يكشنبه 19 آذر 1391 بازی حدس عدد – ۱۹ آذر تا ۱۵ دی ۱۳۹۱
تاریخ برگزاری:

• شروع بازی: ۱۹ آذر ماه  ۱۳۹۱
• پایان بازی: ۱۵ دی ماه ۱۳۹۱ ساعت ۱۲ شب
 
برگزار کننده: شرکت رهنما کامیابان نخستین (بییپ)
 
تعداد اعداد:  ۱۰۰ عدد
 
هزینه هر پیامک: ۷۵ تومان
 
حامی :

• شرکت رهنما کامیابان نخستین (بییپ)
 
جوایز این دوره :

جایزه قرعه کشی ویژه : ۱۰۰۰ کارت شارژ ایرانسل ۱۰۰۰ تومانی (امتیاز بیشتر= شانس بیشتر)
 
 آغاز بازی : کاربر با ارسال دستور OZV HDSB از طریق پیام کوتاه به شماره ۸۲۸۲ در این بازی عضو میشود. هر روز یک دنباله برای کاربر ارسال خواهد شد که با شناخت و پیدا کردن فرمول آن دنباله وی عدد مورد نظر را پیدا خواهد کرد.کاربر ۴ بار فرصت دارد تا با راهنمایی  که سیستم به وی می دهد، عدد مورد نظر را پیدا کند.(قیمت هر پیامک ۷۵ تومان)
 
 سوال اول هر روز بطور اتوماتیک برای ثبت نام کنندگان فرستاده می شود و در صورتیکه کاربر بخواهد می تواند به بازی ادامه دهد .

 کلید واژه قابل استفاده در این بازی برای پاسخ دادن به حدس عدد“HS” می باشد و شرکت کنندگان بایستی عدد مودر نظر را با رعایت یک فاصله پس از عدد “HS” در متن پیامک وارد نموده و آن را به شماره ۸۲۸۲ ارسال نمایند.
 مثال : HS ۲۵
 

 - نحوه انصراف: کاربر برای انصراف از عضویت در بازی میتواند دستور LAGHV HDSB را از طریق پیام کوتاه به شماره ۸۲۸۲ ارسال کند.
 
 
  تذکر مهم: با لغو مسابقه در هر مرحله از مسابقه، تمامی امتیازات کسب شده برای کاربر محفوظ خواهد ماند و کاربر بر اساس امتیازاتی که تا آن لحظه کسب کرده است در قرعه کشی ها شرکت داده خواهد شد.

   شما هر زمان پس از لغو عضویت می توانید مجددا وارد مسابقه شده و مسابقه را از آخرین سوالی که قبلا پاسخ داده اید ادامه دهید. در اینصورت امتیازات جدید کسب شده به امتیازات قبلی شما افزوده خواهد شد.
 
  در هر لحظه برای مشاهده امتیاز خود در مسابقه می توانید کد HS ۳۳۳ را به ۸۲۸۲ ارسال نمایید.
 
 
  نحوه امتیاز گیری:
 
 نحوه امتیاز دهی به شرح زیر می باشد :
 
 ۱- اگر کاربر در اولین مرتبه عدد مورد نظر را حدس بزند ۴۰ امتیاز
 
 ۲- اگر کاربر در دومین مرتبه عدد مورد نظر را حدس بزند ۳۰ امتیاز
  
 ۳- اگر کاربر در سومین مرتبه عدد مورد نظر را حدس بزند ۲۰ امتیاز و
 
 ۴- اگر کاربر در چهارم  مرتبه عدد مورد نظر را حدس بزند ۱۰ امتیاز کسب خواهد کرد .
 
 
   نحوه قیمت گذاری:
  
 ارسال پیامک به۸۲۸۲  رایگان می باشد این بدین معنی است که مشترکان برای ارسال OZV HDSB به ۸۲۸۲ هزینه ای پرداخت نمی کنند. ولی با توجه به اینکه این سرویس بعنوان یک سرویس ارزش افزوده به شمار می آید مشترکان فقط در ازای پیامک های دریافتی از سیستم هزینه  پرداخت می کنند.
 
 در واقع خدمات ارزش افزوده، خدماتی هستند که فراتر از سرویس های پایه یک اپراتور (مثلا ارسال SMS)ارائه می شوند بنابراین در قیمت گذاری این گونه سرویس ها، پیامک های حاوی محتواهای ارزش افزوده در طبقه بالاتری نسبت به پیامک های معمولی قرار می گیرند.
 
 با نظر به موارد فوق و با توجه به اینکه در بازیهای پیامکی در ازای هر درخواست، یک پیامک ۵ قسمتی (معادل ۵ پیامک) برای مشترکان ارسال می گردد. قیمت پاسخگویی به هر سوال معادل ۷۵۰ ریال محاسبه گردیده است.
 
 
   نحوه انتخاب برندگان:
 
 انتخاب برنده قرعه کشی: کارت شارژ
 
 در حین بازی پس از حدس صحیح ، به قید قرعه ۱۰۰۰ کارت شارژ به شرکت کنندگان تعلق خواهد گرفت.
 
  اعلام برندگان: قرعه کشی بازی معمولاً یک ماه پس از پایان آن  انجام شده و اطلاع‌رسانی به برندگان از روش های زیر صورت می گیرد:
 
 شرکت کنندگان مسابقه، ۴۸ ساعت پس از پایان مسابقه با ارسال عبارت BWIN به شماره ۸۲۸۲ از طریق پیامک می توانند از وضعیت خود در مسابقه مطلع شوند.
 
 همچنین اطلاع‌رسانی به برندگان از طریق تماس تلفنی صورت می‌پذیرد. 

 
 

قابل توجه شرکت کنندگان در مسابقات ویترین ایرانسل:

اهداء جوایز در ویترین ایرانسل حداکثر ۳ماه پس از تاریخ پایان مسابقه همان دوره می‌باشد.
ضمنا برندگان بعد از اتمام مسابقه و اعلام نتایج بصورت تلفنی یا از طریق سایت، ۳۰روز مهلت دارند که مدارک خود را ارائه دهند.
بدیهی است پس از پایان مهلت مقرر شرکت رهنما (بییپ) هیچگونه مسئولیتی در قبال تحویل جوایز به برندگان نخواهد داشت.
کلمات کليدي
NOSEARCH