پنجشنبه 15 خرداد 1393 بازی پیامکی خواستگاری -۱۰ خرداد تا ۱۰ تیر

بازی پیامکی خواستگاری

- ورود عروس

موضوع:


بازی و سرگرمی

تاریخ برگزاری:    
 
۱۰ خرداد تا ۱۰ تیر

برگزارکننده:


شرکت یارا

تعداد سئوالات:

۶۷  سوال

 هزینه دریافت هر سئوال:

۱۲۰ تومان

جوایز قرعه کشی :

۳ عدد ساعت مچی اسپرت Esprit ES
۳عدد ست کامل صبحانه خوری BLACK & DECKER شامل(قهوه ساز،تستر،آب عصاره گیری)

نمونه پیام مسابقه:

از هفته پیش خواستگارا وقت گرفتن که امشب بیان خونه تون. دوستت مریم معرفیشون کرده. میگفت داماد یه مهندس پولدار و باکلاسه! باید امشب همه چی مرتب باشه. دو اتاق پذیرایی داریم. مهمونا احتمالا 4-5 نفرن. ببریمشون تو اتاق پذیرایی بزرگه یا کوچیکه؟
1-بزرگه
2-کوچیکه
 

 ثبت نام در مسابقه:

ارسال OZV KHASTG  به ۸۲۸۲

نحوه انصراف از مسابقه:

برای لغو عضویت، لطفا کد LAGHV KHASTG را به شماره ٨۲٨۲ ارسال نمایید.

تذکر: با لغو مسابقه در هر مرحله از مسابقه، تمامی امتیازات کسب شده برای کاربر محفوظ خواهد ماند و کاربر بر اساس امتیازاتی که تا آن لحظه کسب کرده است در قرعه کشی ها شرکت داده خواهد شد.
کاربر هر زمان پس از لغو عضویت می تواند مجددا وارد مسابقه شده و مسابقه را از آخرین سوالی که قبلا پاسخ داده است ادامه دهد. در اینصورت امتیازات جدید کسب شده به امتیازات قبلی کاربر افزوده خواهد شد.

اطلاعات مسابقه:

بازی خواستگاری بر اساس مدل بازی‌های ماجرایی متنی مشابه «فرار بزرگ» طراحی شده است و تم اجتماعی دارد. داستان بازی یک مهمانی خواستگاری را روایت می‌کند. کاربر می‌تواند همان اول انتخاب کند که نقش داماد را می‌خواهد بازی کند یا نقش عروس. (در مسابقه خواستگاری ۲ فقط نقش عروس وجود دارد) سپس در طول مهمانی اتفاقاتی رخ می‌دهد که کاربر باید انتخاب کند (مثلا داماد دسته‌گل را روی میز بگذارد یا بدهد دست پدر عروس، یا عروس چایی را اول به مادر داماد تعارف کند تا پدر داماد و ...). در طول این مهمانی انتخاب‌های زیادی وجود دارند که هر کدام از آن‌ها تاثیری روی طرف مقابل می‌گذارند. در نهایت انتخاب‌های کاربر باعث می‌شود که روند مهمانی خواستگاری تغییر کند و در نهایت مجموع انتخاب‌ها باعث می‌شود که خواستگاری موفقیت آمیز باشد یا خیر. بازی می‌تواند چندین پایان داشته باشد. انتخاب‌ها همگی براساس مباحث جامعه‌شناسی و روان‌شناسی مطرح می‌شوند و در کنار جنبه‌ی تفریحی و سرگرم‌کننده بودن جنبه‌ی آموزشی آن‌ها هم رعایت خواهد شد.

شروع مسابقه:

مسابقه با ارسال OZV KHASTG  به ۸۲۸۲ آغاز شده  و سوال اول مسابقه برای مشترک ارسال می¬گردد.
برای ادامه مسابقه شرکت کننده می بایست شماره گزینه مورد نظر را با یک فاصله پس از عبارت HG به ۸۲۸۲ ارسال نمایید.
مثال : HG ۱
در صورتی که کاربر فراموش کرد که در کجای مسابقه قرار دارد می تواند HG kojam  را به ۸۲۸۲ ارسال نماید.
برای آگاهی از امتیاز و رتبه کابر می تواند HG emtiaz  را به ۸۲۸۲ ارسال نماید. (دو امتیاز دیده می شود یکی امتیاز کل که در قرعه کشی محاسبه می شود و یکی امتیاز بازی جاری. در صورتی که بار اول بازی کنید قطعا هر دو امتیاز برابرند)

