چهارشنبه 1 آذر 1391 مسابقه کلوپ هواداران بییپ۱تا ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۱
موضوع :اطلاعات عمومی و مناسبتی
 
تاریخ برگزاری:

• شروع مسابقه:۱ آذر ماه ۱۳۹۱
 پایان مسابقه:۳۰ آذر ماه ۱۳۹۱ساعت ۱۲ شب
 
برگزار کننده: شرکت رهنماکامیابان نخستین(بییپ)
 
تعداد سوالات:۸۰ سوال (هر هفته ۲۰ سوال)
 
قیمت هر سوال: ۷۵ تومان
 
حامیان: روزنامه آسیا و شرکت رهنما کامیابان نخستین (بییپ)
 
جوایز این دوره:
 
• جایزه قرعه کشی ویژه: صندوقچه طلا به ارزش ۲۵۰ میلیون ریال
• جوایز هفتگی: هر هفته یک Ipad ۲ (۱۶GB)Apple

 آغازمسابقه:

کاربر با ارسال دستور  OZV MOSA از طریق پیام کوتاه به شماره ۸۲۸۲ در کلوپ عضو میشود. عضویت در مسابقه و دریافت اولین سوال رایگان استو فقط در ازای ارسال سوالات و استفاده از راهنما از کاربر هزینه کسر خواهد شد. پس از عضویت در مسابقه، سوالات برای کاربر ارسال می شود.

سوال اول هر روز بطور اتوماتیک برای ثبت نام کنندگان فرستاده می شود و در صورتیکه کاربر بخواهد می تواند به سوالات بیشتری در آن روز پاسخ دهد.
 
کلید واژه قابل استفاده در این مسابقه برای پاسخ دادن به سوالات “Q” می باشد و شرکت کنندگان بایستی شماره گزینه صحیح را با رعایت یک فاصله پس از حرف “Q” در متن پیامک وارد نموده و آن را به شماره ۸۲۸۲ ارسال نمایند.
مثال: Q ۳

نحوه انصراف: کاربر برای  لغوعضویت خود میتوانددستور LAGHV MOSA را از طریق پیام کوتاه به شماره ۸۲۸۲ ارسال کند.
 
تذکر مهم:با لغو مسابقه در هر مرحله از مسابقه، تمامی امتیازات کسب شده برای کاربر محفوظ خواهد ماند و کاربر بر اساس امتیازاتی که تا آن لحظه کسب کرده است در قرعه کشی ها شرکت داده خواهد شد.
شماهر زمان پس از لغو عضویت می توانید مجددا وارد مسابقه شده و مسابقه را از آخرین سوالی که قبلا پاسخ داده اید ادامه دهید. در اینصورت امتیازات جدید کسب شده به امتیازات قبلی شما افزوده خواهد شد.
در هر لحظه برای مشاهده امتیاز خود در مسابقه می توانید کد Q ۳۳۳ را به ۸۲۸۲ ارسال نمایید.

نحوه امتیازگیری:
 
سوالات ۵،۱۰،۱۵،۲۰ مسابقه، سوالات طلایی می باشند که کاربر با پاسخ به این سوالات، بسته به میزان سختی سوال، امتیازی بین ۵۰۰ تا ۲۰۰۰ امتیاز دریافت خواهد کرد. پاسخ غلط به این سوالات نیز همچون سایر سوالات ۵۰ امتیاز دارد.
 
 هدیه بییپ تونز:
 
کاربر با پاسخگویی به سوال۲یک اعتبار ۱۰۰۰ تومانی از بییپ تونز هدیه خواهد گرفت.(بییپ تونز دانلود قانونی موسیقی)
 
ربات راهنما:
 
در این مسابقه ربات هوشمندی به نام "ربو دانا" به کاربر معرفی می شود که در هر مرحله از مسابقه در کنار او بوده  و به کاربر کمک می کند تا امتیازشرا افزایش دهد.
ربات راهنما چه کارهایی می تواند انجام دهد:

"روبودانا" برای پاسخ دادن به سوالات طلایی و کشف رمز به کاربر کمک می کند.
 
شرکت کنندگان برای مشورت با روبودانا باید عبارت ROBO را به شماره ۸۲۸۲ ارسال نمایند.

 کشف رمز:
 
در ابتدای مسابقه برای هر کاربریک رمز در نظر گرفته می شود که کاربر با حدس زدن رمز مسابقه (که یک عدد ۶رقمی است) ۱۰۰۰ امتیاز دیگر دریافت می کند. نحوه کشف رمز به این صورت است که پس از پاسخ صحیح به برخی از سوالات یک یا چند رقم رمز برای کاربر نمایش داده می شود یعنی پس از پاسخ دادن به تمام سوالات ۳ رقم رمز نمایش داده می شود.
شرکت کنندگان همواره با ارسال Q ۹۹۹ به شماره ۸۲۸۲ می توانند برای کشف رمز مسابقه از سیستم کمک بگیرند.در این حالت کاربر با راهنمایی هایی که از سیستم دریافت می کند بایستی بقیه  ارقام را حدس زده و عدد مورد نظر را با یک فاصله پس از حرف Q به شماره ۸۲۸۲ ارسال کند.
 
