دوشنبه 10 تير 1392 بازی پیامکی جام اسب طلایی-۱۰تیر تا ۱۰ مرداد

موضوع:
سوارکاری و یا تماشای مسابقات اسب سواری
تاریخ برگزاری: ١٠ تیر تا ١٠ مرداد
برگزارکننده: مؤسسه فرهنگی دیجیتال کلید طلایی جهان معاصر
تعداد سئوالات: ١۵ اتفاق پرماجرا در هر مسیر(در مجموع ٣ مسیر)
هزینه دریافت هر سئوال: ١٢٠٠ ریال
 جوایز قرعه کشی (امتیاز بیشتر = شانس بیشتر):
   ١ اسب سمند (طلایی) یه ارزش ١٠٠ میلیون ریال برای ١ نفر
   ٣ بسته کامل لوازم سوارکاری هریک به ارزش ٢٠ میلیون ریال برای ٣ نفر
جوایز رتبه ای: 
   ١ کلید طلای ١٨ عیار هریک به ارزش ۴میلیون ریال، هر هفته به ١ نفر (١ کلید طلا به رتبه اول)
   کلیدهای طلا در حین برگزاری بازی به صورت هفتگی، قرعه کشی و اهدا می گردد.
آغاز مسابقه: برای شروع ماجراجویی و ثبت نام رایگان در بازی "جام اسب طلایی" شرکت کنندگان می توانند از دو روش زیر اقدام نمایند:
١-ارسال یک پیامک بدون متن به شماره ٨۴٨٨۴
٢-ارسال شناسه OZV ASB به شماره ٨٢٨٢
همچنین برای ادامه مسابقه شرکت کننده باید شماره گزینه صحیح را با یک فاصله پس از کد AB به ٨٢٨٢ ارسال نماید.

مسابقه سوارکاری شما آغاز گردید
توان: ١٠٠%
امتیاز : ١٠٠٠
برای شروع یک کوله رو انتخاب کن:
١- کوله کامل (٣٠٠ امتیاز)
٢- کوله ضروری (٢٠٠ امتیاز)
٣- کوله حداقل (١٠٠ امتیاز)
 
برای پاسخ دادن، گزینه مورد نظر را پس از حروف AB با یک فاصله نوشته و به ٨٢٨٢ ارسال کن
به عنوان مثال:AB ١
*
شماره پشتیبانی: ٠٢١٨٨٧٣۶٠۶۴


