يكشنبه 6 بهمن 1392 بازی پیامکی دنیای جایزه-۵ بهمن تا۴ اسفند۱۳۹۲

بازی پیامکی  دنیای جایزه

موضوع: سفر  به دنیاهای طب سنتی، حیات وحش، ستاره شناسی و بانکداری نوین همراه با انتخاب جایزه توسط هر یک از شرکت کنندگان

تاریخ برگزاری: ۵ بهمن تا۴ اسفند ساعت ۱۲ شب ۱۳۹۲ (در مجموع ۴ هفته)

برگزارکننده: شرکت پیام پرداز رایانه ایلیا (بادبادک)
 
تعداد سئوالات: ۱۰  مرحله جذاب و  هیجان انگیز در هر جایزه و در کل ۲۰ مرحله در هر دوره (در مجموع ۴ دوره)

هزینه دریافت هر سئوال: ۱۲۰ تومان

جایزه ویژه:

جایزه نقدی ۷۰۰۰۰۰۰ تومانی به یک نفر

 جوایز قرعه کشی (امتیاز بیشتر=شانس بیشتر):

• گوشی ال جی (Optimus L۷ Dual P۷۱۵)
• تبلت هیوندای به T۷-۸GB
• دوربین سامسونگ ST۸۹ 
• پلی استیشن سونی پرتابل (Sony Play Station Portable Street E۱۰۰۴)
• نیم سکه بهار آزادی
• کارت هدیه به ارزش ۴ میلیون ریال
• قطعه طلا به ارزش ۵ میلیون ریال
• جایزه نقدی به ارزش ۵ میلیون ریال

آغاز بازی: برای انتخاب جایزه و ثبت نام رایگان در بازی " جایزه بزرگ " شرکت کنندگان می توانند از دو روش زیر اقدام نمایند:
۱. ارسال یک پیامک خالی رایگان به شماره ۸۰۷۰۵
۲. ارسال شناسه OZV JAYEZE به شماره ٨٢٨٢
پس از عضویت متن زیر برای کاربر ارسال می شود:

به دنیای جذاب جایزه خوش آمدی
جایزه ای که دوست داری انتخاب کن تا وارد یه دنیای جالب با کلی تفریح بشیم:
1-     گوشی ال جی اپتیموس
2-     5 میلیون تومان
برای قرعه کشی اول تا تاریخ 11 بهمن فرصت داری. در ضمن می تونی تو  قرعه کشی جایزه نقدی 7 میلیون تومنی هم شرکت کنی
نحوه پاسخگویی: گزینه مورد نظربا یک فاصله بعد از Je
مثال:
Je 1
هر پیامک۱۲۰تومان
بادبادک
پشتیبانی:۵۵۶۷۰۶۴۷
لغو عضویت:
LAGHV JAYEZE به ۸۲۸۲

نحوه انصراف از مسابقه: برای لغو عضویت، لطفا کدLAGHV JAYEZE  را به شماره ۸۲۸۲ ارسال نمایید.

تذکر مهم: با لغو مسابقه در هر مرحله از مسابقه، تمامی امتیازات کسب شده برای کاربر محفوظ خواهد ماند و کاربر بر اساس امتیازاتی که تا آن لحظه کسب کرده است در قرعه کشی ها شرکت داده خواهد شد. شما هر زمان پس از لغو عضویت می توانید مجددا وارد مسابقه شده و مسابقه را از آخرین سوالی که قبلا پاسخ داده اید ادامه دهید. در اینصورت امتیازات جدید کسب شده به امتیازات قبلی شما افزوده خواهد شد.

