يكشنبه 18 خرداد 1393 کارشناسی بهترینهای برزیل ۲۰۱۴ -از ۱۸خرداد ۱۳۹۳ تاپایان مسابقات جام جهانی

کارشناسی بهترینهای برزیل ۲۰۱۴

موضوع: کارشناسی پلکانی قهرمانی / امتیازی/ترین ها

تاریخ برگزاری:

شروع مسابقه: ۱۸خرداد ۱۳۹۳
پایان مسابقه: پایان مسابقات جام جهانی

برگزار کننده: شرکت سروش همراه

هزینه هر سوال: ۱۲۰ تومان

حامی: شرکت سروش همراه و تماشا۲۴

جوایز این دوره:

• جوایز : ۱۷ عدد تلویزیون LED سامسونگ

ثبت نام:

کاربر با ارسال یک پیامک خالی به شماره ۲۰۱۴۶ ، در مسابقه کارشناسی بهترین های برزیل ۲۰۱۴ عضو می شود. عضویت در مسابقه و دریافت اولین سوال رایگان است و فقط در ازای دریافت پیامکهای بعدی از کاربر هزینه کسر خواهد شد. پس از عضویت در مسابقه، سوالات برای کاربر ارسال می شود.

-  نحوه انصراف: کاربر برای لغو عضویت خود می تواند دستور LAGHV  را از طریق پیام کوتاه به شماره ۲۰۱۴۶ ارسال کند.

- نحوه امتیاز دهی:
کاربر با ارسال یک پیام خالی به ۲۰۱۴۶، عضو سرویس پیش بینی شده و اولین سوال مسابقه را دریافت می نماید. پاسخگویی به بعضی از سوالات مسابقه مختص زمان خاصی می باشد و کاربر قادر به پاسخگویی در زمان تعیین شده می باشد.

با شروع مسابقه ۲۰۰ امتیاز به عنوان خوش آمد گویی برای کاربر منظور می گردد. همچنین با پاسخ به هر سوال و بدون درنظر گرفتن جواب انتخابی، ۱۰۰ امتیاز به حساب امتیازات کاربر افزوده می شود و در پایان مسابقات برزیل ۲۰۱۴، امتیازهای کسب شده حاصل از پاسخ های صحیح نیز به امتیازات موجود  هر کاربر اضافه می گردد.

نحوه قیمت گذاری:

ارسال پیامک به ۲۰۱۴۶ رایگان می باشد این بدین معنی است که مشترکان برای ارسال پیام کوتاه به ۲۰۱۴۶ هزینه ای پرداخت نمی کنند. ولی با توجه به اینکه این سرویس بعنوان یک سرویس ارزش افزوده به شمار می آید مشترکان فقط در ازای پیامک های دریافتی از سیستم هزینه پرداخت می کنند.
 
در واقع خدمات ارزش افزوده، خدماتی هستند که فراتر از سرویس های پایه یک اپراتور (مثلا ارسال SMS)  ارائه می شوند بنابراین در قیمت گذاری این گونه سرویس ها، پیامک های حاوی محتواهای ارزش افزوده در طبقه بالاتری نسبت به پیامکهای معمولی قرار می گیرند.
 
با نظر به موارد فوق و با توجه به اینکه در مسابقات پیامکی در ازای هر درخواست، یک پیامک ۵ قسمتی (معادل ۵ پیامک) برای مشترکان ارسال می گردد، قیمت پاسخگویی به هر سوال معادل ۱۲۰ تومان محاسبه گردیده است.

نحوه انتخاب برندگان :

* ۱۷ نفر اول مسابقه که بیشترین امتیاز را کسب کرده اند به هر نفر یک عدد عدد تلویزیون LED سامسونگ ، اهداء می شود.
تذکر: جوایز با کسر کسورات قانونی به برندگان اهدا می شود.

اعلام برندگان:

قرعه کشی مسابقه معمولاً یک ماه پس از پایان آن  انجام می گیرد.
 
پس از مشخص شدن برندگان، با آنها تماس گرفته خواهد شد.


قابل توجه شرکت کنندگان در مسابقات پیامکی ویترین ایرانسل
اهداء جوایز در ویترین ایرانسل حداکثر ۳ماه پس از تاریخ پایان مسابقه همان دوره می‌باشد.
ضمنا برندگان بعد از اتمام مسابقه و اعلام نتایج بصورت تلفنی یا از طریق سایت، 3۰روز مهلت دارند که مدارک خود را ارائه دهند. بدیهی است پس از پایان مهلت مقرر شرکت سروش همراه هیچگونه مسئولیتی در قبال تحویل جوایز به برندگان نخواهد داشت.

کلمات کليدي
NOSEARCH