شروع ماجراجویی:
برای شروع ماجراجویی کاربر باید علاوه بر انتخاب کوله، یکی از مسیرهای سه گانه را که در ادامه بیشتر در خصوص آنها توضیح خواهیم داد را انتخاب نماید.
امتیاز ویژه و اطلاعات لازم شروع بازی:
هر کاربر در ابتدای بازی ١٠٠٠ امتیاز و ١٠٠ درصد توان دریافت می‌کند و با آن می‌تواند برای خود یک کوله مسابقه سوارکاری خریداری نماید. البته با توجه به مسیرها که به دو بخش اصلی سوارکار و تماشاگر تقسم بندی می شود، کاربری کوله هریک از شرکت کنندگان دو بخش می تواند متفاوت تعریف گردد، البته برخی از کوله ها فقط مخصوص سوارکاران هستند. گزینه‌های خرید کوله عبارتند از کوله کامل (حاوی بسته کامل اقلام مورد نیاز جهت مسابقه سوار کاری با اسب و یا تماشای آن)، کوله ضروری (حاوی اقلام ضروری مسابقه سوار کاری با اسب) و کوله حداقلی (حاوی موارد حداقلی مسابقه سوارکاری با اسب). قیمت کوله کامل ٣٠٠ امتیاز است و به دلیل وزن زیاد ٣٠ درصد توان سوارکار را می گیرد. کوله ضروری به قیمت ٢٠٠ امتیاز است و ٢٠ درصد از توان سوارکار و در نهایت کوله حداقلی به قیمت ١٠٠ امتیاز است و ١٠ درصد توان فرد سوارکار را می‌گیرد.
راهنمای کوله ها:
کاربران می توانند با ارسالAB ۴۴  به شماره ٨٢٨٢ از وسایل و ابزار و کاربرد انواع کوله پشتی های ماجراجویی در مسابقه سوارکاری مطلع شوند.
انتخاب مسیر:
پس از انتخاب کوله کاربر مسیر مسابقه سوارکاری را انتخاب می‌کند. کاربر برای انتخاب مسیر AB فاصله گزینه مورد نظر (مثال: AB ١) را به شماره ٨٢٨٢ ارسال می نماید.ملاک انتخاب کاربر علاقه به مسیر موردنظر است. تمامی مسیرها در کل امتیاز مشابه دارند و به تمامی شرکت‌کنندگان امتیازهای مشابهی اعطا خواهد شد.
راهنمای رتبه:
کاربران می توانند با ارسال  ٢۰٢۰   ABبه شماره ٨٢٨٢ از آخرین وضعیت امتیاز و رتبه خود در بازی آگاه گردند. رتبه کاربران از طریق فرمول (مجموع امتیازات مراحل+( توان*١٠)) محاسبه می گردد.
 در صورتی که کاربرانی طبق فرمول فوق امتیازهای برابر کسب نمایند، برای تعیین برندگان رتبه ای، میان ایشان قرعه کشی صورت می گیرد.  
راهنمای انتخاب مسیر:
کاربران می توانند با ارسالAB ٢٢ به شماره ٨٢٨٢ از اتفاقات مهم و هیجان انگیز و جذابیت های مسیرهای ٣گانه بازی اسب مطلع شوند. این سه مسیر عبارتند از:
١. مسیر  سابقه پرش
٢.  مسیر مسابقه سرعت
٣.  مسیر تماشا
نکته١: هر مسیر جذابیت های منحصر بفردی دارد و به کاربران پیشنهاد می شود تا برای افزایش امتیاز پس از پایان دادن هر مسیر در مسیرهای دیگر نیز با شماره خود شرکت نمایند.
نکته٢: در صورتیکه مسیر اول مورد علاقه خود را به پایان رساندید، پیامک انتخاب مسیر جدید برای شما ارسال خواهد شد و می توانید برای شرکت در قرعه کشی جوایز ارزنده تر ماجراجویی در مسیر جدید را انتخاب کنید.
نکته٣: برای آشنایی بیشتر با مسیرها و دموی بازی می توانید به سایت ASBJAM.IR مراجعه نمایید.
نکته۴: در طول بازی امتیاز و توان افراد با توجه به نوع مرحله‌ای که انجام می‌دهند تغییر می‌کند. در مراحلی که مربوط به توان بدنی کاربر باشد (نظیر عبور از مانع، سبقت از حریفان، تماشای مسابقه زیر آفتاب و ...) توان کم یا زیاد می‌گردد و در مواردی که کاربر موفق به عبور از مرحله‌ای و یا انجام اقدام زیرکانه یا شجاعانه‌ای (انتخاب بهترین گزینه و عبور از دره و ...) می‌گردد، امتیاز وی بر اساس انتخاب گزینه ها افزایش خواهد یافت.
نحوه انصراف از مسابقه: برای لغو عضویت، لطفا کدLAGHV ASB  را به شماره ٨٢٨٢ ارسال نمایید.
تذکر مهم: با لغو مسابقه در هر مرحله از مسابقه، تمامی امتیازات کسب شده برای کاربر محفوظ خواهد ماند و کاربر بر اساس امتیازاتی که تا آن لحظه کسب کرده است در قرعه کشی ها شرکت داده خواهد شد.
شما هر زمان پس از لغو عضویت می توانید مجددا وارد مسابقه شده و مسابقه را از آخرین سوالی که قبلا پاسخ داده اید ادامه دهید. در اینصورت امتیازات جدید کسب شده به امتیازات قبلی شما افزوده خواهد شد.
جوایز قرعه کشی(امتیاز بیشتر=شانس بیشتر؛ در صورتیکه هر کاربر به تعداد بیشتری سئوال پاسخ دهد، امتیاز بیشتری کسب خواهد نمود و با توجه به اینکه جوایز قرعه کشی به میزان امتیاز کسب شده بستگی دارد شانس شرکت کننده در برنده شدن افزایش خواهد یافت) :
جایزه قرعه کشی کل مسابقه(در مجموع ۴ هفته):
  ١ اسب سمند (طلایی) یه ارزش ١٠٠ ملیون ریال برای ١ نفر (امتیاز بیشتر = شانس بیشتر)
  با به پایان رساندن موفق حداقل ٢ مسیر بازی          
  ٣  بسته کامل لوازم سوارکاری هریک به ارزش ٢٠ میلیون ریال برای ٣ نفر (امتیاز بیشتر = شانس بیشتر)
  با به پایان رساندن موفق حداقل ١ مسیر بازی
جوایز رتبه ای:
  ۴ کلید طلای ١٨ عیار هریک به ارزش ۴ میلیون ریال، هر هفته به ١ نفر
بین تمامی شرکت کنندگانی که در مسابقه عضو شده اند و رتبه اول و دوم را در هر هفته کسب نموده اند.  
توجه١: هر شرکت کننده فقط می تواند یک جایزه برنده شود. یعنی اگر به عنوان مثال شرکت کننده ای به همه سئوالات پاسخ دهد، در همه مراحل قرعه کشی شرکت داده می شود، ولی اگر برنده بیش از یک جایزه شود، بهترین جایزه به او اهدا می شود، و جوایز دیگر به فرد جایگزین تعلق می گیرد.
توجه٢: اقبال شرکت‌کنندگان در قرعه‌کشی هفتگی و پایانی بازی بر اساس امتیاز و توان آنها محاسبه می‌گردد. توان هر فرد در هر مرحله در عدد ١٠ ضرب شده و با امتیاز وی جمع می‌گردد که معادل شانس وی در قرعه‌کشی خواهد بود.
نحوه اعلام نتایج مسابقه به برندگان: از طریق تماس تلفنی از شماره ٠۹٣۵١٠٠٠٠٠٠ به برندگان اطلاع رسانی می شود، همچنین اسامی برندگان علاوه بر سایتهای ایرانسل (Http://irancell.ir) و کلید (Http://mos.keylid.com) در سایت www.ASBjam.ir قرار می‌گیرد.
نحوه امتیازدهی:
مراحل بازی به گونه‌ای طراحی شده‌اند تا تمامی کاربران با طی مراحل به انتهای مسابقه سوارکاری برسند، ولی امتیازات آنها متفاوت و وابسته به انتخاب‌های آنان خواهد بود، همچنین با پاسخ به سئوالات امتیاز مشخصی کسب می کنید ولی اگر بخواهید امتیاز خود را افزایش دهید، می توانید در مسیرهای دیگر نیز با شماره خود شرکت کنید، راهنمای امتیازات به شرح جدول ذیل است:
منطق امتیازدهی
امتیاز
توضیحات
امتیاز برای پاسخ درست
١٠٠
در صورت ارسال پاسخ درست به سؤالات مراحل بازی توسط کاربر، کاربر ١٠٠ امتیاز کسب نموده و سؤال مرحله بعد همراه با توضیحاتی در خصوص سؤال قبل برای وی ارسال می گردد.
امتیاز برای پاسخ غلط
--
در صورت ارسال پاسخ نادرست به سؤالات مراحل بازی توسط کاربر، کاربر امتیازی کسب ننموده و سؤال مرحله بعد همراه با توضیحاتی در خصوص سؤال و پاسخ درست سؤال قبل برای وی ارسال می گردد.
امتیاز بیشتر برای پاسخ صحیح تر
(تصمیم علمی و درست)
--
در برخی از سؤالات مراحل بازی، گزینه ها به صورت صحیح و صحیح تر یا به عبارت دیگر تصمیم با شرایط بهتر در مواجهه با مسأله ها و اتفاقات پیش رو در مسیر بازی اسب تنظیم شده اند،که کاربر با انتخاب گزینه صحیح تر امتیاز بیشتری کسب می نماید. (مثال: گزینه صحیح، ۵٠ امتیاز و گزینه صحیح تر ١٠٠ امتیاز)
امتیاز سرویس ثبت نامی

