يكشنبه 24 اسفند 1393 جشنواره «نسل نو»-12 اسفندتا31 اردیبهشت

 
جشنواره  «نسل نو»

 موضوع : خدمات ویژه ی ایرانسل

تاریخ برگزاری:

• شروع: 12 اسفند ماه 1393
• پایان: 31 اردیبهشت ماه 1394 ساعت 12 شب

برگزار کننده: شرکت رهنما کامیابان نخستین (بییپ)

قیمت هر سوال: 200 تومان
 
تعداد سوالات: 60 سوال

حامی :

• شرکت رهنما کامیابان نخستین (بییپ)

جایزه این دوره :

1- یک دستگاه BMW X1 برای تمام کاربرانی که در جشنواره شرکت کرده باشند
2- اینترنت پرسرعت 3G به میزان 40 مگا بایت برای 25،000 کاربر (ماهانه بیش از یک گیگا بایت اینترنت پرسرعت 3 G)
3- تخفیف کارت شارژ  به میزان 200میلیون تومان برای کاربران عضو جشنواره
4- (3 عدد) هر دو هفته یک بار یک خودرو 206 تیپ 2 همراه با 1000 لیتر بنزین رایگان (27 اسفند 93 ، 15 فروردین ماه 94 و 31 فروردین ماه 94)چ

 آغاز:
کاربر با ارسال یک پیامک به سرشماره سرویس، عضو جشنواره خواهد شد (کاربر به صورت یک روز در میان پیام های اتوشارژ دریافت خواهد کرد). در این جشنواره کاربر می تواند از خدمات ویژه ای که برای کاربران فراهم شده است استفاده نماید. این خدمات عبارتند از:

1- استفاده روزانه از یک بسته رایگان اینترنت پر سرعت ایرانسل
2- استفاده از تخفیف روزانه برای خرید شارژ ایرانسل
3- شرکت در مسابقه خدمات ایرانسل با جوایز ویژه
برای کاربرانی که عضو جشنواره هستند، هر روز یک پیام ارسال خواهد شد. پیام روزانه ممکن است در مورد هر یک از خدمات فوق باشد. مثلا ممکن است یک روز اینترنت رایگان به کاربر پیشنهاد داده شود و روز دیگر سوال مسابقه. البته کاربر همه روزه از تمامی خدمات می تواند استفاده نماید. نحوه استفاده از این خدمات در ادامه کامل توضیح داده شده است.
کاربران می توانند با ارسال کیورد List تمامی 4 منوی بالا را مشاهده و مجدد در آن گزینه انتخابی شرکت کنند.

 بسته رایگان اینترنت پر سرعت:

کاربران عضو جشنواره نسل نو، هر روز می توانند از یک بسته اینترنت پرسرعت به صورت رایگان بهره مند گردند. برای این کار کافیست کاربر، عبارت 3G را به سرشماره جشنواره ارسال نماید. در پاسخ از کاربر خواسته می شود تا شماره ایرانسل کسی را که می خواهد از این بسته استفاده کند وارد نماید. در صورتی که شماره وارد شده توسط کاربر صحیح باشد، بسته اینترنت برای شماره مورد نظر فعال خواهد شد.
لازم به ذکر است کاربر در روز فقط یک بار از این سرویس می تواند استفاده کند و استفاده بیش از یک بار امکان پذیر نمی باشد.
کاربران اگر در حین مسابقه از جشنواره خارج شوند، شانس استفاده از 3G را از دست خواهند داد.

 تخفیف روزانه خرید شارژ:

یکی دیگر از امکانات جشنواره نسل نو، امکان استفاده از تخفیف برای خرید شارژ ایرانسل می باشد. برای استفاده از این تخفیف، کاربر باید عبارت TAKHFIF را به سرشماره جشنواره پیامک کند. در پاسخ، یک کد خرید شارژ با تخفیف (که با اسم شناسه قبض از آن نام برده می شود) در اختیار کاربر قرار می گیرد. کاربر باید از طریق جشنواره *720#، ما بقی وجه شارژ را پرداخت کند تا کارت شارژ به وی تعلق گیرد. نحوه پرداخت به این شکل است که کاربر ابتدا *720*3# را شماره گیری کرده، سپس شناسه قبض خود را وارد می کند. در ادامه، کاربر با وارد کردن اطلاعات کارت بانکی خود، مابقی وجه شارژ را پرداخت خواهد نمود.
تخفیف های شارژ از 1000 تومان تا 4000 تومان خواهد بود.(این تخفیف ها برای شارژ 10،000 تومانی می باشد)
لازم به ذکر است در هر روز کاربر صرفا یک بار می تواند از تخفیف بهره مند شود. اگر کاربری بیش از یک بار درخواست تخفیف کند، مجددا همان شناسه قبض پیشین برای کاربر ارسال خواهد شد.