توضیح بازی:

این بازی شامل چهار دوره است و در هر دوره دو جایزه نفیس وجود دارد. شرکت کننده جایزه دلخواه خود را انتخاب می کند و ده ماجرای جالب و مرتبط با جایزه انتخاب شده را در فضاهای گوناگون دنیای طب سنتی (سفری به طب حکیمان در ایران باستان)، حیات وحش (آشنایی بیشتر با عجایب دنیای حیوانات)، ستاره شناسی (گذری در آسمان شب) و بانکداری نوین (همگام با دنیای روز دیجیتال) طی می کند و در قرعه کشی جوایز نفیس هر یک شرکت داده می شود.
بازی در چهار دوره انجام می شود که هر دوره جوایز مخصوص خود را دارد. امتیاز در جوایز هر دوره، شانس برنده شدن در جوایز همان دوره را تعیین می کند. دوره اول از ساعت ۲۴ روز  ۵بهمن تا ساعت ۲۴ روز ۱۲ بهمن، دوره دوم از ساعت ۲۴ روز ۱۲ بهمن تا ساعت ۲۴ روز ۱9 بهمن، دوره سوم از ساعت ۲۴ روز ۱9 بهمن تا ساعت ۲۴ روز ۲6 بهمن و دوره چهارم از ساعت ۲۴ روز ۲6 بهمن تا ساعت ۲۴ روز ۴اسفند می باشد.


امتیاز دهی:

در هر دوره هر کاربر یک جایزه را انتخاب و بازی متناسب با آن در فضاهای گوناگون انجام می دهد. در هر مرحله از بازی، کاربر دو انتخاب دارد که یکی درست است و به میزان آن ۱۰۰ امتیاز دریافت می کند. هم چنین به ازای هر پاسخ نادرست ۵۰ امتیاز هدیه دریافت می کند. علاوه بر این، هر کاربر به ازای هر پیامک روزانه، ۵۰ امتیاز دریافت می کند.

راهنمای امتیازدهی جانبی:

هر کاربر می تواند از طریق زیر امتیاز بیشتری کسب کند:
• هر کاربر می تواند با ارسال "جمله مورد نظر JE ۴۰۰۰  “در مسابقه جملات زیبا با موضوع دلخواه شرکت کند و در هر روز ۱۰۰ امتیاز و برای یک مرتبه دریافت نماید.

نکته:

• کاربر با ارسال JE ۱۰۰۰ در هر گروه می تواند از درصد شرکت کنندگان آن گروه در هر لحظه نیز مطلع می شود. 
• هر کاربر می تواند با ارسال JE ۲۰۰۰ از امتیاز کل خود در هر روز استفاده نماید.
• هر کاربر می تواند با ارسال JE ۳۰۰۰  از سطح امتیاز خود (عالی- خیلی خوب- معمولی و پایین) مطلع گردد.


راهنمای تغییر جایزه:

کاربران می توانند با ارسال JE ۰ یا JE ۵۰۰۰ به شماره ۸۲۸۲ نسبت به تغییر جایزه خود اقدام کنند. شرکت کننده در هر مرحله با تغییر جایزه، به منوی ابتدایی انتخاب جایزه بازگشته و جایزه جدید خود را انتخاب می کند. لازم به ذکر است که جایزه انتخابی قبلی از منوی انتخاب وی حذف می گردد و امتیازات کسب شده در قرعه کشی جایزه قبل برای کاربر محفوط خواهد ماند. به صورت مثال یک کاربر می تواند بدون پایان دادن به مسیر یک جایزه، جایزه دیگر را انتخاب کند و در ضمن شانس وی در جایزه قبلی انتخابی با امتیاز کسب شده در همان جایزه محفوط می ماند. کافی است در هر مرحله برای تغییر جایزه خود کد JE ۰  یا JE ۵۰۰۰ را به ۸۲۸۲ ارسال نماید.

جدول امتیازات:

نوع
امتیاز
پاسخ صحیح
100
پاسخ نادرست
50
جملات زیبا (جمله مورد نظر JE 4000 به 8282)
100


توجه: هر کاربر تنها در روز یک بار می تواند از کدهای امتیازگیری استفاده کند.

جوایز قرعه کشی:

در صورتی که هر کاربر به تعداد بیشتری سئوال پاسخ دهد، امتیاز بیشتری کسب خواهد نمود و با توجه به اینکه جوایز قرعه کشی به میزان امتیاز کسب شده بستگی دارد شانس شرکت کننده در برنده شدن افزایش خواهد یافت.

