پنجشنبه 22 خرداد 1393 بازی پیشونی سفید - ۲۲ خرداد ماه تا ۲۱ تیر - ماه ۱۳۹۳ساعت ۱۲ شب

 

بازی  پیشونی سفید موضوع : سوالات هوش و اطلاعات عمومی
تاریخ برگزاری:• شروع بازی:
۲۲  خرداد ماه ۱۳۹۳• پایان بازی: ۲۱ تیر - ماه ۱۳۹۳ساعت ۱۲ شب

برگزار کننده: شرکت رهنما کامیابان نخستین (بییپ)

قیمت هر سوال: ۱۲۰تومان


 
تعداد سوالات: ۷۰

حامی :• شرکت رهنما کامیابان نخستین (بییپ)


جایزه این دوره :

کارت شارژ: هر کاربری که در روزهای ارسال پیامک انبوه به عضویت مسابقه درآید و سوال یک را صحیح پاسخ دهد، کارت شارژ ۱۰۰۰ تومانی برنده خواهد شد.

جوایز قرعه کشی:کارت هدیه :
۵ میلیون تومانی (برای تمام کاربرانی که در مسابقه شرکت کرده اند)
کارت هدیه : ۱۰ میلیون تومانی ( برای کاربرانی که ۱۵۰۰ امتیاز کسب کرده اند)
کارت هدیه : ۲۰ میلیون تومانی ( برای کاربرانی که ۳۰۰۰ امتیاز کسب کرده اند)

 آغاز بازی:

 

کاربر با ارسال یک پیام خالی به ۸۴۸۸۸ عضو بازی می شود. پس از دریافت پیام خوشامدگویی بازی آغاز شده و اولین سوال برای کاربر ارسال می شود. سوالات به این شکل است که کاربر باید از میان ۴ گزینه، یک گزینه را که با سایرین متفاوت است تشخیص داده و آن را به عنوان پاسخ ارسال نماید.نمونه ای از یک سوال به این شکل است:

کدوم گزینه با بقیه فرق داره؟

1. شله قلمکار
2. عدس پلو
3. لوبیا پلو
4. دمپختک
5. نمیدونم!
 
گزینه مورد نظرت رو با یک فاصله بعد از GP ارسال کن. مثال:
GP 1


گزینه مورد نظرت رو با یک فاصله بعد از GP ارسال کن. مثال:


GP ۱

با ارسال پاسخ، مسابقه ادامه پیدا می کند و سوالات بعدی برای کاربر ارسال می شود. کاربر می تواند به تمامی سوالات به صورت متوالی پاسخ دهد تا به پایان سوالات برسد.

 امتیاز و رتبه: کاربر میتواند باارسال GP EMTIAZ، امتیاز خود را مشاهده نماید. نحوه کسب امتیاز به شکل زیر است:
پاسخ صحیح به سوال
رفتن به سوال بعدی
پاسخ اشتباه به سوال
100 امتیاز
50 امتیاز
20 امتیاز


 نحوه انصراف: کاربر برای انصراف از عضویت در مسابقه میتواند دستور Laghv PSFID را از طریق پیام کوتاه به شماره ۸۲۸۲ ارسال کند.

 نحوه قیمت گذاری:


ارسال پیامک به۸۲۸۲  رایگان می باشد این بدین معنی است که مشترکان برای ارسال  OZV PSFID به ۸۲۸۲ هزینه ای پرداخت نمی کنند. ولی با توجه به اینکه این سرویس بعنوان یک سرویس ارزش افزوده به شمار می آید مشترکان فقط در ازای پیامک های دریافتی از سیستم هزینه پرداخت می کنند.

در واقع خدمات ارزش افزوده، خدماتی هستند که فراتر از سرویس های پایه یک اپراتور (مثلا ارسال SMS) ارائه می شوند بنابراین در قیمت گذاری این گونه سرویس ها، پیامک های حاوی محتواهای ارزش افزوده در طبقه بالاتری نسبت به پیامک های معمولی قرار می گیرند.

با نظر به موارد فوق و با توجه به اینکه در بازیهای پیامکی در ازای هر درخواست، یک پیامک ۵ قسمتی (معادل ۵ پیامک) برای مشترکان ارسال می گردد، قیمت پاسخگویی به هر سوال معادل ۱۲۰ تومان محاسبه گردیده است.

 نحوه انتخاب برندگان:

کارت شارژ ۱۰۰۰ تومانی: در روزهای اطلاع رسانی پیامک انبوه کاربری که عضو مسابقه شود و پاسخ صحیح به سوال یک دهد کارت شارژ ۱۰۰۰ تومانی  برنده می شود.

کارت هدیه ۵ میلیون تومانی: بین تمام کاربرانی که در مسابقه شرکت کرده اند، یک کارت هدیه ۵ میلیون تومانی قرعه کشی خواهد شد

کارت هدیه ۱۰ میلیونی: بین تمامی کاربرانی که حداقل امتیاز آنها ۱۵۰۰ باشد، یک کارت هدیه ۱۰ میلیون تومانی قرعه کشی می گردد.

کارت هدیه ۲۰ میلیونی: بین تمامی کاربرانی که حداقل امتیاز آنها ۳۰۰۰ باشد، یک کارت هدیه ۲۰ میلیون تومانی قرعه کشی می گردد.

نکته مهم: هر شرکت کننده فقط یک جایزه برنده خواهد شد، و اگر شرکت کننده ای دو جایزه برنده شود، جایزه باارزش تر به او اهدا شده و جایزه دیگر به نفر بعدی اهدا میگردد.(به جز کارت شارژ)نکته:جوایز با کسر کسورات قانونی به برندگان اهدا می گردد.

 اعلام برندگان:قرعه کشی مسابقه معمولاً یک ماه پس از پایان آن  انجام شده  و با شماره ۰۹۳۵۱۰۰۰۰۰۰ با برنده تماس و احراز هویت می گردد.برندگان را می تواننید در وب سایت Irancell.ir ملاحظه فرمائید.

 شماره پشتیبانی:شماره پشتیبانی شرکت رهنما کامیابان نخستین برای پیگیری و اهدای جوایز ۸۸۸۴۰۰۷۱ -۰۲۱ می باشد.قابل توجه شرکت کنندگان در مسابقات بییپ: 
 

اهداء جوایز در ویترین ایرانسل حداکثر 3ماه پس از تاریخ پایان مسابقه همان دوره می باشد.
 
ضمنا برندگان بعد از اعلام نتایج ، 30روز مهلت دارند که مدارک خود را ارائه دهند.
 
بدیهی است پس از پایان مهلت مقرر شرکت رهنما (بییپ) هیچگونه مسئولیتی در قبال تحویل جوایز به برندگان نخواهد داشت.
 

 

 

کلمات کليدي
NOSEARCH