۵۰

در صورتیکه کاربر با ارسال پیامک خالی به ٨۴۵۵ عضو بازی اسب شود، به ازای ارسال پیامک عضویتی روزانه ۵٠ امتیاز به مجموع امتیازات کاربر افزوده و درنتیجه شانس وی در قرعه کشی جوایز افزایش خواهد یافت. همچنین کاربر می تواند با دقت به راهنمایی های جذاب و متفاوت در متن پیامک عضویتی روزانه مسیر را تا دستیابی به اسب ادامه داده و با امتیاز بیشتری به پایان رساند.
نکات:
١ .تمامی کلیدیارهای انتخاب کوله و انتخاب مسیر به شماره ٨٢٨٢ارسال شوند.
٢ .نرم افزار بین حروف کوچک و بزرگ تفاوتی قائل نیست.
قابل توجه شرکت کنندگان در مسابقات پیامکی ویترین ایرانسل
اهداء جوایز در ویترین ایرانسل حداکثر ۳ماه پس از تاریخ پایان مسابقه همان دوره می‌باشد.
ضمنا برندگان بعد از اتمام مسابقه و اعلام نتایج بصورت تلفنی یا از طریق سایت، ٣۰روز مهلت دارند که مدارک خود را ارائه دهند. بدیهی است پس از پایان مهلت مقرر مؤسسه فرهنگی دیجیتال کلید طلایی هیچگونه مسئولیتی در قبال تحویل جوایز به برندگان نخواهد داشت.

کلمات کليدي
NOSEARCH