 دعوت از دوستان:
 
هر کاربر یک کد مخصوص به خود خواهد داشت که به وسیله آن می تواند دوستان خود را دعوت نماید. هر کاربر با دعوت یک نفر قبل از سوال طلایی ۱۰، ۵۰۰ امتیاز و با دعوت ۲ نفر قبل از سوال طلایی ۲۰، ۱۰۰۰ امتیاز بیشتر دریافت خواهد نمود.
 
 رقابت دو نفره:
 
هر کاربر در ازای پاسخ به هر سوال طلایی یک بار شانس شرکت در رقابت دونفره را پیدا خواهد کرد.
امتیاز کاربر با شرکت در رقابت دونفره با کاربر دیگری که در همان سوال است مقایسه خواهد شد.
  • اگر کاربرA برنده شد ۲۰۰ امتیاز کسب میکند.
  • اگر کاربرA مساوی شود  ۱۰۰ امتیاز و B  هم ۱۰۰ امتیاز کسب میکند.
  • اگر کاربرA برنده نشد کاربرB ۱۰۰ امتیاز و کاربرA صفر امتیاز کسب خواهد کرد

 نحوه قیمت گذاری:
 
ارسال پیامک به۸۲۸۲ رایگان میباشد این بدین معنی است که مشترکان برای ارسال OZV MOSA به ۸۲۸۲ هزینه ای پرداخت نمی کنند. ولی با توجه به اینکه این سرویس بعنوان یک سرویس ارزش افزوده به شمار می آید مشترکان فقط در ازای پیامک های دریافتی از سیستم هزینه پرداخت می کنند.
 
در واقع خدمات ارزش افزوده، خدماتی هستند که فراتر از سرویس های پایه یک اپراتور (مثلا ارسال SMS)ارائه می شوند بنابراین در قیمت گذاری اینگونه سرویسها،پیامکهای حاوی محتواهای ارزش افزوده در طبقه بالاتری نسبت به پیامک های معمولی قرار می گیرند.
با نظر به موارد فوق و با توجه به اینکه درمسابقات پیامکی در ازای هردرخواست،یک پیامک ۵ قسمتی (معادل ۵ پیامک) برای مشترکان ارسال میگردد. قیمت پاسخگویی به هرسوال معادل ۷۵۰ ریال محاسبه گردیده است.

نکته:
کاربرانی که از خوانندگان روزنامه آسیا باشند، با واردنمودن کد مخصوص به خود که در روی روزنامه چاپ شده است، در زمان کشف رمز می توانند از یک راهنمایی ویژه برای یافتن رمز برخوردار شوند.

نحوه انتخاب برندگان:

انتخاب برنده قرعه کشی صندوقچه طلا
 
در پایان مسابقه از بین شرکت کنندگان براساس امتیازی که کاربران درطول مسابقه کسب کرده اند به قید قرعه  یک شرکت کننده انتخاب خواهند شد. (امتیازبیشتر = شانس بیشتر)
 
انتخاب برندگان هفتگی یک تبلت:
 
در پایان هر هفته از بین شرکت کنندگان بر اساس امتیازی که کاربران در طول مسابقه کسب کرده اند به قید قرعه  یک شرکت کننده انتخاب خواهند شد. ( امتیاز بیشتر = شانس بیشتر)

تذکر : جوایز با کسر کسورات قانونی به برندگان اهدا می گردد.
 
تذکر مهم :هر شرکت کننده در این مسابقه فقط یک جایزه برنده خواهد شد. (یعنی اگر شرکت کننده ای ۲ جایزه برنده شود بهترین جایزه به او اهدا می گردد و جایزه دیگر به نفر جایگزین اهدا خواهد شد)
 
 اعلام برندگان:
 
قرعه کشی مسابقه معمولاً یک ماه پس از پایان آن  انجام شده و اطلاع‌رسانی به برندگان از روش های زیر صورت می گیرد:
شرکت کنندگان مسابقه، یک ماه پس از پایان مسابقه با ارسال عبارت BWIN به شماره ۸۲۸۲ از طریق پیامکمی توانند از وضعیت خود در مسابقات مطلع شوند.
 
همچنین با برندگان تماس گرفته خواهد شد.
 
 

 

قابل توجه شرکت کنندگان در مسابقات ویترین ایرانسل:

اهداء جوایز در ویترین ایرانسل حداکثر ۳ماه پس از تاریخ پایان مسابقه همان دوره می‌باشد.
ضمنا برندگان بعد از اتمام مسابقه و اعلام نتایج بصورت تلفنی یا از طریق سایت، ۳۰روز مهلت دارند که مدارک خود را ارائه دهند.
بدیهی است پس از پایان مهلت مقرر شرکت رهنما (بییپ) هیچگونه مسئولیتی در قبال تحویل جوایز به برندگان نخواهد داشت.


 دریافت فایل PDF لیست برندگان قرعه کشی مسابقه کلوپ هواداران

 دریافت فایل MS Word لیست برندگان قرعه کشی مسابقه کلوپ هواداران
کلمات کليدي
NOSEARCH