جمعه 5 خرداد 1391 مسابقه مولود کعبه – ۵ تا ۲۵ خرداد ۱۳۹۱

موضوع : مصادف با ولادت امام علی (ع)

تاریخ برگزاری:
شروع مسابقه: ۵ خرداد ماه ۱۳۹۱
پایان مسابقه: ۲۵ خرداد ماه ۱۳۹۱ ساعت ۱۲ شب

برگزار کننده: شرکت رهنما کامیابان نخستین (بییپ)

تعداد سوالات: ۵۰ سوال ( هزینه هر پیامک ۹۹تومان)

حامی :
• شرکت رهنما کامیابان نخستین (بییپ)

جوایز این دوره :

جایزه قرعه کشی ویژه :
سفر به حج( خانوادگی) به ارزش ۱۰۰،۰۰۰،۰۰۰ریال )ویژه کسانی که حداقل به ۳۰ سوال پاسخ داده اند)
جوایز قرعه کشی ساعتی : ۴۸۰ عدد کمک هزینه سفر به مشهد به ارزش ۱،۰۰۰،۰۰۰ریال
جوایز قرعه کشی دقیقه ای: ۲۸۸۰۰ عدد کارت شارژ ۱۰۰۰تومانی ایرانسل
جوایز روزانه :۲۰ عدد کمک هزینه سفر کربلا به ارزش هر یک ۵،۰۰۰،۰۰۰ریال
آغازمسابقه : کاربر با ارسال دستور OZV DIN از طریق پیام کوتاه به شماره ۸۲۸۲ در کلوپ عضو میشود. عضویت در مسابقه رایگان است و فقط در ازای ارسال سوالات و استفاده از راهنما از کاربر هزینه کسر خواهد شد. پس از عضویت در مسابقه، سوالات برای کاربر ارسال می شود.

سوال اول هر روز بطور اتوماتیک برای ثبت نام کنندگان فرستاده می شود و در صورتیکه کاربر بخواهد می تواند به سوالات بیشتری در آن روز پاسخ دهد.

کلید واژه قابل استفاده در این مسابقه برای پاسخ دادن به سوالات “DI” می باشد و شرکت کنندگان بایستی شماره گزینه صحیح را با رعایت یک فاصله پس از حرف “DI” در متن پیامک وارد نموده و آن را به شماره ۸۲۸۲ ارسال نمایند.
مثال: DI ۳

- نحوه انصراف: کاربر برای انصراف از عضویت در مسابقه میتواند دستور LAGHV DIN را از طریق پیام کوتاه به شماره ۸۲۸۲ ارسال کند.

نحوه امتیاز گیری:
کاربر به ازای هر پاسخ صحیح به هر سوال ۱۰۰ امتیاز و پاسخ غلط ۵۰ امتیاز دریافت می کند. در این مسابقه کاربر اگر به سوالی غلط پاسخ دهد سوال برای وی تکرار نشده و سوال بعدی ارسال می گردد.در بین سوالات ، سوال ۵،۱۰،۱۵،۲۰،۲۵،۳۰،۳۵،۴۰،۴۵،۵۰ سوالات طلایی بوده که کاربر با پاسخ گویی به این سوالات امتیازشگفت انگیزی دریافت می کند (سیستم با درنظر گرفتن موارد زیر به کاربر از ۵۰۰ تا ۲۰۰۰ امتیاز خواهد داد)

برای افزایش امتیاز سوالات طلایی کاربر می تواند راهکارهای زیر را به کار ببرد:
۱. پاسخ صحیح به سوالات قبل
۲. سریع پاسخ دادن به سوالات
۳. کشف رمز

ربات راهنما
در این مسابقه موجودی به نام "ربو دانا" به کاربر معرفی می شود که در هر مرحله از مسابقه در کنار او بوده و به کاربر کمک می کند تا امتیازش را افزایش دهد.


ربات راهنما چه کارهایی می تواند انجام دهد:

"روبودانا" برای پاسخ دادن به سوالات طلایی و کشف رمز به کاربر کمک می کند.

شرکت کنندگان برای مشورت با روبودانا باید عبارت ROMA را به شماره ۸۲۸۲ ارسال نمایند.

کشف رمز :

در ابتدای مسابقه برای هر کاربر یک رمز در نظر گرفته می شود که کاربر با حدس زدن رمز مسابقه (که یک عدد ۹ رقمی است) در هر روز ۱۰۰۰ امتیاز دیگر دریافت می کند. نحوه کشف رمز به این صورت است که پس از پاسخ صحیح به برخی از سوالات یک یا چند رقم رمز برای کاربر نمایش داده می شود یعنی پس از پاسخ دادن به تمام سوالات آن روز، ۶ رقم رمز نمایش داده می شود.

