پنجشنبه 22 خرداد 1393 مسابقه تناسب اندام (۲)- ۲۲ خردادتا۲۲ تیر ۱۳۹۳

مسابقه تناسب اندام (۲)

  موضوع:

آشنایی با نکات مربوط به تناسب اندام

 تاریخ برگزاری:

شروع مسابقه: ۲۲ خرداد ۱۳۹۳
پایان مسابقه:  ۲۲ تیر  ۱۳۹۳

 برگزارکننده:  

    تله کوله

 تعداد سوالات:

۳۰ سوال

 هزینه پاسخگویی به هر سوال:

 ۱۲۰ تومان

 جوایز:

۱- ۲ عدد تبلت Nexux ۷.۲
۲- چهارعدد کارت هدیه ۲۰۰۰۰۰تومانی

برای شرکت در قرعه کشی جوایز کافی است عضو مسابقه شوید ، قابل ذکر میباشد هر چقدر امتیاز شرکت کننده بیشتر باشد شانس بیشتری جهت برنده شدن در قرعه کشی دارد . (امتیاز بیشتر=شانس بیشتر)

 ثبت نام در مسابقه:

کاربر با ارسال دستور  OZV ZIBAMاز طریق پیام کوتاه به شماره ۸۲۸۲ ویاارسال یک پیامک رایگان به 84906  اطلاعات مربوط به مسابقه را دریافت کرده و عضو شرکت کنندگان مسابقه می شود. عضویت در مسابقات رایگان است و فقط در ازای ارسال سوالات و استفاده از راهنماها از کاربر هزینه کسر خواهد شد. پس از عضویت در مسابقه، سوالات برای کاربر ارسال می شود.
سوال اول هر روز بطور اتوماتیک برای ثبت نام کنندگان ارسال می شود و در صورتیکه کاربر بخواهد می تواند به سوالات بیشتری در آن روز پاسخ دهد.
کیوورد قابل استفاده در این مسابقه برای پاسخ دادن به سوالات “Zi” می باشد و شرکت کنندگان بایستی شماره گزینه صحیح را با رعایت یک فاصله پس از حرف “Zi” در متن پیامک وارد نموده و آن را به شماره ۸۲۸۲ ارسال نمایند.
مثال: Zi ۲

 انصراف از مسابقه:

کاربر همواره می تواند برای انصراف از عضویت در مسابقه میتواند دستور LAGHV ZIBAM را از طریق پیام کوتاه به شماره ۸۲۸۲ ارسال کند.
 تذکر: با لغو مسابقه در هر مرحله از مسابقه، تمامی امتیازات کسب شده برای کاربر محفوظ خواهد ماند و کاربر بر اساس امتیازاتی که تا آن لحظه کسب کرده است در قرعه کشی ها شرکت داده خواهد شد.
 کاربر هر زمان پس از لغو عضویت می تواند مجددا وارد مسابقه شده و مسابقه را از آخرین سوالی که قبلا پاسخ داده است ادامه دهد. در اینصورت امتیازات جدید کسب شده به امتیازات قبلی کاربر افزوده خواهد شد

 داستان و اطلاعات مسابقه :

در طول مسابقه از شرکت کنندگان سوالاتی در ارتباط با نکات مرتبط با تناسب اندام پرسیده میشود که این امر خود میتواند کمک بسزایی در جهت بالابردن اطلاعات عمومی در این حوزه بنماید .

 نحوه امتیاز گیری:

مسابقه شامل ۳۰ سوال میباشد که هر پاسخ صحیح ۱۰۰ امتیاز و هر پاسخ اشتباه ۵۰ امتیاز دارد . امتیاز بیشتر شانس بیشتری برای برنده شدن بهمراه خواهد داشت .

نوع
امتیاز
صحیح
100
نادرست
50


 نحوه قیمت گذاری:

ارسال پیامک به۸۲۸۲  رایگان می باشد این بدین معنی است که مشترکان برای ارسال OZV ZIBAM به ۸۲۸۲ و دریافت پیامک معرفی مسابقه، هزینه ای پرداخت نمی کنند. ولی با توجه به اینکه این سرویس بعنوان یک سرویس ارزش افزوده به شمار می آید مشترکان در ازای سایر پیامک های دریافتی، هزینه ارسال پیامک از حساب مشترکان کسر خواهد شد.

در واقع خدمات ارزش افزوده، خدماتی هستند که فراتر از سرویس های پایه یک اپراتور (مثلا ارسال SMS) ارائه می شوند. بنابراین در قیمت گذاری این گونه سرویس ها، پیامک های حاوی محتواهای ارزش افزوده در طبقه بالاتری نسبت به پیامک های معمولی قرار می گیرند.
 با درنظر گرفتن موارد فوق و با توجه به اینکه در مسابقات پیامکی در ازای هر درخواست، یک پیامک ۵ قسمتی (معادل ۵ پیامک) برای مشترکان ارسال می گردد، قیمت پاسخگویی به هر سوال معادل ۱۲۰ تومان محاسبه و منظور گردیده است.


 نحوه انتخاب برندگان:


در پایان مسابقه تمامی شرکت کنندگانی که عضو مسابقه شده باشند، با توجه به امتیاز کسب کرده در  قرعه کشی  شرکت خواهند کرد.
تذکر: شرکت کنندگان در صورت احراز شرایط در تمامی قرعه کشی ها شرکت داده می شوند ولی تنها یک جایزه (بهترین جایزه ای که برنده شده اند) را دریافت خواهند کرد. سایر جوایز به نفرات رزرو اهدا خواهد گرفت.


تذکر: جوایز با کسر کسورات قانونی به برندگان اهدا می گردد.


 اعلام اسامی برندگان:

  قرعه کشی مسابقه معمولاً یک ماه پس از پایان آن انجام شده و اطلاع‌رسانی به برندگان از روش های زیر صورت می گیرد:
۱-وب سایت ایرانسل www.irancell.ir
۲-وب سایت تله کوله www.telecooleh.ir
۳- همینطور با برندگان از شماره ۰۹۳۵۱۰۰۰۰۰۰ تماس گرفته خواهد شد.

 پشتیبانی:

• ۰۲۱۲۲۲۷۵۴۳۰ تماس در ساعات اداری

قابل توجه شرکت کنندگان در مسابقات ویترین ایرانسل  
اهداء جوایز در ویترین ایرانسل حداکثر 3ماه پس از تاریخ پایان مسابقه همان دوره می باشد. 
 ضمنا برندگان بعد از اتمام مسابقه و اعلام نتایج ، 30روز مهلت دارند که مدارک خود را ارائه دهند. 
 بدیهی است پس از پایان مهلت مقرر شرکت تله کوله هیچگونه مسئولیتی در قبال تحویل جوایز به برندگان نخواهد داشت.کلمات کليدي
NOSEARCH