چهارشنبه 30 مهر 1393 بازی پیامکی دنیای فوتبال-۲۶ مهر تا۳۰ آبان ۱۳۹۳


بازی پیامکی دنیای فوتبال

موضوع:

لیگ قهرمانان اروپا همراه با برنامه زنده دنیای فوتبال از شبکه ورزش

تاریخ برگزاری:        
                                                                                                               
تاریخ شروع:  ۲۶   مهر ۱۳۹۳
تاریخ پایان :  ۳۰ آبان ۱۳۹۳

برگزارکننده:

شرکت اندیشه پارسه کیش (آرتاتل) 
 
تعداد سئوالات:

ماهانه ۳۰ الی ۶۰ سوال 
 
هزینه دریافت هر سوال:

۱۲۰تومان

جوایز  قرعه کشی هر ماه :

جوایز قرعه کشی : (امتیاز بیشتر = شانس بیشتر)

۲۵ عدد کارت هدیه 200 هزار تومانی

ثبت نام در مسابقه:

ارسال پیامک بدون متن به ۸۴۹۰۵


نحوه انصراف از مسابقه:

برای لغو عضویت، لطفا کد LAGHV را به شماره ۸۴۹۰۵ ارسال نمایید.

تذکر: با لغو مسابقه در هر مرحله از مسابقه، تمامی امتیازات کسب شده برای کاربر محفوظ خواهد ماند و کاربر بر اساس امتیازاتی که تا آن لحظه کسب کرده است در قرعه کشی ها شرکت داده خواهد شد.
کاربر هر زمان پس از لغو عضویت می تواند مجددا وارد مسابقه شده و مسابقه را از آخرین سوالی که قبلا پاسخ داده است ادامه دهد. در اینصورت امتیازات جدید کسب شده به امتیازات قبلی کاربر افزوده خواهد شد.

شروع مسابقه:

ارسال پیامک بدون متن  به ۸۴۹۰۵ سوال اول ارسال شده و با پاسخ به سوال اول مسابقه آغاز  می گردد. در این مسابقه کاربر میتواند با پاسخ به سوالات تاریخچه لیگ ها و کارشناسی بازی های لیگ امتیاز کسب کند.

داستان و  اطلاعات مسابقه:

کاربران می توانند با پاسخ به سوالات تاریخچه لیگ و کارشناسی بازی های لیگ امتیاز کسب کنندو شانس خود را در قرعه کشی بالاتر ببرند.
نکته:  در این سرویس علاوه بر پیامک سوالات روزانه کاربران می توانند با ارسال عبارت HADS به ۸۴۹۰۵ در صورت برگزاری بازی های لیگ در آن، بازی های آن روز را تا قبل از شروع بازی کارشناسی کنند. ( کاربران میتوانند با ارسال SOAL به ۸۴۹۰۵ به بخش سوالات بازگردند و با پاسخ به سوالات تاریخچه، امتیاز خود را بالاتر ببرند و شانس خود را در قرعه کشی بیشتر کنند).

نحوه امتیازدهی :

امتیازهای کارشناسی بازیهای لیگ:
کارشناسی درست =  ۲۰۰ امتیاز
کارشناسی نادرست = ۱۰۰ امتیاز

سوالات تاریخچه لیگ قهرمانان اروپا:

پاسخ صحیح :۱۰۰ امتیاز               پاسخ نادرست : ۵۰

نحوه قیمت گذاری:

ارسال پیامک خالی به ۸۴۹۰۵ رایگان می باشد این بدین معنی است که مشترکان برای ارسال این پیامک هزینه ای پرداخت نمی کنند. ولی با توجه به اینکه این سرویس بعنوان یک سرویس ارزش افزوده به شمار می آید مشترکان فقط در ازای پیامک های دریافتی از سیستم هزینه پرداخت می کنند.در واقع خدمات ارزش افزوده، خدماتی هستند که فراتر از سرویس های پایه یک اپراتور (مثلا ارسال SMS ) ارائه می شوند بنابراین در قیمت گذاری این گونه سرویس ها،پیامک های حاوی محتواهای ارزش افزوده در طبقه بالاتری نسبت به پیامکهای معمولی قرار می‌گیرند.با نظر به موارد فوق و با توجه به اینکه در مسابقات پیامکی در ازای هر درخواست، یک پیامک ۵ قسمتی (معادل ۵ پیامک) برای مشترکان ارسال می گردد، قیمت پاسخگویی به هر سوال معادل ۱۲۰ تومان محاسبه گردیده است.

نحوه انتخاب برندگان:

شرکت در قرعه کشی ۲۵ عدد کارت هدیه 200 هزار تومانی برای کسانیکه در مسابقه شرکت کرده اند و امتیاز کسب کرده اند. (امتیاز بیشتر=شانس بیشتر)

تذکر:جوائز با کسر کسورات قانونی به برنگان اهدا می شود.
تذکر مهم: هر شرکت کننده در این مسابقه حداکثر یک جایزه برنده خواهد شد . ( یعنی اگر شرکت کننده ای ۲ جایزه برنده شود بهترین جایزه به او اهدا می گردد وجایزه دیگر به نفر جایگزین اهدا خواهد شد.)

 اعلام برندگان: 
 
قرعه کشی مسابقه معمولاً یک ماه پس از پایان آن  انجام شده و اطلاع‌رسانی به برندگان از روش های زیر صورت می گیرد:
۱-وب سایت ایرانسل www.irancell.ir
۲-وب سایت آرتا تل www.artatel.ir
۳- همینطور با برندگان از شماره ۰۹۳۵۱۰۰۰۰۰۰ تماس گرفته خواهد شد.

پشتیبانی:

۰۲۱۲۲۸۷۸۹۲۹(تماس در ساعات اداری)


قابل توجه شرکت کنندگان در مسابقات ایرانسل:
اهداء جوایز در ایرانسل حداکثر ۳ماه پس از تاریخ پایان مسابقه همان دوره می‌باشد
ضمنا برندگان بعد از اتمام مسابقه و اعلام نتایج بصورت تلفنی یا از طریق سایت، ۳۰روز مهلت دارند که مدارک خود را ارائه دهند. بدیهی است پس از پایان مهلت مقرر شرکت اندیشه پارسه کیش (آرتاتل)هیچگونه مسئولیتی در قبال تحویل جوایز به برندگان نخواهد داشت.
کلمات کليدي
NOSEARCH