برگزاری جشنوارهای با هدف افزایش آگاهی عمومی جامعه نسبت به روشهای نوین و پیشروی آموزش و ارتباطات دیجیتال فردی و گروهی و وبینارهای آموزشی و کاری است.
به این منظور، تا ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱، تمامی علاقهمندان به حوزه نویسندگی و تولید محتوای دیجیتال میتوانند با تولید محتوای ارزنده و جذاب درباره «عصر جدید آموزش» و «چشم انداز تعلیم و تربیت در دوران انقلاب آموزش آنلاین» در این جشنواره شرکت کنند و شانس خود را برای دریافت یکی از جوایز نفیس آن بیازمایند.

برای شرکت در جشنواره کافیست، علاقه مندان محتواهای تولید شده را به صورت محتوای متنی در پلتفرم دانا (مجله دانا) و یا در قالب محتوای متنی دیجیتال در شبکههای اجتماعی (اینستاگرام و لینکدین) و  با هشتگ#داناشو ، با ما به اشتراک بگذارند.

داوری و انتخاب برندگان
در خاتمه جشنواره، هیاتی متشکل از  سه متخصص و منتقد صاحب نظر در حوزه نویسندگی و تولید محتوا ، به عنوان هیات داوران به بررسی محتواهای تولید شده خواهند پرداخت و پس از  آن، با مشخص شدن برندگان، به سه نفر برتر ، جوایز  قابل توجهی اهداء خواهد شد.

برگزاری وبینار تخصصی در حوزه تولید محتوای آنلاین

در انتهای این کمپین نیز وبیناری بر بستر «دانا»، درباره جدیدترین روشهای تولید محتوا، برای علاقه مندان و با حضور متخصصان این حوزه برگزار خواهد شد.

جوایز جشنواره

  • نفر اول: یک دستگاه  MacBook
  • نفر دوم: گوشی هوشمند 13 iPhone
  • نفر سوم: تبلت Samsung