شنبه 16 دي 1391 بازی حدس کلمه – ۱۶ دی تا ۱۵بهمن ۱۳۹۱
بازی حدس کلمه
تاریخ برگزاری:

• شروع بازی: ۱۶ دی ماه ۱۳۹۱
• پایان بازی: ۱۵ بهمن ماه ۱۳۹۱ ساعت ۱۲ شب
 
برگزار کننده: شرکت رهنما کامیابان نخستین (بییپ)
 
تعداد کلمات:  ۱۰۰ کلمه (هزینه هر پیامک ۷۵ تومان)
 
حامی:

• شرکت رهنما کامیابان نخستین (بییپ)
 
جوایز این دوره:

جایزه قرعه کشی: قطعه طلا به ارزش ۵،۰۰۰،۰۰۰ ریال (امتیاز بیشتر،شانس بیشتر)
 
 آغازبازی: کاربر با ارسال دستور OZV KALM از طریق پیام کوتاه به شماره ۸۲۸۲ در این بازی عضو میشود.
 
کاربر پس از عضویت، برای وی کلمه انگلیسی درنظر گرفته می شود  که معنی فارسی کلمه برای وی ارسال خواهد شد و وی ۷ بار فرصت دارد تا با راهنمایی که سیستم به او می کند کلمه انگلیسی مورد نظر را حدس بزند عضویت در بازی رایگان است و فقط در ازای ارسال حروف بازی از کاربر هزینه کسر خواهد شد.
 
سوال اول هر روز بطور اتوماتیک برای ثبت نام کنندگان فرستاده می شود و در صورتیکه کاربر بخواهد می تواند به بازی ادامه دهد .
 
کلید واژه قابل استفاده در این بازی برای پاسخ دادن به حدس حرف“KA” می باشد و شرکت کنندگان بایستی عبارت مورد نظر را با رعایت یک فاصله پس از حرف “KA” در متن پیامک وارد نموده و آن را به شماره ۸۲۸۲ ارسال نمایند.
مثال : KA B
 
نحوه انصراف: کاربر برای انصراف از عضویت در بازی میتواند دستور LAGHV KALM را از طریق پیام کوتاه به شماره ۸۲۸۲ ارسال کند.

تذکر مهم:
شما هر زمان پس از لغو عضویت می توانید مجددا وارد مسابقه شده و مسابقه را از آخرین سوالی که قبلا پاسخ داده اید ادامه دهید. در اینصورت امتیازات جدید کسب شده به امتیازات قبلی شما افزوده خواهد شد.
 
در هر لحظه برای مشاهده امتیاز خود در مسابقه می توانید کد KA ۳۳۳ را به ۸۲۸۲ ارسال نمایید.
 
 نحوه امتیاز گیری:
 
کاربر  در صورت حدس صحیح کلمه ۵۰ امتیاز دریافت و در غیر این صورت امتیازی دریافت نخواهد کرد.
 
 نحوه قیمت گذاری:
 
ارسال پیامک به۸۲۸۲  رایگان می باشد این بدین معنی است که مشترکان برای ارسال OZV KALM به ۸۲۸۲ هزینه ای پرداخت نمی کنند. ولی با توجه به اینکه این سرویس بعنوان یک سرویس ارزش افزوده به شمار می آید مشترکان فقط در ازای پیامک های دریافتی از
سیستم هزینه پرداخت می کنند.
 
در واقع خدمات ارزش افزوده، خدماتی هستند که فراتر از سرویس های پایه یک اپراتور (مثلا ارسال SMS)ارائه می شوند بنابراین در قیمت گذاری این گونه سرویس ها، پیامک های حاوی محتواهای ارزش افزوده در طبقه بالاتری نسبت به پیامک های معمولی قرار می گیرند.
 
با نظر به موارد فوق و با توجه به اینکه در بازیهای پیامکی در ازای هر درخواست، یک پیامک ۵ قسمتی (معادل ۵ پیامک) برای مشترکان ارسال می گردد. قیمت پاسخگویی به هر سوال معادل ۷۵۰ ریال محاسبه گردیده است.
 
 نحوه انتخاب برندگان:
 
انتخاب برنده قرعه کشی:  قطعه طلا
 
از بین شرکت کنندگانی که به درستی کلمه  را حدس زده باشند، یک نفر به قید قرعه انتخاب خواهد شد.

 اعلام برندگان: قرعه کشی بازی معمولاً یک ماه پس از پایان آن  انجام شده و اطلاع‌رسانی به برندگان از روش های زیر صورت می گیرد:
 
• شرکت کنندگان بازی، یک ماه پس از پایان بازی با ارسال عبارت BWIN به شماره ۸۲۸۲ از طریق پیامک می توانند از وضعیت خود در بازی مطلع شوند.
 
• همچنین با برندگان تماس گرفته خواهد شد.
 
 
 
 
 

 

قابل توجه شرکت کنندگان در مسابقات ویترین ایرانسل:

اهداء جوایز در ویترین ایرانسل حداکثر ۳ماه پس از تاریخ پایان مسابقه همان دوره می‌باشد.
ضمنا برندگان بعد از اتمام مسابقه و اعلام نتایج بصورت تلفنی یا از طریق سایت، ۳۰روز مهلت دارند که مدارک خود را ارائه دهند. بدیهی است پس از پایان مهلت مقرر شرکت رهنما (بییپ) هیچگونه مسئولیتی در قبال تحویل جوایز به برندگان نخواهد داشت.
با لغو مسابقه در هر مرحله از مسابقه، تمامی امتیازات کسب شده برای کاربر محفوظ خواهد ماند و کاربر بر اساس امتیازاتی که تا آن لحظه کسب کرده است در قرعه کشی ها شرکت داده خواهد شد.
 دریافت فایل PDF لیست برندگان قرعه کشی بازی حدس کلمه

 دریافت فایل MS Word لیست برندگان قرعه کشی بازی حدس کلمه
کلمات کليدي
NOSEARCH