جمعه 1 ارديبهشت 1391 کلوپ هواداران مسابقه هفت - ۱ تا ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
موضوع : اطلاعات هنری و سینمایی
تاریخ برگزاری:
شروع مسابقه: ۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۱
پایان مسابقه: ۳۱ اردیبهشت ماه ساعت ۱۲ شب
برگزار کننده: شرکت رهنما کامیابان نخستین (بییپ)

تعداد سوالات: ۲۵۰ سوال (هر هفته ۵۰ سوال هزینه هر پیامک ۷۵ تومانی)
حامی :
• شرکت رهنما کامیابان نخستین (بییپ)
جوایز این دوره :
جایزه قرعه کشی : سکه طلا به ارزش ۵۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال برای یک نفر (امتیاز بیشتر=شانس بیشتر)
جوایز روزانه :۳۱عدد LED LG ۳۲
آغازمسابقه : کاربر با ارسال دستور OZV HAFT از طریق پیام کوتاه به شماره ۸۲۸۲ در کلوپ عضو میشود. عضویت در مسابقات رایگان است و فقط در ازای ارسال سوالات و استفاده از راهنما از کاربر هزینه کسر خواهد شد. پس از عضویت در مسابقه، سوالات برای کاربر ارسال می شود. (حداکثر ۵۰ سوال در هفته)

سوال اول هر روز بطور اتوماتیک برای ثبت نام کنندگان فرستاده می شود و در صورتیکه کاربر بخواهد می تواند به سوالات بیشتری در آن روز پاسخ دهد.

کلید واژه قابل استفاده در این مسابقه برای پاسخ دادن به سوالات “HA” می باشد و شرکت کنندگان بایستی شماره گزینه صحیح را با رعایت یک فاصله پس از حرف “HA” در متن پیامک وارد نموده و آن را به شماره ۸۲۸۲ ارسال نمایند.
مثال: HA ۳

- نحوه انصراف: کاربر برای انصراف از عضویت در مسابقه میتواند دستور LAGHV HAFT را از طریق پیام کوتاه به شماره ۸۲۸۲ ارسال کند.
نحوه امتیاز گیری:
کاربر به ازای هر پاسخ صحیح به هر سوال ۱۰۰ امتیاز و پاسخ غلط ۵۰ امتیاز دریافت می کند. در این مسابقه کاربر اگر به سوالی غلط پاسخ دهد سوال برای وی تکرار نشده و سوال بعدی ارسال می گردد.در بین سوالات هر هفته، سوال ۵،۱۰،۱۵،۲۰،۲۵،۳۰،۳۵،۴۰،۴۵،۵۰ سوالات طلایی بوده که کاربر با پاسخ گویی به این سوالات امتیازشگفت انگیزی دریافت می کند )سیستم با درنظر گرفتن موارد زیر به کاربر از ۵۰۰ تا ۲۰۰۰ امتیاز خواهد داد)
برای افزایش امتیاز سوالات طلایی کاربر می تواند راهکارهای زیر را به کار ببرد:
۱. پاسخ صحیح به سوالات قبل
۲. سریع پاسخ دادن به سوالات
۳. کشف رمز
۴. عضو بییپ تونز شدن
(کاربران میبایست شماره موبایل خود را بعد از عبارت HA به ۸۲۸۲ ارسال نمایند)
ربات راهنما
در این مسابقه موجودی به نام "ربو دانا" به کاربر معرفی می شود که در هر مرحله از مسابقه در کنار او بوده و به کاربر کمک می کند تا امتیازش را افزایش دهد.

