دوشنبه 3 آذر 1393 سرویس تعاملی «درسهای فرانسوی»-۳مهر تا۲آبان- ۱آذر تا۳۰ آذر

 
سرویس تعاملی «درسهای فرانسوی»


 موضوع : درس های روزانه فرانسوی از طریق پیامک

تاریخ برگزاری:

۳مهر تا۲آبان- ۱آذر تا۳۰ آذر

برگزار کننده: شرکت برایانتِل

قیمت هر سوال: روزانه 200 تومان(هفته اول رایگان)
 
تعداد سوالات:
روزانه پاسخ دهی به حداکثر 10 سوال

حامی :

• شرکت برایانتِل

جوایز این دوره :

امتیاز بیشتر = شانس بیشتر

- مشترکان هر ماه، در قرعه کشی یک هیوندای ix35 شرکت می کنند. قرعه کشی بعد از اتمام دوره یِ ماهیانه انجام می گیرد. در ازای هر روزی که مشترک بتواند با موفقیت هزینه را پرداخت نماید، یک فرصت ورود به قرعه کشی را دریافت خواهد نمود. هم چنین، مشترک به هنگام اولین ثبت نام برای سرویس، یک فرصت ورود به قرعه کشی را نیز دریافت خواهد کرد. تعداد دفعات ورود به قرعه کشی برای هر دوره یِ ماهیانه به صورت مجزا محاسبه می شود.

ثبت نام در مسابقه:

ارسال پیامک به 737502

نحوه انصراف از مسابقه:

برای لغو عضویت، لطفا کد  LAGHV FL را به شماره  737502ارسال نمایید.

معرفی سرویس: سرویس درس فرانسوی نمونه ای از خدمات دانش و سرگرمی است که مشترکان ایرانسل می توانند در آن عضویت داشته باشند. این سرویس شامل یک عضویت روزانه است که مشترکان به منظور تسهیل در فراگیری زبان فرانسوی از طریق پیامک، مکالماتی واقعی به همراه سوال و اطلاعات دریافت می کنند. به مشتریان به عنوان بخشی از تعامل روزانه با سرویس، مجموعه ای از 10 درس که هر یک متشکل از حقایق و اطلاعات مربوط به زبان فرانسه و یک سوال است ارائه می شود. این سرویس از طریق شماره های کوتاه اختصاصی 737502 (شماره کوتاه رایگان) و 737501 با هزینه روزانه 200 تومان با احتساب تمامی مالیات های قابل اعمال ارائه می شود.
ایرانسل یک دوره آزمایشی رایگان (1 هفته = 7 محتوا) از سرویس (دوره آزمایشی رایگان) را ارائه می کند. این دوره از روزی آغاز می شود که مشترک اولین پیامکِ حاوی کلیدواژه (که در پیامک تبلیغاتی مشخص گردیده است) را ارسال می کند و از سرویس، پیام های کوتاهی را دریافت می کند که اشتراک وی در سرویس را تایید می کند. تمامی شرکت کنندگان، صرفِ نظر از روزی که در این سرویس مشترک شده اند، می توانند 7 محتوای کاملِ روزانه را به صورت رایگان دریافت کنند. وضعیت شرکت کنندگان بعد از دوره رایگان به طور خودکار به حالت پرداخت روزانه 200 تومان با احتساب تمامی مالیات های قابل اعمال تغییر خواهد کرد.
آغاز بازی: برای ثبت نام در سرویس آزمایشی رایگان، مشترک باید پیامکی را به صورت رایگان به کد کوتاه 737502 ارسال نماید و سپس پیامک خوش آمد گویی را به شرح زیر دریافت می کند. هر پیامک دریافت شده از طریق مشترک به عنوان پیامک ثبت نام محسوب می شود اما مشترکان با کلید واژه ای خاص برای ورود تشویق می شوند. پس از موفقیت در ثبت نام، مشتری موارد زیر را دریافت می کند:
- یک پیامک رایگان از طریق شماره کوتاه 737502 برای خوش آمد گویی به کاربر و توضیح و توصیف عملکرد سرویس.
- پیامی حاوی اطلاعات حقوقی و همچنین شرح چگونگی لغو اشتراک کاربر.
- پیام هشدار: پیامکی مبنی بر شروع سرویس تعاملی درس های فرانسوی.
- اولین سوال که نشان دهنده ی اولین مرحله ی دوره آموزش فرانسوی است.

