سال تحصیلی با طرح و سیم‌کارت کوشا

سیم‌کارت کوشا

با هدف دسترسی آسان به آموزش از راه دور و مدیریت مصرف اینترنت، ایرانسل طرح کوشا و سیم‌کارت کوشا را در اختیار دانش‌آموزان و دانشجویان قرار داده است.  

سیم‌کارت کوشا

سیم‌کارت‌های کوشا با هدایا و مزایای ویژه در دسترس دانش‌آموزان  و دانشجویان قرار گرفته است. این سیم‌کارت‌ها به‌صورت پیش‌فرض به اینترنت داخلی دسترسی خواهند داشت و تنها پس از شماره‌گیری کد دستوری #۴*۳*۵۵۵* ، دسترسی به اینترنت بین‌الملل امکان‌پذیر خواهد بود. همچنین در صورت تمایل می‌توانید با شماره‌گیری#۳*۳*۵۵۵*دسترسی را مجددا به اینترنت داخلی محدود کنید. لازم به توجه است که سیم‌کارت کوشای دانش‌آموزان زیر  ۱۸ سال باید به نام یکی از والدین آن‌ها ثبت شود. برای اطلاع از هدایا و مزایا و خرید این سیم‌کارت به صفحه سیم‌کارت کوشا در‌ فروشگاه اینترنتی ایرانسل مراجعه کنید.  

طرح کوشا

والدین، دانش‌آموزان و دانشجویان می‌توانند با استفاده از طرح کوشا مصرف اینترنت را هنگام استفاده از بسترهای آموزش از راه دور مدیریت کنند. این امکان بر روی تمام سیم‌کارت‌های ایرانسل قابل اجراست. برای اجرای طرح کوشا کافیست #۳*۳*۵۵۵*  را با خط ایرانسل خود شماره‌گیری کنید تا تنها امکان استفاده از اینترنت داخلی برای شما فراهم شود.  در نظر داشته باشید که همیشه می‌توانید با شماره‌گیری #۴*۳*۵۵۵* دسترسی به اینترنت بین‌الملل را مجددا برقرار کنید.  

  • امکان مدیریت دسترسی به اینترنت داخلی یا بین‌الملل، در کنار مدیریت حساب و امکانات بی‌شمار دیگر از طریق اپلیکیشن ایرانسل‌من نیز امکان‌پذیر است.