يكشنبه 26 آذر 1391 مسابقه پیامکی آی پلاس( دوره دوم)۲۶ آذر تا ۳۰دی ماه ۱۳۹۱
موضوع : فناوری و تکنولوژی

تاریخ برگزاری:
• شروع مسابقه: ۲۶ آذر ماه ۱۳۹۱
• پایان مسابقه: ۳۰ دی ماه ۱۳۹۱ساعت ۱۲ شب
 
برگزار کننده: شرکت رهنما کامیابان نخستین (بییپ)
 
تعداد سوالات: ۸۰ سوال
 
قیمت هر سوال: ۹۹ تومان
 
حامی: شرکت رهنما کامیابان نخستین (بییپ)
 
جوایز این دوره:

• جایزه قرعه کشی: یک خودرو ۲۰۶ (ویژه شرکت کنندگانی که حداقل به ۱سوال پاسخ داده اند)
 
 آغاز مسابقه:

کاربر با ارسال دستور OZV GZTOP از طریق پیام کوتاه به شماره ۸۲۸۲  در کلوپ عضو میشود. عضویت در مسابقه رایگان است و فقط در ازای ارسال سوالات و استفاده از راهنما از کاربر هزینه کسر خواهد شد. پس از عضویت در مسابقه، سوالات برای کاربر ارسال می شود.

سوال اول هر روز بطور اتوماتیک برای ثبت نام کنندگان فرستاده می شود و در صورتیکه کاربر بخواهد می تواند به سوالات بیشتری در آن روز پاسخ دهد. 
کلید واژه قابل استفاده در این مسابقه برای پاسخ دادن به سوالات “GZ” می باشد و شرکت کنندگان بایستی شماره گزینه صحیح را با رعایت یک فاصله پس از حرف “GZ” در متن پیامک وارد نموده و آن را به شماره ۸۲۸۲ ارسال نمایند.
مثال: GZ ۳
 
- نحوه انصراف: کاربر برای انصراف از عضویت در مسابقه میتواند دستور LAGHV GZTOP را از طریق پیام کوتاه به شماره ۸۲۸۲ ارسال کند.
 
تذکر مهم: با لغو مسابقه در هر مرحله از مسابقه، تمامی امتیازات کسب شده برای کاربر محفوظ خواهد ماند و کاربر بر اساس امتیازاتی که تا آن لحظه کسب کرده است در قرعه کشی ها شرکت داده خواهد شد.
شما هر زمان پس از لغو عضویت می توانید مجددا وارد مسابقه شده و مسابقه را از آخرین سوالی که قبلا پاسخ داده اید ادامه دهید. در اینصورت امتیازات جدید کسب شده به امتیازات قبلی شما افزوده خواهد شد.
در هر لحظه برای مشاهده امتیاز خود در مسابقه می توانید کد GZ ۳۳۳ را به ۸۲۸۲ ارسال نمایید.

 نحوه امتیازگیری:
کاربر  به ازای هر  پاسخ صحیح به هر سوال ۱۰۰ امتیاز و پاسخ غلط ۵۰ امتیاز دریافت می کند .در این مسابقه کاربر اگر به سوالی غلط پاسخ دهد سوال برای وی تکرار نشده و سوال بعدی ارسال می گردد.سوالات ۵،۱۰،۱۵،۲۰ مسابقه، سوالات طلایی می باشند که کاربر با پاسخ به این سوالات، بسته به میزان سختی سوال، امتیازی بین ۵۰۰ تا ۲۰۰۰ امتیاز دریافت خواهد کرد. پاسخ غلط به این سوالات نیز همچون سایر سوالات ۵۰ امتیاز دارد.
 
 هدیه بییپ تونز: کاربر با پاسخگویی به سوال۲ یک اعتبار ۱۰۰۰ تومانی از بییپ تونز هدیه خواهد گرفت. (بییپ تونز دانلود قانونی موسیقی)
 
 ربات راهنما:

در این مسابقه ربات هوشمندی به نام "ربو دانا" به کاربر معرفی می شود که در هر مرحله از مسابقه در کنار او بوده  و به کاربر کمک می کند تا امتیازش را افزایش دهد.
 

ربات راهنما چه کارهایی می تواند انجام دهد:
"روبودانا" برای پاسخ دادن به سوالات طلایی و کشف رمز به کاربر کمک می کند.
 
شرکت کنندگان برای مشورت با روبودانا باید عبارت ROCK را به شماره ۸۲۸۲ ارسال نمایند.
 
 کشف رمز مسابقه:
 
در ابتدای مسابقه برای هر کاربر یک رمز در نظر گرفته می شود که کاربر با حدس زدن رمز مسابقه (که یک عدد ۶ رقمی است) ۱۰۰۰ امتیاز دیگر دریافت می کند. نحوه کشف رمز به این صورت است که پس از پاسخ صحیح به برخی از سوالات یک یا چند رقم رمز برای کاربر نمایش داده می شود یعنی پس از پاسخ دادن به تمام سوالات آن روز، ۳ رقم رمز نمایش داده می شود.
 
