شنبه 9 اسفند 1393 بازی پیک نیک-14اسفندتا13فروردین

بازی پیک نیک

موضوع: گردشگری

تاریخ برگزاری:

شروع بازی: 14/12/93
پایان بازی: 13/01/94

برگزارکننده: شرکت خدمات محتوایی سیب

تعداد سوالات: 50 سوال

هزینه دریافت هر سئوال: 120 تومان

حامی: شرکت خدمات محتوایی سیب

جوایز  قرعه کشی : (امتیاز بیشتر = شانس بیشتر)

• 5000 عدد کارت شارژ 1000 تومانی
• 20 بسته گردشگری و ایرانشناسی شامل لوح فشرده و کتاب هر یک به ارزش 250 هزار تومان.
• 4  جعبه پر از شمش طلا هر یک به ارزش 4میلیون تومان
• 4 کمک هزینه خرید تبلت 1 میلیون تومانی

سناریو بازی:

ابتدا کاربران متن خوشامدگویی بازی را دریافت می‌کنند و وارد بازی پیک نیک می شوند، در این بازی افراد انتخاب میکنند برای پیک نیک کجا بروند و دو مسیر اصلی وجود دارد:
جنگل و کوهستان در هر مسیر اتفاقاتی برای افراد میفتد که باید در هر مورد تصمیم گیری کند. در این بازی هر تصمیم می تواند عواقب خود را داشته باشد و هیچ پاسخ کاملا اشتباهی وجود ندارد، تنها ممکن است با یک تصمیم سریع تر و راحت تر به مقصد برسید.

نحوه آغاز  بازی: کاربر با ارسال عدد 1 به شماره 737974 عضو بازی پیک نیک میشود و اولین سوال را رایگان دریافت میکند، و فقط در ازای دریافت پیامکهای بعدی از کاربر هزینه کسر خواهد شد. پس از عضویت در بازی سوالات برای کاربر ارسال خواهد شد.
سوال اول هر روز به صورت اتوماتیک برای ثبت نام کنندگان ارسال می شود و در صورتیکه کاربر بخواهد می تواند به سوالات بیشتری پاسخ دهد.نحوه انصراف از بازی: کاربر برای لغو عضویت خود می تواند دستور LAGHV  را به شماره 737974 ارسال نماید.

تذکر مهم :با لغو بازی در هر مرحله از بازی، تمامی امتیازات کسب شده برای کاربر محفوظ می ماند و کاربر بر اساس امتیازاتی که کسب کر ده است در قرعه کشی شرکت داده می شود.
کابران هر لحظه پس از لغو عضویت می توانند مجددا وارد بازی شوند و بازی را از آخرین سوالیکه قبلا پاسخ داده اند ادامه دهند. در این صورت امتیازهای جدید به امتیازهای قبلی اضافه می گردد.
شروع بازی: با  ارسال پیامک به شماره ... کاربر پیامک خوش آمدگویی را دریافت‌ می کند

به بازی متنی، تصویری پیک نیک! خوش آمدید، تو این بازی می خوایم با هم به یک پیک نیک پر هیجان بریم، اگر تصمیمات درستی بگیری مسیر بی خطری رو خواهی رفت و به ازای هر تصمیم درست 200 امتیاز میگیری.
خوب دوست داری پیک نیک رو کجا بگذرونی؟
1-      جنگل
2-      کوهستان
برای لغو عضویت عبارت LAGHV را به 737974ارسال کنید
قیمت هر سوال 120 تومان
پشتیبانی تیم سیب: 88542837


بازی تصویری:
در برخی از سوالها یک بخش بازی تصویری وجود دارد که یک تصویر از یک مکان است و تعدادی گزینه که به ازای پاسخ صحیح 200 امتیاز و پاسخ غلط 50 امتیاز دارد.

نحوه امتیازدهی :
بهترین پاسخ هر سوال 200 امتیاز و بدترین پاسخ 100 امتیاز ایجاد میکند. اگر پاسخی داده نشود نیز 50 امتیاز عضویتی روزانه تعلق میگیرد.

