يكشنبه 27 مهر 1393 تعطیلات کلاه قرمزی-۱۹ مهر تا۱۹ آبان ماه

عنوان مسابقه: تعطیلات کلاه قرمزی

تاریخ برگزاری:

شروع: ۱۹ مهر ماه
پایان: ۱۹ آبان ماه

تعداد سوالات : ۷۷ سوال

برگزارکننده: مبنا

هزینه هر سوال: ۱۲۰ تومان

حامی: مبنا

جوایز این دوره:

۱ دستگاه خودرو پراید ۱۴۱
۲۰ دستگاه تبلت Acer Iconia Tab a۱-۷۱۳
نحوه شروع مسابقه:
عضویت در مسابقه برای کاربران به دو صورت امکان پذیر است:
- ارسال رایگان ۱ به ۸۰۷۰
      یا
- ارسال عبارت OZV KVAP به ۸۲۸۲
عضویت در مسابقه و دریافت اولین سوال رایگان است و فقط در ازای دریافت پیامکهای بعدی از کاربر هزینه کسر خواهد شد. پس از عضویت در مسابقه، بازی شروع می شود.

مسابقه:

کلاه قرمزی و دوستانش تصمیم به مسافرت رفتن می گیرند.آنها تصمیم می گیرند مشغول بکار شوند تا مخارج سفر خود را تامین نمایند.هر کدام از شخصیت ها شغلی را بر می گزینند و  در نهایت شخصیت های مسابقه بسمت مسافرت ایرانگردی خود میروند و از شهرهای مختلف عبور میکنند.

مسابقه دارای دو قسمت می باشد.
قسمت اول که سوالات مختص بخود را دارد مربوط به زمانی است که شخصیت های داستان پس از گرفتن تصمیم سفر، جهت تامین هزینه ی سفر خود تصمیم به کار کردن می گیرند.
تمامی شخصیت های کلاه قرمزی با توجه به نوع کار و موقعیتی که دارند، سوالات را مطرح می کنند.
نمونه ای از سوالات مطرح شده در این قسمت برای کاربران به قرار زیر است :

سوال
همه دلشون بستنی می خواد اما پول ندارن. کلاه قرمزی چی بهشون میگه؟
1-      نسیه میدم ببر، فردا پولشو بیار.
2-      یه کم صبر می کنم برو پولدار شو بیا من اینجام.
 

 قسمت دوم نیز زمانی است که شخصیت های مسابقه پس از تامین هزینه ی سفر، راهی مسافرت شده اند.در مسیر مسافرت ایران گردی خود، در هر شهری سوالاتی را در مورد آن شهر از کاربر می پرسند.نمونه ای از سوالات مطرح شده در این قسمت برای کاربران به قرار زیر است :

سوال
برای خوردن انارها به چاقو احتیاج دارند که همراهشان نیست. تا شهر بعدی صبر می کنندکه بهترین چاقوها را دارد. اونا به چه شهری رسیدن ؟
 1-زنجان
2- رفسنجان
 


کلید واژه قابل استفاده در این مسابقه برای پاسخ دادن به سوالات “KQ” می باشد و شرکت کنندگان بایستی شماره گزینه صحیح را با رعایت یک فاصله پس از حرف “KQ” در متن پیامک وارد نموده و آن را به شماره ۸۲۸۲ ارسال نمایند.
مثال KQ ۲ :

تذکر مهم:  با لغو مسابقه در هر مرحله از مسابقه با ارسال LAGHV KVAP به ۸۲۸۲، تمامی امتیازات کسب شده برای کاربر محفوظ خواهد ماند و کاربر بر اساس امتیازاتی که تا آن لحظه کسب کرده است در قرعه کشی ها شرکت داده خواهد شد.
شما هر زمان پس از لغو عضویت می توانید مجددا وارد مسابقه شده و مسابقه را از آخرین سوالی که قبلا پاسخ داده اید ادامه دهید.  در اینصورت امتیازات جدید کسب شده به امتیازات قبلی شما افزوده خواهد شد.
در هر لحظه برای مشاهده امتیاز خود در مسابقه، می توانید عبارت  KQ ۱۰۰ را به ۸۲۸۲ ارسال نمایید.

