چهارشنبه 10 ارديبهشت 1393 مسابقه پیامکی فرار ۴-۱۰ اردیبهشت الی ۱۰ خرداد

مسابقه پیامکی فرار ۴

این داستان: قطار مرگ

موضوع:

بازی و سرگرمی

تاریخ برگزاری:     

۱۰ اردیبهشت  الی ۱۰ خرداد

برگزارکننده:

شرکت پیشگامان یاراکیش

حامیان:

شرکت فن آوری نوآوران الکترونیک یارا

 تعداد سئوالات:

۶۸  سوال

 هزینه دریافت هر سئوال:

۱۲۰ تومان

جوایز قرعه کشی :

• ۲ عدد گوشی ال جی نکسوس ۵

پیام اول مسابقه:

صدای تلق تلوق حرکت قطار روی ریل خواب آوره.تو یه کوپه ھمراه با 2 نفر دیگه نشستی. یکیشون یه پسر بچه 10 ساله ست که فقط داره با موبایلش بازی میکنه. یکی ھم یه مرد میانسال کت وشلوار پوش با ظاھر خشک و خشن که به نظر می یاد پدر بچه باشه.مرد ھمه ش به اطراف نگاه می کنه. انگار منتظرچیزیه یا از اتفاقی میترسه.
1- با پسر صحبت کن
2- با مرد صحبت کن
  ثبت نام در مسابقه:

ارسال OZV FARAR  به ۸۲۸۲

نحوه انصراف از مسابقه:

برای لغو عضویت، لطفا کد LAGHV FARAR را به شماره ٨۲٨۲ ارسال نمایید.

تذکر: با لغو مسابقه در هر مرحله از مسابقه، تمامی امتیازات کسب شده برای کاربر محفوظ خواهد ماند و کاربر بر اساس امتیازاتی که تا آن لحظه کسب کرده است در قرعه کشی ها شرکت داده خواهد شد.
کاربر هر زمان پس از لغو عضویت می تواند مجددا وارد مسابقه شده و مسابقه را از آخرین سوالی که قبلا پاسخ داده است ادامه دهد. در اینصورت امتیازات جدید کسب شده به امتیازات قبلی کاربر افزوده خواهد شد.


اطلاعات مسابقه: 

 روند مسابقه به این صورت می‌باشد که کاربر با شروع مسابقه در جایگاه شخصیت اول داستان قرار می گیرد و  سپس با توجه به روند داستان،در مواجه با حوادث مسیر های مختلف را انتخاب می کند. با انتخاب مسیرهای درست (ماجراجویانه و در جهت مسیر داستان) کاربر امتیاز بیشتر دریافت می کند.  کاربر باید خودش را در جایگاه یک مامور اطلاعات که قصد دارد پروژه تبهکاران را کشف کند  ببیند تا بتواند در هر مرحله که دارای شرایط جداگانه است (اکشن، ماجراجویانه، معما) انتخاب صحیح نماید
اطلاعات بیشتر  و ارسال نظرات در yaramobile.com

شروع مسابقه:

مسابقه با ارسال OZV FARAR  به ۸۲۸۲ آغاز شده  و سوال اول مسابقه برای مشترک ارسال می¬گردد.
برای ادامه مسابقه شرکت کننده می بایست شماره گزینه مورد نظر را با یک فاصله پس از عبارت FB به ۸۲۸۲ ارسال نمایید.
مثال : FB ۱
در صورتی که کاربر فراموش کرد که در کجای مسابقه قرار دارد می تواند FB kojam  را به ۸۲۸۲ ارسال نماید
برای آگاهی از امتیاز و رتبه کابر می تواند FB emtiaz  را به ۸۲۸۲ ارسال نماید. (دو امتیاز دیده می شود یکی امتیاز کل که در قرعه کشی محاسبه می شود و یکی امتیاز بازی جاری. در صورتی که بار اول بازی کنید قطعا هر دو امتیاز برابرند)

امتیازدهی:

کاربر در هر مرحله با توجه به انتخاب امتیاز دریافت می کند کمترین امتیاز در این مسابقه ۱۰ امتیاز می باشد

نحوه قیمت گذاری:

ارسال پیامک به  ۸۲۸۲  رایگان می باشد این بدین معنی است که مشترکان برای ارسال پیامک بدون متن به ۸۲۸۲  هزینه ای پرداخت نمی کنند. ولی با توجه به اینکه این سرویس بعنوان یک سرویس ارزش افزوده به شمار می آید مشترکان فقط در ازای پیامک های دریافتی از سیستم هزینه پرداخت می کنند.
در واقع خدمات ارزش افزوده، خدماتی هستند که فراتر از سرویس های پایه یک اپراتور (مثلا ارسال SMS )ارائه می شوند بنابراین در قیمت گذاری این گونه سرویس ها، پیامک های حاوی محتواهای ارزش افزوده در طبقه بالاتری نسبت به پیامکهای معمولی قرار می‌گیرند.
با نظر به موارد فوق و با توجه به اینکه در مسابقات پیامکی در ازای هر درخواست، یک پیامک ۵ قسمتی (معادل ۵ پیامک) برای مشترکان ارسال می گردد، قیمت پاسخگویی به هر سوال معادل ۱۰۰ تومان محاسبه گردیده است.

تذکر:جوائز با کسر کسورات قانونی به برندگان اهدا می شود. 

 نحوه انتخاب برندگان:

جوایز بین تمامی شرکت کنندگانی که حداقل به یک سوال مسابقه پاسخ داده باشند با توجه به امتیاز کسب کرده قرعه کشی می شود. امتیاز بیشتر برابر با شانس بیشتر در قرعه کشی می باشد.

قابل توجه شرکت کنندگان در مسابقات ویترین ایرانسل:
اهداء جوایز در ویترین ایرانسل حداکثر ۳ماه پس از تاریخ پایان مسابقه همان دوره می‌باشد
ضمنا برندگان بعد از اتمام مسابقه و اعلام نتایج بصورت تلفنی یا از طریق سایت، ۳۰روز مهلت دارند که مدارک خود را ارائه دهند. بدیهی است پس از پایان مهلت مقرر شرکت یارا هیچگونه مسئولیتی در قبال تحویل جوایز به برندگان نخواهد داشت.

اعلام برندگان  :

اطلاع‌رسانی به برندگان از روش های زیر صورت می گیرد:
 -۱وب سایت ایرانسل www.irancell.ir
-۲وب سایت یارا www.yaramobile.com
-۳ همینطور با برندگان از شماره ۰۹۳۵۱۰۰۰۰۰۰ تماس گرفته خواهد شد.

 تذکر مهم: هر شرکت کننده در این مسابقه حداکثر یک جایزه برنده خواهد شد . ( یعنی اگر شرکت کننده ای ۲ جایزه برنده شود بهترین جایزه به او اهدا می گردد و جایزه دیگر به نفر جایگزین اهدا خواهد شد.)
 پشتیبانی:۸۸۰۱۲۰۵۰

کلمات کليدي
NOSEARCH