 مسابقه با جوایز ویژه:
کاربر همزمان با عضویت در جشنواره، می تواند در یک مسابقه با جوایز نفیس نیز شرکت نماید. برای دریافت سوالات مسابقه کاربر باید عبارت Soal را به سرشماره سرویس پیامک نماید. در پاسخ، اولین سوال مسابقه برای کاربر ارسال خواهد شد. سوالات به صورت گزینه ای مطرح می شوند که کاربر با پاسخ به آنها می تواند امتیاز کسب کرده و شانس خود را در برنده شدن جوایز مسابقه افزایش دهد. نمونه ای از سوالات مسابقه در ادامه قابل مشاهده است:

ایرانسل الان یکی از کامل ترین شبکه های اینترنت پر سرعت موبایلی رو در کشورمون داره و بسیاری از مناطق کشور رو تحت پوشش قرار داده. شما می دونی اگه بخوای از اینترنت 3G ایرانسل استفاده کنی، اولین کاری که باید انجام بدی چیه؟
1. تهیه سیم کارت جدید
2. دریافت تنظیمات گوشی
3. سوال بعدی
 
عدد گزینه مورد نظر خودت رو در پاسخ پیامک کن

 نحوه انصراف: کاربر برای انصراف از عضویت در جشنواره، می تواند عبارت LAGHV و L را به سرشماره جشنواره پیامک نماید.

 امتیازبندی:

پاسخ صحیح به هر سوال مسابقه 100 امتیاز، پاسخ اشتباه 20 امتیاز و پریدن از روی سوالات 50 امتیاز برای کاربر به همراه خواهد داشت. به عبارت دیگر پاسخ اشتباه به نوعی امتیاز منفی دارد و به نفع کاربر است اگر پاسخ سوالی را نمی داند از آن عبور کند.

 نحوه قیمت گذاری:

ارسال پیامک به 737459  رایگان می باشد. ولی با توجه به اینکه این سرویس بعنوان یک سرویس ارزش افزوده به شمار می آید مشترکان فقط در ازای پیامک های دریافتی از سیستم هزینه پرداخت می کنند.در واقع خدمات ارزش افزوده، خدماتی هستند که فراتر از سرویس های پایه یک اپراتور (مثلا ارسال SMS) ارائه می شوند بنابراین در قیمت گذاری این گونه سرویس ها، پیامک های حاوی محتواهای ارزش افزوده در طبقه بالاتری نسبت به پیامک های معمولی قرار می گیرند.با نظر به موارد فوق و با توجه به اینکه در بازیهای پیامکی در ازای هر درخواست، یک پیامک 5 قسمتی (معادل 5 پیامک) برای مشترکان ارسال می گردد، قیمت پاسخگویی به هر سوال معادل 200 تومان محاسبه گردیده است.


نکته مهم: هر شرکت کننده فقط یک جایزه برنده خواهد شد، و اگر شرکت کننده ای دو جایزه برنده شود، جایزه باارزش تر به او اهدا شده و جایزه دیگر به نفر بعدی اهدا میگردد.


 نحوه انتخاب برندگان:


جایزه قرعه کشی یک دستگاه BMW X1
در پایان جشنواره، بین همه کاربرانی که در جشنواره شرکت کرده اند، یک دستگاه خودرو BMW قرعه کشی می گردد.

جایزه قرعه کشی خودرو 206 و 1000 لیتر بنزین رایگان:
در پایان هفته های 27 اسفند ماه و 15 فروردین ماه 94 و 31 فروردین ماه 94 بین کاربران قرعه کشی و به قید قرعه یک نفر در روزهای اعلامی انتخاب می گردد.

شارژ اینترنت پرسرعت 3G:
هر روز کاربرانی که عضو جشنواره می شوند، می توانند روزانه 40 مگابایت از اینترنت استفاده کنند.

تخفیف کارت شارژ:
کاربرانی که عضو جشنواره هستند، می توانند شارژ با تخفیف از 1000 تومان تا 4000 تومان دریافت نمائید.


 شماره پشتیبانی:

شماره پشتیبانی شرکت رهنما کامیابان نخستین برای پیگیری و اهدای جوایز 88840071 -021 می باشد.قابل توجه شرکت کنندگان در مسابقات بییپ: 
 

اهداء جوایز در ویترین ایرانسل حداکثر 3ماه پس از تاریخ پایان مسابقه همان دوره می باشد.
 
ضمنا برندگان بعد از اعلام نتایج ، 30روز مهلت دارند که مدارک خود را ارائه دهند.
 
بدیهی است پس از پایان مهلت مقرر شرکت رهنما (بییپ) هیچگونه مسئولیتی در قبال تحویل جوایز به برندگان نخواهد داشت.
 
 

کلمات کليدي
NOSEARCH