نمونه متن:

                                                                                        

 
                                                                                             مکالمه پیامکی نمونه
-غافلگیر شدید! واژه OUI را اکنون به 737502 ارسال کنید. شما به عنوان یکی از مشترکانی معرفی شده اید که می توانید امروز به قرعه کشی یک هیوندای شاسی بلند وارد شوید و همچنین از پیامک های روزانه "درس های فرانسوی" ایرانسل لذت ببرید! هفته اول کاملا رایگان است!
 
-آری
 
-زنگ به صدا درآمد. ایرانسل فرصت استاد شدن در زبان فرانسوی را به شما میدهد. هفته اول شهریه رایگان است. اکنون مهارت زبان فرانسوی خود را اثبات کنید. شما در قرعهکشی یک هیوندای ix35 نیز هستید.
 
-برای اطلاع از شرایط مسابقه به www.irancell.ir مراجعه کنید. هفته اول رایگان و سپس 200تومان/ روز.  برای ترک،FLLAGHV را به 737502 ارسال کنید. به زودی، سوال اول را دریافت خواهید کرد.
 
- به روز رسانی وضعیت. کلاس فرانسوی امروز در حال شروع شدن است. آمادهاید؟ اولین سوال به زودی به شما ارسال خواهد شد.
- چگونه صفتِ "douce" به قید تبدیل می شود؟ 1. Doucement، 2. Dulcinée. 1 یا 2 را به رایگان به 737502بفرست.


  امتیاز بندی: زمانی که کاربر برای اولین مرتبه ثبت نام می کند 1 امتیاز، و هم چنین هر بار که پرداختی موفقیت آمیز انجام می دهد،1  امتیاز را دریافت می کند. هر امتیازی که کاربران بدست می آورند یک اجازه ورود به قرعه کشی در دوره ای خاص است.

 نحوه انصراف: مشترکانی که تمایل به لغو اشتراک این سرویس را دارند، می توانند پیامکی رایگان حاوی کلیدواژه یِ "LAGHV" یا واژه های مشخصِ دیگر را به شماره کوتاه 737502 یا 737501 ارسال کنند.

 درخواست راهنمایی: شرکت کنندگان می توانند برای دریافت دستورالعمل های مربوط به خدمات اولیه و اطلاعات بیشتر در مورد سایر قوانین، کلید واژه "HELP" و یا واژه های مشخصِ دیگر را به شماره کوتاه 737502 یا 737501 به صورت رایگان ارسال کنند.
به عنوان مثال: برای پیوستن به "درس های فرانسوی" OUI، برای اطلاع از مجموع امتیازات خود POINTS، و برای آخرین سوال LAST را به 737502 ارسال نمایید. برای ترک آموزش فرانسوی، LAGHV را به 737502 ارسال کنید. اطلاعات بیشتر در: www.irancell.ir


 نحوه انتخاب برنده: مشترکان این سرویس می توانند هر ماه، در قرعه کشی یک ماشین هیوندای ix35 (به ارزش تقریبی صد و بیست میلیون تومان) شرکت کنند. قرعه کشی یک بار پس از پایان هر دوره ماهیانه برگزار خواهد شد. هر روز که مشترک پرداختی موفقیت آمیز انجام دهد، وی یک اجازه ی ورود به قرعه کشی دریافت می کند. به علاوه، زمانی که مشترک برای اولین بار در سرویس ثبت نام می کند، یک اجازه ی ورود به قرعه کشی را نیز کسب می کند تعداد دفعات ورود به قرعه کشی برای هر دوره یِ ماهیانه به صورت مجزا محاسبه می شود.

تذکر مهم: هر شرکت کننده در این سرویس حداکثر یک جایزه برنده خواهد شد .

 اعلام برندگان:

برندگان را می توانید در وب سایت Irancell.ir ملاحظه فرمائید.

 شماره پشتیبانی:

در صورت نیاز به پشتیبانی می توانید با شماره 77001920 تماس بگیرید.

 


قابل توجه شرکت کنندگان در مسابقات برایانتل: 
 

اهداء جوایز در ایرانسل حداکثر 3ماه پس از تاریخ پایان مسابقه همان دوره می باشد.
 
ضمنا برندگان بعد از اعلام نتایج ، 30روز مهلت دارند که مدارک خود را ارائه دهند.
 
بدیهی است پس از پایان مهلت مقرر شرکت برایانتل هیچگونه مسئولیتی در قبال تحویل جوایز به برندگان نخواهد داشت.
 

دریافت فایل PDFلیست برندگان
دریافت فایل WORDلیست برندگان

کلمات کليدي
NOSEARCH