جایزه ویژه ۷۰ میلیون ریالی:

در پایان دوره مسابقه از بین کلیه شرکت کنندگانی که حتی به یک سوال پاسخ داده باشند، به قید قرعه یک نفر به عنوان برنده جایزه ویژه ۷۰ میلیون ریال معرفی می گردد.

جایزه قرعه کشی دوره ها:

دوره اول
(از ساعت ۲۴ شنبه  ۵بهمن تا ۲۴ جمعه ۱۲ بهمن):
گوشی ال جی Optimus ،5میلیون ریال وجه نقد
دوره دوم (از ساعت ۲۴ جمعه ۱۲بهمن تا ۲۴ جمعه ۱۹ بهمن):
تبلت هیوندای T۷-- کارت هدیه ۵ میلیون ریالی
دوره سوم (از ساعت ۲۴ جمعه ۱۹  بهمن تا ۲۴ جمعه ۲6 بهمن):
دوربین سامسونگ ST۸۹- قطعه طلای ۵ میلیون ریالی
دوره چهارم (از ساعت ۲۴ جمعه ۲6 بهمن تا ۲۴ دوشنبه۴اسفند):
پلی استیشن سونی پرتابل - نیم سکه بهار آزادی

تذکر مهم:

هر کاربر تنها در جایزه انتخاب شده توسط خود قرعه کشی می شود. امتیاز بیشتر به معنای شانس بیشتر می باشد.

توجه:

هر کاربر می تواند در حین و یا پس از پایان هر جایزه، جایزه دیگری را انتخاب کند و در جوایز آن نیز شرکت نماید.

نحوه قیمت گذاری:

ارسال پیامک به ۸۲۸۲ رایگان می باشد این بدین معنی است که مشترکان برای ارسال OZV JAYEZE به ۸۲۸۲ هزینه ای پرداخت نمی کنند. ولی با توجه به اینکه این سرویس بعنوان یک سرویس ارزش افزوده به شمار می آید مشترکان فقط در ازای پیامک های دریافتی از سیستم هزینه پرداخت می کنند.
در واقع خدمات ارزش افزوده، خدماتی هستند که فراتر از سرویس های پایه یک اپراتورمثلا ارسالSMS  ارائه می شوند بنابراین در قیمت گذاری این گونه سرویس ها، پیامک های حاوی محتواهای ارزش افزوده در طبقه بالاتری نسبت به پیامک های معمولی قرار می‌گیرند.
با نظر به موارد فوق و با توجه به اینکه در مسابقات پیامکی در ازای هر درخواست، یک پیامک ۵ قسمتی (معادل ۵ پیامک) برای مشترکان ارسال می گردد، قیمت پاسخگویی به هر سوال معادل ۱۲۰۰ ریال محاسبه گردیده است.

نحوه انتخاب برندگان:

جوایز دوره ای:

دوره اول (از ساعت ۲۴ شنبه۵ بهمن تا ۲۴ جمعه ۱۲ بهمن):

گوشی ال جی Optimus (قرعه کشی ویژه کلیه کسانی که جایزه گوشی ال جی را انتخاب نموده اند و بر اساس میزان امتیاز کسب شده از مراحل ده گانه جایزه گوشی ال جی از ساعت ۲۴ شنبه ۵ بهمن تا ۲۴ شنبه ۱۲ بهمن، شانس آنها تعیین می گردد)
۵ میلیون ریال وجه نقد (قرعه کشی ویژه کلیه کسانی که جایزه ۵ میلیون ریال وجه نقد را انتخاب نموده اند و بر اساس میزان امتیاز کسب شده از مراحل ده گانه جایزه ۵ میلیون ریال وجه نقد از ساعت ۲۴ شنبه ۵ بهمن تا ۲۴ شنبه ۱۲ بهمن، شانس آنها تعیین می گردد)

