چهارشنبه 12 تير 1392 بازی پیامکی گنج قرآن -۱۲تیر تا ۱۸ مرداد ۱۳۹۲


موضوع:
جستجوی معنوی برای یافتن گنج زندگی

تاریخ برگزاری: ۱۲تیر تا ۱۸ مرداد ۱۳۹۲ (در مجموع ۵ هفته)

برگزارکننده: مؤسسه فرهنگی دیجیتال کلید طلایی جهان معاصر
 
تعداد سئوالات: ۲۲ اتفاق پرماجرا

هزینه دریافت هر سئوال: ۱۲۰۰ ریال
 جوایز قرعه کشی (امتیاز بیشتر = شانس بیشتر):
 ۱ چمدان پر از اسکناس به ارزش ۵۰ میلیون ریال
 ۵ کمک هزینه عتبات عالیات به ارزش هریک ۱۰ میلیون ریال
 ۱۵ پلاک طلای ۱۸عیار به ارزش هریک ۳.۴۵ میلیون ریال

آغاز مسابقه: برای شروع ماجراجویی و ثبت نام رایگان در بازی " گنج قرآن " شرکت کنندگان می توانند از یکی از دو  روش زیر اقدام نمایند:
۱. ارسال پیامک بدون متن به ۸۴۵۵
۲. ارسال شناسه OZV GANJERبه شماره ٨٢٨٢
همچنین برای ادامه مسابقه شرکت کننده باید شماره گزینه صحیح را با یک فاصله پس از کد J به ۸۲۸۲ ارسال نماید.

سفر گنج آغاز شد
توان: ۱۰۰%
امتیاز : ۱۰۰۰
صبح از خواب بیدار شدی،صبحونه رو که خوردی میخوای بری دنبال کار وبارات،با چه فکری میزنی بیرون؟
 ۱- با یاد و توکل به خدا
۲- به فکر گرفتاریا و کارام
 
برای پاسخ دادن، گزینه مورد نظر را پس از حرف J با یک فاصله نوشته و به ۸۲۸۲ ارسال کن
به عنوان مثال:J ۱


نکته : برای آشنایی بیشتر با بازی می توانید به سایت GANJER.IR مراجعه نمایید.
نحوه انصراف از مسابقه: برای لغو عضویت، لطفا کدLAGHV GANJER را به شماره ۸۲۸۲ ارسال نمایید.
 تذکر مهم: با لغو مسابقه در هر مرحله از مسابقه، تمامی امتیازات کسب شده برای کاربر محفوظ خواهد ماند و کاربر بر اساس امتیازاتی که تا آن لحظه کسب کرده است در قرعه کشی ها شرکت داده خواهد شد.
شما هر زمان پس از لغو عضویت می توانید مجددا وارد مسابقه شده و مسابقه را از آخرین سوالی که قبلا پاسخ داده اید ادامه دهید. در اینصورت امتیازات جدید کسب شده به امتیازات قبلی شما افزوده خواهد شد.
جوایز قرعه کشی(امتیاز بیشتر=شانس بیشتر؛ در صورتیکه هر کاربر به تعداد بیشتری سئوال پاسخ دهد، امتیاز بیشتری کسب خواهد نمود و با توجه به اینکه جوایز قرعه کشی به میزان امتیاز کسب شده بستگی دارد شانس شرکت کننده در برنده شدن افزایش خواهد یافت) :
جایزه قرعه کشی کل مسابقه(در مجموع ۵ هفته):
 ۱ چمدان پر از اسکناس به ارزش ۵۰ میلیون ریال (امتیاز بیشتر = شانس بیشتر)
 با به پایان رساندن حداقل ۵ سئوال
 ۵ کمک هزینه عتبات عالیات یه ارزش هریک ۱۰ ملیون ریال برای ۵ نفر (امتیاز بیشتر = شانس بیشتر)
 بین تمامی شرکت کنندگانی که در مسابقه عضو شده اند

جوایز هفتگی:
  ۱۵ کلید طلای ۱۸ عیار هریک به ارزش ۳.۴۵ میلیون ریال، هر هفته به ۳ نفر (امتیاز بیشتر = شانس بیشتر)
 بین تمامی شرکت کنندگانی که در مسابقه عضو شده اند در حین برگزاری بازی به صورت هفتگی، قرعه کشی و اهدا می گردد.
 

 توجه۱: هر شرکت کننده فقط می تواند یک جایزه برنده شود. یعنی اگر به عنوان مثال شرکت کننده ای به همه سئوالات پاسخ دهد، در همه مراحل قرعه کشی شرکت داده می شود، ولی اگر برنده بیش از یک جایزه شود، بهترین جایزه به او اهدا می شود، و جوایز دیگر به فرد جایگزین تعلق می گیرد.
 توجه۲: از شماره ۰۹۳۵۱۰۰۰۰۰۰ با برندگان تماس گرفته شده و به ایشان اطلاع رسانی می گردد، همچنین اسامی برندگان در سایت
www.ganjer.ir قرار می‌گیرد.
 توجه۳: اقبال شرکت‌کنندگان در قرعه‌کشی هفتگی و پایانی بازی بر اساس امتیاز و توان آنها محاسبه می‌گردد. توان هر فرد در هر مرحله در عدد ۱۰ ضرب شده و با امتیاز  وی جمع می‌گردد که معادل شانس وی در قرعه‌کشی خواهد بود.

