سرویس امروز
1 اسفند تا 30 اسفند 95 سرویس امروز March 20 2017

معرفی مسابقه

روند به این صورت می‌باشد که کاربر با شروع و فرستادن پیامک خالی به 738900 در سرویس عضو می شود. سپس روزانه محتواهای آموزشی با موضوع سبک زندگی ایرانی-اسلامی دریافت خواهد کرد. همچنین کاربر می تواند به سوالی که در انتهای محتوای روزانه آمده پاسخ داده و شانس خود را برای برنده شدن جوایز افزایش دهد. کاربر با پاسخ به اولین سوال، نتیجه پاسخ را به همراه یک محتوا و سوال بعدی دریافت خواهد کرد.

شروع مسابقه 1395/12/1
پایان مسابقه 1395/12/30
برگزار کننده مدیا همراه ارتباطات
تعداد سوالات 30
هزینه هر سوال ریال1200

جوایز و انتخاب برندگان

شـرایط قرعـه کشـی: 11 عدد تبلت ایسوس مدل ZenPad C 7.0بین همه کاربران سرویس قرعه کشی خواهد شد و در این بین کسانی که به سوالات بیشتری پاسخ داده اند و یا محتوای آموزشی بیشتری دریافت کرده اند از شانس بیشتری برخوردار خواهند بود. - تذکر : جوایز با کسر کسورات قانونی به برندگان اهدا می گردد. تذکر مهم: به هر نفر فقط یک جایزه اهدا خواهد شد. و در صورتی که یک نفر، دو جایزه برنده شود، بهترین جایزه به او اهدا می گردد.
 
اعـلام برنـدگان: قرعه کشی معمولاً یک ماه پس از پایان آن انجام شده و اطلاع‌رسانی به برندگان از روش های زیر صورت می گیرد: 1- وب سایت ایرانسل www.irancell.ir 2- همینطور با برندگان از شماره ۰۹۳۵۱۰۰۰۰۰۰ تماس گرفته خواهد شد.
{عنوان جایزه} {تعداد یا کیفیت}
تبلت ایسوس ZenPad C 7.0 11عدد

اطلاعات بیشتر (راهنما )

نحـوه عضویـت: عضویت با ارسال1 به سرشماره 738900
 • انصراف از مسابقه

  برای لغو عضویت، حرف L را به شماره 738900 ارسال نمایید.

  کاربر هر زمان پس از لغو عضویت می تواند مجددا وارد شده و به سوالات پاسخ دهد.

 • نحوه امتیازگیری

  پاسخ به سوالات صحیح 100 امتیاز

  پاسخ به سوالات غلط 50 امتیاز

  دریافت هر محتوای آموزشی روزانه 50 امتیاز

 • هزینه ها

  ارسال پیامک به 738900 رایگان می باشد این بدین معنی است که مشترکین برای ارسال پیامک بدون متن به 738900 هزینه ای پرداخت نمی کنند. ولی با توجه به اینکه این سرویس بعنوان یک سرویس ارزش افزوده به شمار می آید مشترکین فقط در ازای پیامک های دریافتی از سیستم، هزینه پرداخت می کنند. در واقع خدمات ارزش افزوده، خدماتی هستند که فراتر از سرویس های پایه یک اپراتور (مثلا ارسال SMS) ارائه می شوند بنابراین در قیمت گذاری این گونه سرویس ها، پیامک های حاوی محتواهای ارزش افزوده در طبقه بالاتری نسبت به پیامک های معمولی قرار می‌گیرند. با نظر به موارد فوق و با توجه به اینکه در سرویس‏های پیامکی در ازای هر درخواست، یک پیامک 5 قسمتی(معادل 5 پیامک) برای مشترکین ارسال می‌گردد، قیمت پاسخگویی به هر سوال معادل 1200 ریال محاسبه گردیده است.

 • شرایط وقوانین

  اهداء جوایز حداکثر 3ماه پس از دریافت اسامی برندگان از شرکت ایرانسل می باشد.

  ضمنا برندگان بعد از اتمام مسابقه و اعلام نتایج بصورت تلفنی یا از طریق سایت، 30 روز مهلت دارند که مدارک خود را ارائه دهند.

  بدیهی است پس از پایان مهلت مقرر شرکت مدیا همراه ارتباطات هیچگونه سئولیتی در قبال تحویل جوایز به برندگان نخواهد داشت.

منبع: وسایل الکترونیکی
کلمات کليدي
NOSEARCH