دوره دوم (از ساعت ۲۴ شنبه ۱۲ بهمن تا ۲۴ شنبه ۱۹ بهمن):
تبلت هیوندای T-۷ (قرعه کشی ویژه کلیه کسانی که جایزه تبلت را انتخاب نموده اند و بر اساس میزان امتیاز کسب شده از مراحل ده گانه جایزه تبلت از ساعت ۲۴ شنبه۱۲ بهمن تا ۲۴ شنبه ۱۹ بهمن شانس آنها تعیین می گردد)
کارت هدیه (قرعه کشی ویژه کلیه کسانی که جایزه کارت هدیه را انتخاب نموده اند و بر اساس میزان امتیاز کسب شده از مراحل ده گانه جایزه کارت هدیه از ساعت ۲۴ شنبه ۱۲ بهمن تا ۲۴ شنبه  ۱۹ بهمن شانس آنها تعیین می گردد)

دوره سوم (از ساعت ۲۴ شنبه ۱۹ بهمن تا ۲۴ شنبه ۲۶ بهمن):

دوربین سامسونگ ST۸۹ (قرعه کشی ویژه کلیه کسانی که جایزه دوربین را انتخاب نموده اند و بر اساس میزان امتیاز کسب شده از مراحل ده گانه جایزه دوربین از ساعت ۲۴ شنبه ۱۹ بهمن تا ۲۴ شنبه ۲۶ بهمن شانس آنها تعیین می گردد)
قطعه طلای ۵ میلیون ریالی (قرعه کشی ویژه کلیه کسانی که جایزه قطعه طلا را انتخاب نموده اند و بر اساس میزان امتیاز کسب شده از مراحل ده گانه جایزه قطعه طلا از ساعت ۲۴ شنبه ۱۹بهمن تا ۲۴ شنبه ۲۶ بهمن شانس آنها تعیین می گردد)

دوره چهارم (از ساعت ۲۴ شنبه ۲۶ بهمن تا ۲۴ یکشنبه ۴ اسفند):

پلی استیشن سونی پرتابل (قرعه کشی ویژه کلیه کسانی که جایزه پلی استیشن را انتخاب نموده اند و بر اساس میزان امتیاز کسب شده از مراحل ده گانه جایزه پلی استیشن از ساعت ۲۴ شنبه ۲۶  بهمن تا ۲۴ یکشنبه ۴ اسفند شانس آنها تعیین می گردد)
نیم سکه بهار آزادی (قرعه کشی ویژه کلیه کسانی که جایزه نیم سکه را انتخاب نموده اند و بر اساس میزان امتیاز کسب شده از مراحل ده گانه جایزه نیم سکه از ساعت ۲۴ شنبه ۲۶ بهمن تا ۲۴ یکشنبه ۴ اسفند شانس آنها تعیین می گردد)

از طریق تماس تلفنی به برندگان اطلاع رسانی می شود و بعد از انجام قرعه کشی، اسامی برندگان روی سایت شرکت پیام پرداز  و ایرانسل به آدرس www.irancell.ir  قرار خواهد گرفت.

اعلام برندگان:

پس از انجام قرعه کشی، با شماره ۰۹۳۵۱۰۰۰۰۰۰ با برنده تماس گرفته خواهد شد و احراز هویت می گردد.
شماه پشتیبانی شرکت پیام پرداز رایانه ایلیا ۵۵۶۷۰۶۴۷-۰۲۱ می باشد.

تذکر مهم: هر شرکت کننده در این مسابقه حداکثر یک جایزه برنده خواهد شد. ( یعنی اگر شرکت کننده ای ۲ جایزه برنده شود بهترین جایزه به او اهدا می گردد و جایزه دیگر به نفر جایگزین اهدا خواهد شد)

قابل توجه شرکت کنندگان در مسابقات پیامکی ویترین ایرانسل
اهداء جوایز در ویترین ایرانسل حداکثر ۳ماه پس از تاریخ پایان بازی همان دوره می باشد.
ضمنا برندگان بعد از اعلام نتایج ، ۳۰روز مهلت دارند که مدارک خود را ارائه دهند.
بدیهی است پس از پایان مهلت مقرر شرکت پیام پرداز رایانه ایلیا هیچگونه مسئولیتی در قبال تحویل جوایز به برندگان نخواهد داشت.


کلمات کليدي
NOSEARCH