yalda
15 آذر 95 تا 14 اسفند 95 جشنواره یلدا تا نوروز Feb 28 2017

معرفی جشنواره

جشنواره پیامکی یلدا تا نوروز شامل 7سرویس پیامکی تعارفات ایرانی، حافظ شناسی ، کمکهای اولیه، ایرانشناسی ، کی بهتره چکاره شه؟ ،هر روز ورزش و چلچله می‌باشد که کاربر با ارسال کد VF LIST به سرشماره 8282، فهرست سرویس‌ها و نحوه عضویت در آنها را دریافت می‌کند و با ارسال کلیدواژه مربوطه وارد یک یا چند مورد از سرویس‌ها خواهد شد.

شروع این جشنواره 95/09/15
پایان این جشنواره 95/12/14
برگزار کننده کندو
تعداد محتواها 30
تعداد سرویس 7

جوایز و انتخاب برندگان

شـرایط قرعـه کشـی: هر کاربر به ازای هر ۱۰۰ امتیاز یک شانس برنده شدن در قرعه کشی جوایز را دریافت می‌کند و مجموع کل امتیازها در سرویسهای مختلف مبنای قرعه کشی در زمان بندی اعلام شده خواهد بود.کاربرانی که عضو اپلیکیشن چلچله می شوند ، با20 شانس اضافه در قرعه کشی خودرو پراید شرکت خواهند کرد.
 
اعـلام برنـدگان: قرعه کشی سرویس معمولاً تا یک ماه پس از پایان آن انجام شده و با برنده از شرکت ایرانسل تماس گرفته خواهد شد. با برنده برای اولین بار با شماره ۰۹۳۵۱۰۰۰۰۰۰ تماس گرفته می شود. در صورت بروز هر گونه مشکل و یا سوال می توانید با شماره پشتیبانی ۸۸۸۷۵۶۲۱- 021تماس حاصل فرمایید.
پرایدSX 131 1
گوشی سامسونگ Samsung Galaxy S6 SM Dual SIM 64GB 3
شارژ 20هزار ریالی نا محدود
 
نحوه دریافت شارژ: هر یک از کاربران با عضویت در تمامی سرویس‌های جشنواره و دعوت از 10 دوست خود برای عضویت در یکی از سرویسهای جشنواره ، حائز شرایط دریافت یک شارژ 2000 تومانی در طول جشنواره خواهند شد.

اطلاعات بیشتر (راهنما )

نحـوه عضویـت: سرویس تعارفات ایرانی: ارسال OZV TARF به 8282 سرویس حافظ شناسی:ارسال OZV HFEZ به 8282 سرویس کمکهای اولیه:ارسال OZV KMKVL به 8282 سرویس ایرانشناسی:ارسال OZV IRSHEN به 8282 سرویس کی بهتره چکاره شه؟ارسال OZV CHKAR به 8282 سرویس هر روز ورزش:ارسال OZV RUZESH به 8282 سرویس چلچله:ارسال OZV CHELE به 8282
 • انصراف از سرویسها

  سرویس تعارفات ایرانی: ارسال L TARF به 8282 سرویس حافظ شناسی:ارسال L HFEZ به 8282 سرویس کمکهای اولیه:ارسال L KMKVL به 8282 سرویس ایرانشناسی:ارسال L IRSHEN به 8282 سرویس کی بهتره چکاره شه؟ارسال L CHKAR به 8282 سرویس هر روز ورزش:ارسال L RUZESH به 8282 سرویس چلچله:ارسال L CHELE به 8282

 • نحوه امتیازگیری

  کاربر با ورود به هر سرویس 100 امتیاز دریافت می کند همچنین با دریافت هر محتوای جدید ۱۰۰ امتیاز به کاربر داده خواهد شد.

 • هزینه ها

  ارسال پیامک به۸۲۸۲ رایگان می باشد. این بدین معنی است که مشترکین برای عضویت در سرویس‌های جشنواره هزینه ای پرداخت نمی‌کنند. ولی با توجه به اینکه این سرویس بعنوان یک سرویس ارزش افزوده به شمار می‌آید مشترکین در ازای پیامک های دریافتی از سیستم هزینه پرداخت می کنند.

 • شرایط وقوانین

  جوایز:قرعه کشی برای یک دستگاه خودرو پراید در پایان دی ماه وقرعه کشی برای سه عدد گوشی سامسونگ در پایان جشنواره انجام خواهد شد.

  هر شرکت کننده فقط یک جایزه برنده خواهد شد و درصورت تعدد جوایز، جایزه‌ای که ارزش مالی بالاتری دارد به وی اهدا خواهد شد.

  جوایز با کسر کسورات قانونی به برنده اهدا می گردد.

  اهداء جوایز در ویترین ایرانسل حداکثر 3 ماه پس از تاریخ پایان سرویس پیامکی همان دوره می باشد.

  برندگان بعد از اعلام نتایج 30 روز مهلت دارند که مدارک خود را ارائه دهند.

منبع: خودرو - وسایل الکترونیکی - سایر
سرگرمی