شنبه 9 اسفند 1393 مسابقه روزهای شاد-10اسفند تا 9 فروردین

مسابقه روزهای شاد

موضوع: سرگرمی

تاریخ برگزاری:

شروع مسابقه: 10/12/93
پایان مسابقه: 9/01/93

برگزارکننده: شرکت خدمات محتوایی سیب

تعداد سوالات: 40 سوال

هزینه دریافت هر سئوال: 120 تومان

هزینه هر سوال تصویری : 120 تومان

حامی: شرکت خدمات محتوایی سیب

جوایز  قرعه کشی : (امتیاز بیشتر = شانس بیشتر)
• 10 بسته فرهنگی شامل لوح فشرده و کتاب  هر یک به ارزش 200 هزار تومان.
• نشان طلا به ارزش یک میلیون تومان

سناریو مسابقه:

ابتدا کاربران متن خوشامدگویی بازی را دریافت می‌کنند و وارد مسابقه می شوند، در این بازی باید تلاش کنید شادی بیشتری ایجاد کنید، شادی بیشتر یعنی افراد بیشتری را شاد کنید و شادی ایجاد شده پایدار تر بماند. شدت شادی ایجاد شده نیز مهم است، پاسخی که ارزش شادی بیشتری داشته باشد امتیاز بیشتری خواهد داشت. توجه فرمایید که تمامی پاسخ ها می تواند منجر به شادی گردد اما برخی از گزینه ها باعث شادی بیشتر دیگران و رضایت خودمان و خشنودی خدا خواهد شد.

نحوه آغاز  مسابقه: کاربر با ارسال عدد 1 به شماره 737972 عضو بازی روزهای شاد میشود و اولین سوال را رایگان دریافت میکند، و فقط در ازای دریافت پیامکهای بعدی از کاربر هزینه کسر خواهد شد. پس از عضویت در بازی سوالات برای کاربر ارسال خواهد شد.
سوال اول هر روز به صورت خودکار برای ثبت نام کنندگان ارسال می شود و در صورتیکه کاربر بخواهد می تواند به سوالات بیشتری پاسخ دهد.
نحوه انصراف از مسابقه: کاربر برای لغو عضویت خود می تواند دستور L  را به شماره 737972 ارسال نماید.
تذکر مهم: با لغو مسابقه در هر مرحله از مسابقه، تمامی امتیازات کسب شده برای کاربر محفوظ خواهد ماند و کاربر بر اساس امتیازاتی که تا آن لحظه کسب کرده است در قرعه کشی شرکت داده خواهد شد.
کاربر هر زمان پس از لغو عضویت می تواند مجددا وارد مسابقه شده و ادامه دهد. در اینصورت امتیازات جدید کسب شده به امتیازات قبلی کاربر افزوده خواهد شد.

شروع مسابقه: با  ارسال پیامک به شماره 737972 کاربر پیامک خوش آمدگویی را دریافت‌ می کند


به بازی متنی، تصویری روزهای شاد خوش آمدید، فکر میکنید چقدر در شاد کردن دیگران موفق هستید؟
روز تولد یکی از دوستانتان است چه می کنید؟
1-      برایش پیامک می فرستم
2-      با او تماس میگیرم
3-      برایش یک کادو ارسال میکنم
هر پاسخ صحیح 200 امتیاز دارد.
برای لغو عضویت L را به 737972 ارسال کنید
قیمت هر سوال 120 تومان
پشتیبانی تیم سیب: 88542837


نحوه امتیازدهی :

پاسخ بهتر 200 امتیاز و سایر پاسخ ها 100 امتیاز ایجاد میکند. اگر پاسخی داده نشود نیز 50 امتیاز عضویتی روزانه تعلق میگیرد.

نحوه کسب امتیاز
امتیاز
پاسخ بهتر
200 امتیاز
سایر پاسخ ها
100 امتیاز
بدون پاسخ
50 امتیاز

در مسابقه تصویری پاسخ صحیح 200 امتیاز و پاسخ غلط 100 امتیاز ایجاد میکند. اگر پاسخی داده نشود نیز 50 امتیاز عضویتی روزانه تعلق میگیرد.

نحوه کسب امتیاز
امتیاز
پاسخ صحیح
200 امتیاز
پاسخ غلط
100 امتیاز
بدون پاسخ
50 امتیاز

نحوه قیمت گذاری:

ارسال پیامک به سرشماره 737972 رایگان می باشد این بدین معنی است که مشترکان برای ارسال1 به 737972 هزینه ای پرداخت نمی کنند. ولی با توجه به اینکه این سرویس بعنوان یک سرویس ارزش افزوده به شمار می آید مشترکان فقط در ازای پیامک های دریافتی از سیستم هزینه پرداخت می کنند.
با نظر به موارد فوق و با توجه به اینکه در مسابقات پیامکی در ازای هر درخواست، یک پیامک ۵ قسمتی (معادل ۵ پیامک) برای مشترکان ارسال می گردد، قیمت پاسخگویی به هر سوال معادل 120 تومان محاسبه گردیده است.

نحوه انتخاب برندگان:

امتیاز بیشتر=شانس بیشتر: در صورتیکه هر کاربر به تعداد بیشتری سئوال پاسخ دهد، امتیاز بیشتری کسب خواهد نمود و با توجه به اینکه جوایز قرعه کشی به میزان امتیاز کسب شده بستگی دارد شانس شرکت کننده در برنده شدن افزایش خواهد یافت.
 نشان طلا بین تمامی شرکت کنندگان به قید قرعه تقسیم خواهد شد.
 بسته های فرهنگی بین تمامی شرکت کنندگان به قید قرعه تقسیم خواهد شد.

نکته:  با لغو مسابقه امتیازات برای کاربر محفوظ باقی می ماند.
نکته: جوایز با کسر کسورات قانونی به برندگان اهدا می گردد.
 تذکر مهم: هر شرکت کننده در این مسابقه حداکثر یک جایزه برنده خواهد شد. یعنی اگر شرکت کننده ای ۲ جایزه برنده شود بهترین جایزه به او اهدا می گردد و جایزه دیگر به نفر جایگزین اهدا خواهد شد.

  اعلام برندگان:
قرعه‌کشی مسابقه معمولاً یک ماه پس از پایان زمان آن انجام شده و پس از آن با شماره ۰۹۳۵۱۰۰۰۰۰۰ با برنده تماس و احراز هویت صورت می‌گیرد.
کاربران می توانند از شنبه تا چهارشنبه در ساعات اداری(9 الی 17)با شماره پشتیبانی: 02188542837 شرکت سیب،  برای کسب اطلاعات بیشتر، تماس حاصل نمایند.
اسامی برندگان بعد از اطلاع رسانی در  وب سایت ایرانسل www.irancell.ir قرار می‌گیرد

قابل توجه شرکت کنندگان در مسابقات سیب:
اهداء جوایز در ایرانسل حداکثر ۳ماه پس از تاریخ پایان مسابقه همان دوره می‌باشد. ضمنا برندگان بعد از اتمام مسابقه و اعلام نتایج بصورت تلفنی یا از طریق سایت، ۳۰روز مهلت دارند که مدارک خود را ارائه دهند. بدیهی است پس از پایان مهلت مقرر  شرکت خدمات محتوایی سیب  هیچگونه مسئولیتی در قبال تحویل جوایز به برندگان نخواهد داشت.
کلمات کليدي
NOSEARCH