نحوه اعلام نتایج مسابقه به برندگان: از طریق تماس تلفنی به برندگان اطلاع رسانی می شود و بعد از انجام قرعه کشی، اسامی برندگان روی سایت کلید قرار خواهد گرفت. (http://mos.keylid.com)
نحوه امتیازدهی:
مراحل بازی به گونه‌ای طراحی شده‌اند تا تمامی کاربران با طی مراحل به محل گنج برسند، ولی امتیازات آنها متفاوت و وابسته به انتخاب‌های آنان خواهد بود، همچنین با پاسخ به سئوالات امتیاز مشخصی کسب می کنید ولی اگر بخواهید امتیاز خود را افزایش دهید، می توانید در مسیرهای دیگر نیز با شماره خود شرکت کنید، راهنمای امتیازات به شرح جدول ذیل است:

منطق امتیازدهی
امتیاز
توضیحات
امتیاز برای پاسخ درست
۱۰۰
در صورت ارسال پاسخ درست به سؤالات مراحل بازی توسط کاربر، کاربر ۱۰۰ امتیاز کسب نموده و سؤال مرحله بعد همراه با توضیحاتی در خصوص سؤال قبل برای وی ارسال می گردد.
امتیاز برای پاسخ غلط
۰
در صورت ارسال پاسخ نادرست به سؤالات مراحل بازی توسط کاربر، کاربر امتیازی کسب ننموده و سؤال مرحله بعد همراه با توضیحاتی در خصوص سؤال و پاسخ درست سؤال قبل برای وی ارسال می گردد.
امتیاز بیشتر برای پاسخ صحیح تر
(تصمیم علمی و درست)
--
در برخی از سؤالات مراحل بازی، گزینه ها به صورت صحیح و صحیح تر یا به عبارت دیگر تصمیم با شرایط بهتر در مواجهه با مسأله ها و اتفاقات پیش رو در مسیر بازی گنج تنظیم شده اند،که کاربر با انتخاب گزینه صحیح تر امتیاز بیشتری کسب می نماید. (مثال: گزینه صحیح، ۵۰ امتیاز و گزینه صحیح تر ۱۰۰ امتیاز)
امتیاز سرویس ثبت نامی
۵۰
در صورتیکه کاربر با ارسال پیامک خالی به ۸۴۵۵ عضو بازی گنج شود، به ازای ارسال پیامک عضویتی روزانه ۵۰ امتیاز به مجموع امتیازات کاربر افزوده و درنتیجه شانس وی در قرعه کشی جوایز افزایش خواهد یافت. همچنین کاربر می تواند با دقت به راهنمایی های جذاب و متفاوت در متن پیامک عضویتی روزانه مسیر را تا دستیابی به گنج ادامه داده و با امتیاز بیشتری به پایان رساند.

نکات:
۱- تمامی کلیدیارهای انتخاب کوله و انتخاب مسیر به شماره ۸۲۸۲ ارسال شوند.
۲- نرم افزار بین حروف کوچک و بزرگ تفاوتی قائل نیست.

نحوه قیمت گذاری:
ارسال پیامک به ۸۲۸۲ رایگان می باشد این بدین معنی است که مشترکان برای ارسال OZV Ganjer به ۸۲۸۲هزینه ای پرداخت نمی کنند. ولی با توجه به اینکه این سرویس بعنوان یک سرویس ارزش افزوده به شمار می آید مشترکان فقط در ازای پیامک های دریافتی از سیستم هزینه پرداخت می کنند.
در واقع خدمات ارزش افزوده، خدماتی هستند که فراتر از سرویس های پایه یک اپراتورمثلا ارسالSMS ارائه می شوند بنابراین در قیمت گذاری این گونه سرویس ها، پیامک های حاوی محتواهای ارزش افزوده در طبقه بالاتری نسبت به پیامک های معمولی قرار می‌گیرند.
با نظر به موارد فوق و با توجه به اینکه در مسابقات پیامکی در ازای هر درخواست، یک پیامک ۵ قسمتی (معادل ۵ پیامک) برای مشترکان ارسال می گردد، قیمت پاسخگویی به هر سوال معادل ۱۲۰۰ ریال محاسبه گردیده است.
تذکر مهم: هر شرکت کننده در این مسابقه حداکثر یک جایزه برنده خواهد شد . ( یعنی اگر شرکت کننده ای ۲ جایزه برنده شود بهترین جایزه به او اهدا می گردد و جایزه دیگر به نفر جایگزین اهدا خواهد شد)


 
قابل توجه شرکت کنندگان در مسابقات پیامکی ویترین ایرانسل
اهداء جوایز در ویترین ایرانسل حداکثر ۳ماه پس از تاریخ پایان مسابقه همان دوره می‌باشد.
ضمنا برندگان بعد از اتمام مسابقه و اعلام نتایج بصورت تلفنی یا از طریق سایت، ۳۰روز مهلت دارند که مدارک خود را ارائه دهند. بدیهی است پس از پایان مهلت مقرر
مؤسسه فرهنگی دیجیتال کلید طلایی هیچگونه مسئولیتی در قبال تحویل جوایز به برندگان نخواهد داشت.
 

کلمات کليدي
NOSEARCH