چهارشنبه 16 بهمن 1392 مسابقه آی کیو(۲)-۱۸بهمن تا۱۸اسفند۱۳۹۲

مسابقه آی کیو(۲)

موضوع:

تست شخصیت شناسی (رضایت مندی شغلی)

 تاریخ برگزاری:

شروع مسابقه: ۱۸/۱۱/۱۳۹۲
پایان مسابقه:۱۸/۱2/۱۳۹۲

 برگزارکننده:  

    تله کوله

 تعداد سوالات:
۳۰

 هزینه پاسخگویی به هر سوال:

 ۱۲۰ تومان

جوایز:

۱. یکدستگاه گوشی ۵S iPhone
۲. ۵۰ عدد کارت شارژ 10000 تومانی


جایزه ردیف ۱ ویژه شرکت کنندگانی که حداقل به ۲۵ سوال پاسخ بدهند
جوایز ردیف ۲ ویژه شرکت کنندگانی که در مسابقه شرکت نموده اند و حداقل به یک سوال پاسخ داده اند .
قابل ذکر میباشد هر چقدر امتیاز شرکت کننده بیشتر باشد شانس بیشتری جهت برنده شدن در قرعه کشی دارد . (امتیاز بیشتر=شانس بیشتر)

ثبت نام در مسابقه:

کاربر با ارسال  یک پیامک بدون متن رایگان به شماره ۸۴۸۳۴ و یا ارسال دستور  OZV IQTاز طریق پیام کوتاه به شماره ۸۲۸۲    اطلاعات مربوط به مسابقه را دریافت کرده و عضو شرکت کنندگان مسابقه می شود. عضویت در مسابقات رایگان است و فقط در ازای ارسال سوالات و استفاده از راهنماها از کاربر هزینه کسر خواهد شد. پس از عضویت در مسابقه، سوالات برای کاربر ارسال می شود.
سوال اول هر روز بطور اتوماتیک برای ثبت نام کنندگان ارسال می شود و در صورتیکه کاربر بخواهد می تواند به سوالات بیشتری در آن روز پاسخ دهد.
کیوورد قابل استفاده در این مسابقه برای پاسخ دادن به سوالات “IQ” می باشد و شرکت کنندگان بایستی شماره گزینه صحیح را با رعایت یک فاصله پس از حرف “IQ” در متن پیامک وارد نموده و آن را به شماره ۸۲۸۲ ارسال نمایند.
مثال: IQ ۳

انصراف از مسابقه:

کاربر همواره می تواند برای انصراف از عضویت در مسابقه میتواند دستور LAGHV IQt را از طریق پیام کوتاه به شماره ۸۲۸۲ ارسال کند.

 تذکر: با لغو مسابقه در هر مرحله از مسابقه، تمامی امتیازات کسب شده برای کاربر محفوظ خواهد ماند و کاربر بر اساس امتیازاتی که تا آن لحظه کسب کرده است در قرعه کشی ها شرکت داده خواهد شد.
 کاربر هر زمان پس از لغو عضویت می تواند مجددا وارد مسابقه شده و مسابقه را از آخرین سوالی که قبلا پاسخ داده است ادامه دهد. در اینصورت امتیازات جدید کسب شده به امتیازات قبلی کاربر افزوده خواهد شد
 
داستان و اطلاعات مسابقه :

در طول مسابقه تعداد ۳۰ سوال از کاربران پرسیده میشود . این سوالات بر اساس سنجش میزان هوش کلامی طراحی گردیده اند که در انتهای سوالات میزان هوش کلامی برای افرادیکه تا آخرین سوال را پاسخ داده اند ارسال میگردد  .

نحوه امتیاز گیری:

مسابقه شامل ۳۰ سوال میباشد که در ازای پاسخ صحیح به هر سوال ۱۰۰ امتیاز و پاسخ اشتباه ۵۰ امتیاز کسب مینماید .

نوع
امتیاز
پاسخ صحیح
100
پاسخ اشتباه
50


 نحوه قیمت گذاری:

کاربران برای عضویت در مسابقه  و دریافت پیامک معرفی مسابقه، هزینه ای پرداخت نمی کنند. ولی با توجه به اینکه این سرویس بعنوان یک سرویس ارزش افزوده به شمار می آید مشترکان در ازای سایر پیامک های دریافتی، هزینه ارسال پیامک از حساب مشترکان کسر خواهد شد.

در واقع خدمات ارزش افزوده، خدماتی هستند که فراتر از سرویس های پایه یک اپراتور (مثلا ارسال SMS) ارائه می شوند. بنابراین در قیمت گذاری این گونه سرویس ها، پیامک های حاوی محتواهای ارزش افزوده در طبقه بالاتری نسبت به پیامک های معمولی قرار می گیرند.
 با درنظر گرفتن موارد فوق و با توجه به اینکه در مسابقات پیامکی در ازای هر درخواست، یک پیامک ۵ قسمتی (معادل ۵ پیامک) برای مشترکان ارسال می گردد، قیمت پاسخگویی به هر سوال معادل ۱۲۰ تومان محاسبه و منظور گردیده است.

 نحوه انتخاب برندگان:

در پایان مسابقه تمامی شرکت کنندگانی که حداقل به ۲۵سوال مسابقه پاسخ داده باشند با توجه به امتیاز کسب کرده در  قرعه کشی " یک دستگاه گوشی آیفون "شرکت خواهند کرد (امتیاز بیشتر=شانس برد بیشتر)
• برندگان سایر جوایز
کارت های شارژ به صورت روزانه   به قید قرعه به شرکت کنندگانی تعلق میگیرد که عضو مسابقه شده و حداقل به یک سوال پاسخ داده اند .

تذکر: شرکت کنندگان در صورت احراز شرایط در تمامی قرعه کشی ها شرکت داده می شوند ولی تنها یک جایزه (بهترین جایزه ای که برنده شده اند) را دریافت خواهند کرد. سایر جوایز به نفرات رزرو اهدا خواهد گرفت.

تذکر: جوایز با کسر کسورات قانونی به برندگان اهدا می گردد.

 اعلام اسامی برندگان:

  قرعه کشی مسابقه معمولاً یک ماه پس از پایان آن انجام شده و اطلاع‌رسانی به برندگان از روش های زیر صورت می گیرد:
۱-وب سایت ایرانسل www.irancell.ir
۲-وب سایت تله کوله www.telecooleh.ir
۳- همینطور با برندگان از شماره ۰۹۳۵۱۰۰۰۰۰۰ تماس گرفته خواهد شد.


قابل ذکر میباشد ، جوایز به هیچ عنوان به صورت نقدی پرداخت نخواهند شد ..

 پشتیبانی:

• ۰۲۱۲۲۲۷۵۴۳۰ تماس در ساعات اداری

قابل توجه شرکت کنندگان در مسابقات ویترین ایرانسل  
اهداء جوایز در ویترین ایرانسل حداکثر 3ماه پس از تاریخ پایان مسابقه همان دوره می باشد. 
 ضمنا برندگان بعد از اتمام مسابقه و اعلام نتایج ، 30روز مهلت دارند که مدارک خود را ارائه دهند. 
 بدیهی است پس از پایان مهلت مقرر شرکت تله کوله هیچگونه مسئولیتی در قبال تحویل جوایز به برندگان نخواهد داشت.

دریافت فایل PDF لیست برندگان
دریافت فایل WORDلیست برندگان

کلمات کليدي
NOSEARCH