نحوه کسب امتیاز
امتیاز
بهترین پاسخ
200
بدترین پاسخ
100
بدون پاسخ
50

بهترین پاسخ هر سوال تصویری  200 امتیاز و بدترین پاسخ 100 امتیاز ایجاد میکند. اگر پاسخی داده نشود 0 امتیاز تعلق میگیرد

نحوه کسب امتیاز
امتیاز
بهترین پاسخ
200 امتیاز
بدترین پاسخ
100 امتیاز

نحوه قیمت گذاری:
ارسال پیامک به سرشماره 737974 رایگان می باشد این بدین معنی است که مشترکان برای ارسال1 به 737974 هزینه ای پرداخت نمی کنند. ولی با توجه به اینکه این سرویس بعنوان یک سرویس ارزش افزوده به شمار می آید مشترکان فقط در ازای پیامک های دریافتی از سیستم هزینه پرداخت می کنند.
با نظر به موارد فوق و با توجه به اینکه در مسابقات پیامکی در ازای هر درخواست، یک پیامک ۵ قسمتی (معادل ۵ پیامک) برای مشترکان ارسال می گردد، قیمت پاسخگویی به هر سوال معادل 120 تومان محاسبه گردیده است.

نحوه انتخاب برندگان:
امتیاز بیشتر=شانس بیشتر: در صورتیکه هر کاربر به تعداد بیشتری سئوال پاسخ دهد، امتیاز بیشتری کسب خواهد نمود و با توجه به اینکه جوایز قرعه کشی به میزان امتیاز کسب شده بستگی دارد شانس شرکت کننده در برنده شدن افزایش خواهد یافت.
5000 نفر اولی که وارد بازی شوند کارت شارژ 1000 تومانی دریافت خواهند کرد.
جایزه ویژه 4 جعبه شمش طلا هر یک به ارزش 4 میلیون تومان با پاسخگویی به حداقل 3 سوال متنی.
چهار کمک هزینه خرید تبلت 1 میلیون تومانی با پاسخگویی به حداقل 3 سوال.
20 بسته گردشگری و ایران شناسی شامل لوح فشرده و کتاب هر یک به ارزش 250 هزار تومان با پاسخگویی به حداقل 3 سوال.


نکته:  با لغو مسابقه امتیازات برای کاربر محفوظ باقی می ماند.
نکته: جوایز با کسر کسورات قانونی به برندگان اهدا می گردد.
 تذکر مهم: هر شرکت کننده در این مسابقه حداکثر یک جایزه برنده خواهد شد. یعنی اگر شرکت کننده ای ۲ جایزه برنده شود بهترین جایزه به او اهدا می گردد و جایزه دیگر به نفر جایگزین اهدا خواهد شد.

  اعلام برندگان:
قرعه‌کشی مسابقه معمولاً یک ماه پس از پایان زمان آن انجام شده و پس از آن با شماره ۰۹۳۵۱۰۰۰۰۰۰ با برنده تماس و احراز هویت صورت می‌گیرد.
کاربران می توانند از شنبه تا چهارشنبه در ساعات اداری(9 الی 17)با شماره پشتیبانی: 02188542837 شرکت سیب،  برای کسب اطلاعات بیشتر، تماس حاصل نمایند.
اسامی برندگان بعد از اطلاع رسانی در  وب سایت ایرانسل www.irancell.ir قرار می‌گیرد

قابل توجه شرکت کنندگان در مسابقات سیب:
اهداء جوایز در ایرانسل حداکثر ۳ماه پس از تاریخ پایان مسابقه همان دوره می‌باشد. ضمنا برندگان بعد از اتمام مسابقه و اعلام نتایج بصورت تلفنی یا از طریق سایت، ۳۰روز مهلت دارند که مدارک خود را ارائه دهند. بدیهی است پس از پایان مهلت مقرر  شرکت خدمات محتوایی سیب  هیچگونه مسئولیتی در قبال تحویل جوایز به برندگان نخواهد داشت.

کلمات کليدي
NOSEARCH