کارت ویزیت ایرانسل

با متن مورد علاقه خود به استقبال تماس گیرندگانتان بروید.

 • کارت ویزیت ایرانسل چیست؟

  با استفاده از این سرویس می‌توانید در زمان برقراری تماس با دیگران پیام دلخواهتان را به آنها نشان دهید. به این ترتیب مخاطبان شما هنگام دریافت تماس از سوی شما، متن انتخابی‌تان را به‌صورت یک پیام فلش روی گوشی‌شان می‌بینند.

  • هزینه استفاده ماهانه از این سرویس تنها ۶۰۰ تومان است. سرویس کارت ویزیت ایرانسل می‌تواند برای تبلیغات انبوه شرکتی نیز استفاده شود.
 • فعال‌سازی سرویس کارت ویزیت

  برای فعال‌سازی این سرویس، یکی از سه روش زیر را دنبال کنید:

   

  ۱) پیامک‌کردن عدد ۱ به ۹۵۹۵

  در این روش فقط هزینه عضویت در سرویس (۶۰۰ تومان) از حساب شما کسر خواهد شد و به صورت پیش‌فرض متن «شب و روز شما بخیر» به عنوان کارت ویزیت شما نمایش داده می‌شود. به عبارت دیگر، در این روش فقط سرویس کارت ویزیت  را فعال کرده‌اید و می‌توانید تا ۳۰ بار محتوای کارت ویزیت خود را به صورت رایگان تغییر دهید. برای تغییر متن کارت ویزیت کافیست متن مورد نظر خود را بعد از علامت # به شماره  ۹۵۹۵ ارسال کنید.

   

  در صورتی که به فعال‌سازی بسته‌های از پیش تعریف‌شده کارت ویزیت (برای مثال بسته عاشقانه یا شعر) علاقه‌مندید، به یکی از دو روش زیر عمل کنید:

   

  ۲) پیامک‌کردن کد دستوری مربوطه به ۹۵۹۵

  با این روش هم عضو سرویس کارت ویزیت می‌شوید و هم بسته مربوطه برای شما فعال می‌شود. شماره‌های دستوری را می‌توانید در جدول پایین مشاهده کنید.

  برای مثال، با ارسال کد دستوری R11 به ۹۵۹۵، بسته شعر نو برای شما فعال می‌شود و مخاطبان شما محتوای این بسته را در کارت ویزیت شما دریافت خواهند کرد. برای مشاهده محتوای هر بسته، ابتدا Q و سپس کد دستوری بسته را تایپ کرده و به ۹۵۹۵ پیامک کنید.

  در صورتی که پیش از این با ارسال عدد ۱ به ۹۵۹۵ عضو سرویس کارت ویزیت شده باشید، از این پس با ارسال کد دستوری هر بسته هزینه بسته موردنظر نیز به صورت ماهانه از حساب شما کسر خواهد شد.

  هزینه بسته: ۱۰۰ تومان

  درصورتی که قبلا عضو سرویس کارت ویزیت نشده‌اید، با ارسال کد دستوری می‌توانید همزمان عضو سرویس شوید و بسته مورد نظر نیز برای شما فعال خواهد شد.

  هزینه سرویس + بسته: ۷۰۰ تومان

   

  ۳) از طریق شماره‌گیری کد دستوری #۹۵۹۵*

  شماره‌گیری کد USSD یکی دیگر از روش‌هایی است که از طریق آن می‌توانید سرویس کارت ویزیت و بسته مورد نظر خود را به طور همزمان فعال کنید.

  هزینه عضویت: ۶۰۰ تومان

  هزینه بسته دلخواه: ۱۰۰ تومان

  در صورت تمایل به تغییر متن کارت ویزیت خود، با شماره‌گیری کد دستوری #۹۵۹۵* یا پیامک شماره دستور مربوطه به  ۹۵۹۵ این تغییر امکان‌پذیر خواهد بود. البته برای تغییر متن فقط هزینه بسته (۱۰۰ تومان) از شما کسر خواهد شد.

 • محتوا بسته‌های سرویس کارت ویزیت
  سرویس نمونه محتوا بسته بسته شماره دستور
  کارت ویزیت مشترک گرامی عضویت شما در سرویس کارت ویزیت با موفقیت لغو گردید. لغوسرویس L
  کارت ویزیت بخل، ننگ و ترس نقصان است. و تهیدستی، مرد زیرک را در برهان کند[ ضعیف] می سازد. (نهج البلاغه/ حکمت ۳) سخنان امام علی (ع) R۱۱۰
  کارت ویزیت 🌸خوشبختی یک سفر است نه یک مقصد هیچ زمانی بهتر از همین لحظه برای شاد بودن وجود ندارد🌸 جمله های ناب R۱۰
  کارت ویزیت 💕"پایان شب من باش چون جای درنگی نیست جز عشق برای ما پایان قشنگی نیست (سید مهدی موسوی)"💕 عاشقانه R۱۲
  کارت ویزیت "برای زیستن دو قلب لازم است، قلبی که دوست بدارد قلبی که دوستش بدارند (شاملو)" شعرنو R۱۱
  کارت ویزیت 😂دنبال نیمه گمشدتون نگردید، بعضی هام مثل ما لنگه به لنگه ن!😂 طنز R۱۳
  کارت ویزیت (متغیر بر اساس مناسبت) سلام برتو ای مطلع فجر! ای سپیده سحر ای انفجار نور، خوش‏آمدی. دهه فجرمبارک . . . مناسبتی
  کارت ویزیت 🌃شب و روزتان پر از لطف خدا 🌅 رسمی
  کارت ویزیت پرسپولیس یعنی هواداران عاشق داشتن پرسپولیس یعنی گل سرخ و شقایق کاشتن پرسپولیس
  کارت ویزیت ابی یعنی شور یعنی زندگی/ابی یعنی مردی و مردانگی استقلال
  کارت ویزیت شب و روزتان بخیر پیام پیشواز/ کارت ویزیت ماهانه ۱
  کارت ویزیت عضویت آسان و اطلاع از تمامی بسته های کارت ویزیت ، با شماره گیری *۹۵۹۵# بسته های جدید کارت ویزیت : عاشقانه: R۱۲ مناسبتی: R۲ سخنان امام علی (ع): R۱۱۰ جمله های ناب: R۱۰ شعرنو: R۱۱ رسمی: R۱ طنز: R۱۴ فعالسازی و یا تغییر رایگان بسته: ارسال کد بسته به ۹۵۹۵. اطلاع از محتوای هر بسته: ارسال شماره بسته بعد از Q . هزینه فعالسازی بسته: ۱۰۰ تومان کمک ۹
  کارت ویزیت "کارت ویزیت ایرانسل" پیامی است که در زمان تماس شما با دوستانتان روی گوشی آنها نمایش داده می شود. عضویت آسان و اطلاع از تمامی بسته ها با شماره گیری *۹۵۹۵# یا ارسال کد بسته به ۹۵۹۵ بسته منتخب پیام پیشواز: کدبسته: 💖 R۱۲ محتوای بسته:عاشقانه اطلاعات بسته ها و سرویس ها QR