- نحوه امتیاز گیری:

در قسمت اول مسابقه پاسخ به هر سوال ۱۰۰ امتیاز برای کاربر خواهد داشت.
در قسمت دوم مسابقه هر راهنمایی صحیح به سوالات مطرح شده معادل ۱۰۰ امتیاز و هر راهنمایی غلط معادل ۵۰ امتیاز برای کاربر خواهد داشت.

پایان هر ۱۰ سوال برای کاربر ۱۰۰۰ امتیاز طلایی و پس از به اتمام رساندن سفر ۵۰۰۰ طلایی امتیاز برای کاربر  لحاظ خواهد شد


نحوه قیمت گذاری:

ارسال پیامک به ۸۲۸۲ رایگان می باشد این بدین معنی است که مشترکان برای ارسال OZV KVAP به ۸۲۸۲ هزینه ای پرداخت نمی کنند. ولی با توجه به اینکه این سرویس بعنوان یک سرویس ارزش افزوده به شمار می آید مشترکان فقط در ازای پیامک های دریافتی از سیستم هزینه پرداخت می کنند.
با نظر به موارد فوق و با توجه به اینکه در مسابقات پیامکی در ازای هر درخواست، یک پیامک ۱ قسمتی (معادل ۱ پیامک) برای مشترکان ارسال می گردد، قیمت پاسخگویی به هر سوال معادل ۱۲۰ تومان محاسبه گردیده است.

 نحوه انتخاب برندگان و جوایز:

پراید ۱۴۱
قرعه کشی بین کاربرانی که حداقل به یک سوال پاسخ داده و امتیاز کسب کرده اند.

۲۰ عدد تبلت Acer Iconia Tab A۱-۷۱۳

قرعه کشی بین کاربرانی که سفر ایرانگردی را با موفقیت به اتمام رسانده اند.


- تذکر : جوایز با کسر کسورات قانونی به برندگان اهدا می گردد.
کاربران می توانند از شنبه تا چهارشنبه در ساعات اداری با شماره پشتیبانی:۲۲۵۷۳۶۴۰ برای کسب اطلاعات بیشتر، تماس حاصل نمایند.
تذکر مهم: هر شرکت کننده در این مسابقه حداکثر یک جایزه برنده خواهد شد. ( یعنی اگر شرکت کننده ای ۲ جایزه برنده شود بهترین جایزه به او اهدا می گردد و جایزه دیگر به نفر جایگزین اهدا خواهد شد).

 اعلام برندگان:

قرعه کشی پایان ماه، معمولا ۲ هفته پس از اتمام مسابقه برگزار می شود و اطلاع‌رسانی به برندگان از روش های زیر صورت می گیرد:
- شرکت کنندگان مسابقه، می توانند با ارسال عبارت KQ ۱۰۰ به شماره ۸۲۸۲ از طریق پیامک از وضعیت امتیاز خود در مسابقات مطلع شوند.
- همچنین با برندگان از طریق شماره ۰۹۳۵۱۰۰۰۰۰۰ تماس گرفته خواهد شد.


 
قابل توجه شرکت کنندگان در مسابقات ویترین ایرانسل:
اهداء جوایز در ویترین ایرانسل حداکثر ۳ماه پس از تاریخ پایان مسابقه همان دوره می‌باشد
ضمنا برندگان بعد از اعلام نتایج ، ۳۰روز مهلت دارند که مدارک خود را ارائه دهند
بدیهی است پس از پایان مهلت مقرر مبنا (موسسه پویا آفرین مبنا) هیچگونه مسئولیتی در قبال تحویل جوایز به برندگان نخواهد داشت.

کلمات کليدي
NOSEARCH