از آذر تا یلدا، غوغای پیشوازها!

از آذر تا یلدا، غوغای پیشوازها!

ماه آخر پاییز به یلدا می‌رسد، طولانی‌ترین شب سال. این شب پیش‌درآمدی است بر زمستان و یادگاری خاطره‌ساز از پاییزی که با هم گذرانده‌ایم. امسال هنوز هم فرصت دید و بازدیدها و دورهم‌نشینی‌های قبل از کرونا آنطور که باید و شاید برایمان میسر نیست اما می‌توانیم صدا و تصویر یکدیگر را از دور بشنویم و ببینیم تا چراغ و فروغ رابطه‌ها روشن و گرم بماند…

اپلیکیشن پیشواز هوشمند ایرانسل به مناسبت ماه آخر پاییز و یلدای خاطره‌انگیز، جشنواره‌ای یک ماهه را از ابتدای آذر ماه تا شب یلدا برای تمام مشترکان تدارک دیده که قرار است غوغای پیشوازهای شخصی و صداهای شنیدنی‌تان را در ماه یلدایی طنین‌افکن کند! در این جشنواره، هر هفته به ۵ نفر ۱۰ میلیون تومان جایزه نقدی تعلق می‌گیرد. مجموعش می‌شود ۲۰ جایزه ۱۰ میلیون تومانی. سوغاتی است از یلدای امسال و بهانه‌ای برای انتقال صداها و نواهای گرم شما به یکدیگر.

برای شرکت در این جشنواره یک ماهه، پیشوازهای شخصی در اپلیکیشن پیشواز هوشمند ایرانسل کارساز خواهند بود. از اول تا سی‌ام آذر ماه ۱۴۰۰، هر هفته با فعالسازی پیشوازهای شخصی می‌توانید هم صدای خودتان یا آهنگ موردعللاقه‌تان را در زمان انتظار تماس به گوش تماس‌گیرندگان برسانید و این زمان را به سلیقه خودتان شنیدنی کنید و هم وارد قرعه‌کشی هفتگی «آذر تا یلدا» شوید.

فقط حتما در خاطرتان باشد که برای هر هفته به شرح زیر موضوع خاصی در نظر گرفته شده و پیشوازهای شخصی شما و عنوانی که برای آنها انتخاب می‌کنید باید با این موضوع و هشتگ هر هفته هماهنگ باشند تا شانس برنده‌شدن جوایز هفتگی را بدست بیاورید. ضمن اینکه هر خرید و فعالسازی هم یک شانس بیشتر برای شماست.

هفته‌های «آذر تا یلدا»موضوع / هشتگ هفته
هفته اول – ۱ تا ۷ آذر ماهسنتی / #پیشواز_سنتی
هفته دوم – ۸ تا ۱۴ آذر ماهعاشقانه / #پیشواز_عاشقانه
هفته سوم – ۱۵ تا ۲۱ آذر ماهشاد / #پیشواز_شاد
هفته چهارم – ۲۲ تا ۳۰ آذر ماهیلدا / #پیشواز_یلدا

اگر اپلیکیشن پیشواز هوشمند را هنوز نصب نکرده‌اید، هر چه زودتر به یکی از روش‌های زیر این کار را انجام بدهید که زمان مثل یک آهوی گریزپا می‌گذرد و جایتان می‌گذارد!

نصب از چارخونه

نصب از گوگل‌پلی

نصب با شماره‌گیری #۷۵۷۵*

نشانی وبسایت رسمی اپلیکیشن پیشواز هوشمند را هم بلد باشید، ضرری ندارد:

https://my-pishvaz.com/smart

یلدا در راه است. برویم به پیشوازش!