بسته‌های تخفیفی ویژه برای سال تحصیلی جدید

سال تازه تحصیلی به‌زودی فرا می‌رسد. با توجه به همه‌گیری ویروس کرونا و شرایطی که اهمیت آموزش مجازی و از راه دور را پررنگ‌تر از همیشه کرده است، برای دانش‌آموزان و دانشجویان عزیز بسته‌های اینترنت با تخفیف‌هایی ویژه در نظر گرفته‌ایم که به‌زودی در دسترس قرار می‌گیرند.

این بسته‌ها مختص دانش‌آموزان و دانشجویان مشغول به تحصیل در مدارس و دانشگاه‌هایی است که برای تدریس و آموزش از پلتفرم‌های آموزش مجازی خود استفاده می‌کنند و به آی‌پی‌هایی تعلق می‌گیرد که در سیستم آموزشی موسسه محل تحصیل ثبت شده باشند. همچنین مدارسی که از سامانه «شاد» استفاده نمی‌کنند، می‌توانند با طی کردن مراحل مشخص‌شده بسته‌های اینترنت به‌صرفه‌تری را برای مصرف اینترنت دانش‌آموزان خود فراهم کنند. برای برخورداری دانش‌آموزان و دانشجویان از این بسته‌های ویژه تحصیلی، لازم است مراحل زیر طی شود:

۱) مدرسه یا دانشگاه متقاضی درخواست استفاده دانش‌آموزان یا دانشجویان از این بسته‌ها را به همراه اطلاعات پلتفرم آموزشی مجازی خود (آدرس کامل وبسایت، آی‌پی عمومی، پورت، پروتکل) در نامه‌ای رسمی به آدرس info@mtnirancell.ir ارسال یا در فرم موجود در این صفحه بارگذاری کرده و برای هماهنگی‌های بعدی یکی از مسئولان فنی خود را به ایرانسل معرفی می‌کند.

۲) ایرانسل درخواست ارسال‌شده را بررسی می‌کند.

۳) در صورت تایید این درخواست، نتیجه به موسسه آموزشی اعلام می‌شود.

۴) آی‌پی‌های معرفی‌شده از سوی موسسه آموزشی به فهرست آی‌پی‌های مجاز و مشمول اضافه خواهند شد.

۵) دانش‌آموزان یا دانشجویان موردنظر می‌توانند این بسته‌ها را با تخفیف ویژه تحصیلی خریداری و فعال کنند.

  • تایید یا عدم تایید درخواست موسسه آموزشی مشروط به داخلی‌بودن آی‌پی‌ها و پلتفرم آموزشی مورد استفاده است.
  • دانش‌آموزان یا دانشجویان متقاضی استفاده از این بسته‌ها، می‌توانند درخواست خود را از طریق موسسه آموزشی محل تحصیل پیگیری کنند.
حداکثر حجم فایل: ۵ مگابایت. پسوند فایل‌های مورد قبول: PNG, JPG, JPEG, PDF, DOC, DOCX