امتیازدهی:

در این مسابقه چندین نوع سوال یا مرحله وجود دارد.
- انتخاب های صحیح و خطا
این سوالات پاسخ مشخص صحیح دارند . در صورت پاسخ صحیح ۱۰۰ امتیاز و برای پاسخ نادرست ۵۰ امتیاز
- انتخاب های متناسب
این دست از سوالات با ید متناسب با انتخاب های قبلی جواب داده شوند. به عنوان مثال کاربر نسبت به انتخاب های قبلی نباید دروغ بگوید. پاسخ متناسب ۲۰۰ امتیاز و پاسخ نادرست ۱۰ امتیاز دارد
- انتخاب های ویژه
به عنوان مثال درصورتی که کاربر بتواند جواب مثبت بگیرد ۵۰۰ امتیاز دریافت می کند
- انتخاب شرایط
در سوالاتی که کاربر شرایطی در داستان را تعیین می کند که تاثیر ان در آینده دیده می شود به خاطر ان ۲۰ امتیاز دریافت می کند

امتیاز ویژه
500 امتیاز
انتخاب های متناسب
200 امتیاز
انتخاب صحیح
100 امتیاز
انتخاب نادرست
50 امتیاز
انتخاب شرایط
20 امتیاز

نحوه قیمت گذاری:

ارسال پیامک به  ۸۲۸۲  رایگان می باشد این بدین معنی است که مشترکان برای ارسال پیامک بدون متن به ۸۲۸۲  هزینه ای پرداخت نمی کنند. ولی با توجه به اینکه این سرویس بعنوان یک سرویس ارزش افزوده به شمار می آید مشترکان فقط در ازای پیامک های دریافتی از سیستم هزینه پرداخت می کنند.
در واقع خدمات ارزش افزوده، خدماتی هستند که فراتر از سرویس های پایه یک اپراتور (مثلا ارسال SMS )ارائه می شوند بنابراین در قیمت گذاری این گونه سرویس ها، پیامک های حاوی محتواهای ارزش افزوده در طبقه بالاتری نسبت به پیامکهای معمولی قرار می‌گیرند.
با نظر به موارد فوق و با توجه به اینکه در مسابقات پیامکی در ازای هر درخواست، یک پیامک ۵ قسمتی (معادل ۵ پیامک) برای مشترکان ارسال می گردد، قیمت پاسخگویی به هر سوال معادل ۱۲۰ تومان محاسبه گردیده است.
تذکر:جوائز با کسر کسورات قانونی به برندگان اهدا می شود.

 نحوه انتخاب برندگان:

در پایان مسابقه تمامی شرکت کنندگانی که حداقل ۲۰۰ امتیاز کسب کرده اند  با توجه به میزان امتیازی کسب کرده در قرعه کشی شرکت داده خواهند شد امتیاز بیشتر برابر با شانس بیشتر در قرعه کشی می باشد.
 

قابل توجه شرکت کنندگان در مسابقات ویترین ایرانسل:
اهداء جوایز در ویترین ایرانسل حداکثر ۳ماه پس از تاریخ پایان مسابقه همان دوره می‌باشد
ضمنا برندگان بعد از اتمام مسابقه و اعلام نتایج بصورت تلفنی یا از طریق سایت، ۳۰روز مهلت دارند که مدارک خود را ارائه دهند. بدیهی است پس از پایان مهلت مقرر شرکت یارا هیچگونه مسئولیتی در قبال تحویل جوایز به برندگان نخواهد داشت.

اعلام برندگان  :

اطلاع‌رسانی به برندگان از روش های زیر صورت می گیرد:
۱- وب سایت ایرانسل www.irancell.ir
۲- وب سایت یارا www.yaramobile.com
۳-  همینطور با برندگان از شماره ۰۹۳۵۱۰۰۰۰۰۰ تماس گرفته خواهد شد.

 تذکر مهم: هر شرکت کننده در این مسابقه حداکثر یک جایزه برنده خواهد شد . ( یعنی اگر شرکت کننده ای ۲ جایزه برنده شود بهترین جایزه به او اهدا می گردد و جایزه دیگر به نفر جایگزین اهدا خواهد شد.)

 پشتیبانی:۸۸۰۱۲۰۵۰

دریافت فایل PDFلیست برندگان
دریافت فایلWORDلیست برندگان

کلمات کليدي
NOSEARCH