شرکت کنندگان همواره با ارسال GZ ۹۹۹ به شماره ۸۲۸۲ می توانند برای کشف رمز مسابقه از سیستم کمک بگیرند. در این حالت کاربر با راهنمایی هایی که از سیستم دریافت می کند بایستی بقیه  ارقام را حدس زده و عدد مورد نظر را با یک فاصله پس از حرف GZ  به شماره ۸۲۸۲ ارسال کند.
مثال : GZ ۶۵۶۲۳۴۱۱۹
 
 دعوت از دوستان:
 
 هر کاربر یک کد مخصوص به خود خواهد داشت که به وسیله آن می تواند دوستان خود را دعوت نماید. هر کاربر با دعوت هر دوست قبل ازسوال طلایی ۱۰، در ازای هر فرد ۱۰۰ امتیاز (حداکثر می توان ۵ نفر را تا این مرحله دعوت نمود) و پس از سوال طلایی شماره ۱۰، در ازای هر نفر۲۰۰ امتیاز (در ابن مرحله نیز حداکثر ۵ کاربر دیگر را می توان دعوت نمود) به فرد دعوت کننده تعلق می گیرد.
 
 رقابت دو نفره:
 
هر کاربر در ازای پاسخ به هر سوال طلایی یک بار شانس شرکت در رقابت دونفره را پیدا خواهد کرد.
 
امتیاز کاربر با شرکت در رقابت دونفره با کاربر دیگری که در همان سوال است مقایسه خواهد شد.
  • اگر کاربر  A برنده شد ۲۰۰ امتیاز کسب میکند.
  • اگر کاربر  A مساوی شود  ۱۰۰ امتیاز و B  هم ۱۰۰ امتیاز کسب میکند.
  • اگر کاربر  A برنده نشد کاربر  B ۱۰۰ امتیاز و کاربر  A صفر امتیاز کسب خواهد کرد.
     
 نحوه قیمت گذاری:
 
 ارسال پیامک به۸۲۸۲  رایگان می باشد این بدین معنی است که مشترکان برای ارسال OZV GZTOP به ۸۲۸۲ هزینه ای پرداخت نمی کنند. ولی با توجه به اینکه این سرویس بعنوان یک سرویس ارزش افزوده به شمار می آید مشترکان فقط در ازای پیامک های دریافتی از سیستم هزینه پرداخت می کنند.
 
در واقع خدمات ارزش افزوده، خدماتی هستند که فراتر از سرویس های پایه یک اپراتور (مثلا ارسال SMS) ارائه می شوند بنابراین در قیمت گذاری این گونه سرویس ها، پیامک های حاوی محتواهای ارزش افزوده در طبقه بالاتری نسبت به پیامک های معمولی قرار می گیرند.
 
با نظر به موارد فوق و با توجه به اینکه در مسابقات پیامکی در ازای هر درخواست، یک پیامک ۵ قسمتی (معادل ۵ پیامک) برای مشترکان ارسال می گردد، قیمت پاسخگویی به هر سوال معادل ۹۹۰ ریال محاسبه گردیده است.
 
 نحوه انتخاب برندگان:

انتخاب برنده قرعه کشی:

انتخاب برنده قرعه کشی:
یک خودرو ۲۰۶
 
در پایان مسابقه از بین شرکت کنندگانی که به حداقل ۱ سوال در مسابقه پاسخ داده باشند به قید قرعه یک شرکت کننده انتخاب خواهد شد. (امتیاز بیشتر = شانس بیشتر)

 
- تذکر: جوایز با کسر کسورات قانونی به برندگان اهدا می گردد.
 
- تذکر مهم : هر شرکت کننده در این مسابقه حداکثر یک جایزه برنده خواهد شد . ( یعنی اگر شرکت کننده ای ۲ جایزه برنده شود بهترین جایزه به او اهدا می گردد و جایزه دیگر به نفر جایگزین اهدا خواهد شد)
 
 اعلام برندگان:
 
قرعه کشی مسابقه معمولاً یک ماه پس از پایان آن  انجام شده و اطلاع‌رسانی به برندگان از روش های زیر صورت می گیرد:
 
شرکت کنندگان مسابقه، یک ماه پس از پایان مسابقه با ارسال عبارت BWIN به شماره ۸۲۸۲ از طریق پیامک می توانند از وضعیت خود در مسابقات مطلع شوند.
 
همچنین با برندگان تماس گرفته خواهد شد.
 
 

قابل توجه شرکت کنندگان در مسابقات ویترین ایرانسل:

اهداء جوایز در ویترین ایرانسل حداکثر ۳ماه پس از تاریخ پایان مسابقه همان دوره می‌باشد.
ضمنا برندگان بعد از اعلام نتایج ، ۳۰روز مهلت دارند که مدارک خود را ارائه دهند.
بدیهی است پس از پایان مهلت مقرر شرکت رهنما (بییپ) هیچگونه مسئولیتی در قبال تحویل جوایز به برندگان نخواهد داشت.

دریافت فایل PDF لیست برندگان قرعه کشی مسابقه پیامکی آی پلاس


دریافت فایل MS Word لیست برندگان قرعه کشی مسابقه پیامکی آی پلاس
کلمات کليدي
NOSEARCH