ربات راهنما چه کارهایی می تواند انجام دهد:
"روبودانا" برای پاسخ دادن به سوالات طلایی و کشف رمز به کاربر کمک می کند.
شرکت کنندگان برای مشورت با روبودانا باید عبارت ROCA را به شماره ۸۲۸۲ ارسال نمایند.
کشف رمز :
در ابتدای مسابقه برای هر کاربر در هر روز یک رمز در نظر گرفته می شود که کاربر با حدس زدن رمز مسابقه (که یک عدد ۹ رقمی است) در هر روز ۱۰۰۰ امتیاز دیگر دریافت می کند. نحوه کشف رمز به این صورت است که پس از پاسخ صحیح به برخی از سوالات یک یا چند رقم رمز برای کاربر نمایش داده می شود یعنی پس از پاسخ دادن به تمام سوالات آن روز، ۶ رقم رمز نمایش داده می شود.
شرکت کنندگان همواره با ارسال HA ۹۹۹ به شماره ۸۲۸۲ می توانند برای کشف رمز مسابقه از سیستم کمک بگیرند.
در این حالت کاربر با راهنمایی هایی که از سیستم دریافت می کند بایستی بقیه ارقام را حدس زده و عدد مورد نظر را با یک فاصله پس از حرف HA به شماره ۸۲۸۲ ارسال کند.
مثال : HA ۶۵۶۲۳۴۱۱۹

نحوه قیمت گذاری:
ارسال پیامک به۸۲۸۲ رایگان می باشد این بدین معنی است که مشترکان برای ارسال OZV HAFT به ۸۲۸۲ هزینه ای پرداخت نمی کنند. ولی با توجه به اینکه این سرویس بعنوان یک سرویس ارزش افزوده به شمار می آید مشترکان فقط در ازای پیامک های دریافتی از سیستم هزینه پرداخت می کنند.
در واقع خدمات ارزش افزوده، خدماتی هستند که فراتر از سرویس های پایه یک اپراتور (مثلا ارسال SMS) ارائه می شوند بنابراین در قیمت گذاری این گونه سرویس ها، پیامک های حاوی محتواهای ارزش افزوده در طبقه بالاتری نسبت به پیامک های معمولی قرار می گیرند.
با نظر به موارد فوق و با توجه به اینکه در مسابقات پیامکی در ازای هر درخواست، یک پیامک ۵ قسمتی (معادل ۵ پیامک) برای مشترکان ارسال می گردد، قیمت پاسخگویی به هر سوال معادل ۷۵۰ ریال محاسبه گردیده است.
نحوه انتخاب برندگان:

انتخاب برنده قرعه کشی

• در پایان مسابقه از بین شرکت کنندگان بر اساس امتیاز ی که کاربران در طول مسابقه کسب کرده اند به قید قرعه یک شرکت کننده انتخاب خواهند شد. (امتیاز بیشتر = شانس بیشتر)

انتخاب برندگان روزانه

• در پایان هر روز برنده جایزه روزانه از بین کاربرانی که بیشترین امتیاز را در آن روز کسب کرده اند و به قید قرعه انتخاب می شود.
- تذکر : جوایز با کسر کسورات قانونی به برندگان اهدا می گردد.
اعلام برندگان: قرعه کشی مسابقه معمولاً ۴۸ ساعت پس از پایان آن انجام شده و اطلاع‌رسانی به برندگان از روش های زیر صورت می گیرد:
• کاربران همواره با ارسال عبارت HA ۲۲۲ به ۸۲۸۲ می توانند از نتیجه رقابت روز قبل مطلع شده و در صورت برنده شدن برای دریافت جایزه خود اقدام کنند.
• شرکت کنندگان مسابقه، ۴۸ ساعت پس از پایان مسابقه با ارسال عبارت BWIN به شماره ۸۲۸۲ از طریق پیامک می توانند از وضعیت خود در مسابقه مطلع شوند.
• همچنین با برندگان تماس گرفته خواهد شد.قابل توجه شرکت کنندگان در مسابقات ویترین ایرانسل:

اهداء جوایز در ویترین ایرانسل حداکثر ۳ماه پس از تاریخ پایان مسابقه همان دوره می‌باشد.
ضمنا برندگان بعد از اتمام مسابقه و اعلام نتایج ، ۳۰روز مهلت دارند که مدارک خود را ارائه دهند.
بدیهی است پس از پایان مهلت مقرر شرکت رهنما (بییپ) هیچگونه مسئولیتی در قبال تحویل جوایز به برندگان نخواهد داشت.
کلمات کليدي
NOSEARCH