شرکت کنندگان همواره با ارسال DI ۹۹۹ به شماره ۸۲۸۲ می توانند برای کشف رمز مسابقه از سیستم کمک بگیرند.

در این حالت کاربر با راهنمایی هایی که از سیستم دریافت می کند بایستی بقیه ارقام را حدس زده و عدد مورد نظر را با یک فاصله پس از حرف DI به شماره ۸۲۸۲ ارسال کند.
مثال : DI ۶۵۶۲۳۴۱۱۹

نحوه قیمت گذاری:

ارسال پیامک به۸۲۸۲ رایگان می باشد این بدین معنی است که مشترکان برای ارسال OZV DIN به ۸۲۸۲ هزینه ای پرداخت نمی کنند. ولی با توجه به اینکه این سرویس بعنوان یک سرویس ارزش افزوده به شمار می آید مشترکان فقط در ازای پیامک های دریافتی از سیستم هزینه پرداخت می کنند.

در واقع خدمات ارزش افزوده، خدماتی هستند که فراتر از سرویس های پایه یک اپراتور (مثلا ارسال SMS) ارائه می شوند بنابراین در قیمت گذاری این گونه سرویس ها، پیامک های حاوی محتواهای ارزش افزوده در طبقه بالاتری نسبت به پیامک های معمولی قرار می گیرند.

با نظر به موارد فوق و با توجه به اینکه در مسابقات پیامکی در ازای هر درخواست، یک پیامک ۵ قسمتی (معادل ۵ پیامک) برای مشترکان ارسال می گردد، قیمت پاسخگویی به هر سوال معادل ۹۹۰ریال محاسبه گردیده است.


نحوه انتخاب برندگان:

انتخاب برنده قرعه کشی ویژه :سفر حج

در پایان مسابقه از بین شرکت کنندگانی که به حداقل ۳۰ سوال در مسابقه پاسخ داده باشند به قید قرعه یک شرکت کننده انتخاب خواهد شد.


انتخاب برنده روزانه : (سفر به کربلا)

در پایان هر روز کاربری که در بین شرکت کنندگان بیشترین امتیاز را کسب کرده باشد ، به عنوان برنده جایزه روزانه انتخاب خواهد شد

انتخاب برنده قرعه کشی ساعتی : (در هر ساعت یک کمک هزینه سفر به مشهد)

در طول مسابقه از بین شرکت کنندگانی که در یک ساعت در همان روز به سوالات مسابقه پاسخ داده اند به قید قرعه یک شرکت کننده انتخاب خواهد شد. (تعداد سوال بیشتر= شانس بیشتر)

انتخاب برنده قرعه کشی دقیقه ای: (در هر دقیقه یک کارت شارژ )

در طول مسابقه از بین شرکت کنندگانی که در یک دقیقه در همان روز به سوالات مسابقه پاسخ داده اند به قید قرعه یک شرکت کننده انتخاب خواهد شد. (تعداد سوال بیشتر= شانس بیشتر) کاربران می توانند با ارسال کلید واژه DI ۶۶۶ به ۸۲۸۲ شارژ خود را دریافت کنند.


- تذکر : جوایز با کسر کسورات قانونی به برندگان اهدا می گردد.

تذکر مهم: هر شرکت کننده در این مسابقه حداکثر یک جایزه برنده خواهد شد . ( یعنی اگر شرکت کننده ای ۲ جایزه برنده شود بهترین جایزه به او اهدا می گردد و جایزه دیگر به نفر جایگزین اهدا خواهد شد)
تذکر فوق جوایز کارت شارژ (جوایز دقیقه ای) را شامل نمی شود.


اعلام برندگان: قرعه کشی مسابقه معمولاً یک ماه پس از پایان آن انجام شده و اطلاع‌رسانی به برندگان از روش های زیر صورت می گیرد:

• شرکت کنندگان مسابقه، یک ماه پس از پایان مسابقه با ارسال عبارت BWIN به شماره ۸۲۸۲ از طریق پیامک می توانند از وضعیت خود در مسابقه مطلع شوند.
• همچنین با برندگان تماس گرفته خواهد شد.

قابل توجه شرکت کنندگان در مسابقات ویترین ایرانسل:

اهداء جوایز در ویترین ایرانسل حداکثر ۳ماه پس از تاریخ پایان مسابقه همان دوره می‌باشد.
ضمنا برندگان بعد از اعلام نتایج ، ۳۰روز مهلت دارند که مدارک خود را ارائه دهند.
بدیهی است پس از پایان مهلت مقرر شرکت رهنما (بییپ) هیچگونه مسئولیتی در قبال تحویل جوایز به برندگان نخواهد داشت
کلمات کليدي
NOSEARCH