شنبه 20 اسفند 1390 مسابقه بزرگ هفت سین - ۲۰ اسفند ماه تا ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
موضوع : عید باستانی نوروز و اطلاعات عمومی
 
تاریخ برگزاری:
• شروع مسابقه: ۲۰ اسفند ماه ۱۳۹۰
• پایان مسابقه: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ماه ساعت ۱۲ شب
 
برگزار کننده: شرکت رهنما کامیابان نخستین (بییپ)
 
تعداد سوالات:  تعداد کل سوالات ۴۰۰
 
حامی :
• شرکت رهنما کامیابان نخستین (بییپ) ، سازمان بهزیستی و شرکت پرداخت امن پاسارگاد
 
 
جوایز این دوره :
 
• جایزه قرعه کشی : یک هواپیمای دونفره همراه با دوره آموزش خلبانی رایگان و یکسال گارانتی به ارزش تقریبی ۱,۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال ( پاسخ به حداقل به ۳۰ سوال )
• جایزه نفر برتر : ۸۰ میلیون تومان سکه طلا
• جوایز روزانه : ۷۲ عدد دستگاه خودرو پراید ایموبلایزر +۱۰۰۰لیتر بنزین (در صورت برنده شدن جایزه برتر ،جایزه روزانه تعلق نخواهد گرفت)
 
• حایزه قرعه کشی: ۱۰ عدد LED LG

 
 آغازمسابقه : کاربر با ارسال یک پیامک بدون متن به ۸۴۸۸۸ برای شرکت در مسابقه ثبت نام می کند. عضویت در مسابقه رایگان است و فقط در ازای ارسال سوالات و استفاده از راهنما از کاربر هزینه کسر خواهد شد. در واقع این درخواست به کلید واژه OZV TOP ارجاع می شود .
سوال اول هر روز بطور اتوماتیک برای ثبت نام کنندگان فرستاده می شود و در صورتیکه کاربر بخواهد می تواند به سوالات بیشتری در آن روز پاسخ دهد.
 
کلید واژه قابل استفاده در این مسابقه برای پاسخ دادن به سوالات “T” می باشد و شرکت کنندگان بایستی شماره گزینه صحیح را با رعایت یک فاصله پس از حرف “T” در متن پیامک وارد نموده و آن را به شماره ۸۲۸۲ ارسال نمایند.
مثال: T ۳
 
نحوه انصراف: کاربر برای انصراف از عضویت در مسابقه میتواند دستور LAGHV TOP را از طریق پیام کوتاه به شماره ۸۲۸۲ ارسال کند.
 
 
 نحوه امتیاز دهی :
کاربر  به ازای هر  پاسخ صحیح به هر سوال ۱۰۰ امتیاز و پاسخ غلط ۵۰ امتیاز دریافت می کند .در این مسابقه کاربر اگر به سوالی غلط پاسخ دهد سوال برای وی تکرار نشده و سوال بعدی ارسال می‌گردد.در بین سوالات ، سوال ۵،۱۰،۱۵،۲۰،۳۰،۴۰،۵۰،۶۰،۷۰،۸۰،۹۰،۱۰۰سوالات طلایی بوده که کاربر با پاسخ گویی به این سوالات امتیازشگفت انگیزی  دریافت می کند  )سیستم به صورت رندوم به کاربر از ۵۰۰ تا ۲۰۰۰ امتیاز خواهد داد)
 
 
 برای افزایش امتیاز سوالات طلایی کاربر می تواند راهکارهای زیر را به کار ببرد:
۱. سریع پاسخ دادن به سوالات
۲. کشف رمز
۳. عضو بییپ تونز شدن

 نکات مسابقه :
- ثبت نام در www.beeptunes.com باعث ۱۰ برابر شدن شانس قرعه کشی هواپیما می گردد و همچنین باعث افزایش شانس امتیاز سوالات طلایی نیز می شود.
- جهت ثبت نام در سایت beeptunes.com کاربر  باید به سایت www.beeptunes.com مراجعه و فرم ثبت نام را پرکند.
- با پاسخ صحیح به هر سوال ۱۰۰۰ ریال اعتبار برای Download  از سایت beeptunes.com به کاربر اهدا خواهد شد.
- در حین مسابقه  به کاربر کد جایزه داده خواهد شد تا بتواند بر اساس آن در سایت beeptunes.com اعتبار خود را افزایش دهد (مثلاً سوالات ۷ ، ۱۱، ۲۳ و ...)
- هر کاربر  در ازای پاسخ به هر سوال طلایی یک بار شانس شرکت در رقابت دونفره را پیدا خواهد کرد.
- امتیاز کاربر  با شرکت در رقابت دونفره با کاربر  دیگری که در همان سوال است مقایسه خواهد شد.
  اگر شرکت کننده  A برنده شد ۲۰۰ امتیاز کسب میکند
 اگر شرکت کننده  A مساوی شود  ۱۰۰ امتیاز و B  هم ۱۰۰ امتیاز کسب میکند
 اگر شرکت کننده  A برنده نشد شرکت کننده  B ۱۰۰ امتیاز و شرکت کننده  A صفر امتیاز کسب خواهد کرد .
 
 
ربات راهنما
در این مسابقه موجودی به نام "ربو دانا" به شرکت کننده  معرفی می شود که در هر مرحله از مسابقه در کنار شرکت کننده می باشد  و به شرکت کننده کمک می کند تا امتیازش افزایش یابد ؛
 

ربات راهنما چه کارهایی می تواند انجام دهد:
"روبودانا" برای پاسخ دادن به همه شرکت کننده کمک می کند.
 
شرکت کنندگان برای مشورت با روبودانا باید عبارت RODA را به شماره ۸۲۸۲ ارسال نمایند.
 
 
 کشف رمز مسابقه:
در ابتدای مسابقه برای هر کاربر یک رمز در نظر گرفته می شود که کاربر با حدس زدن رمز مسابقه (که یک عدد ۹ رقمی است) در هر روز ۱۰۰۰ امتیاز دیگر دریافت می کند. نحوه کشف رمز به این صورت است که پس از پاسخ صحیح به برخی از سوالات یک یا چند رقم رمز برای کاربر نمایش داده می شود یعنی پس از پاسخ دادن به تمام سوالات آن روز، ۶ رقم رمز نمایش داده می شود.

کاربران همواره با ارسال T ۹۹۹ به شماره ۸۲۸۲ می توانند برای کشف رمز مسابقه از سیستم کمک بگیرند.
در این حالت کاربر با راهنمایی هایی که از سیستم دریافت می کند بایستی بقیه  ارقام را حدس زده و عدد مورد نظر را با یک فاصله پس از حرف T  به شماره ۸۲۸۲ ارسال کند.
مثال : T ۶۵۶۲۳۴۱۱۹
 
- عبارت هایی که در عین مسابقه به مشترکان کمک خواهد کرد:

 
 
 
 نحوه قیمت گذاری:
ارسال پیامک به۸۲۸۲  رایگان می باشد این بدین معنی است که مشترکان برای ارسال OZV TOP به ۸۲۸۲ هزینه ای پرداخت نمی کنند. ولی با توجه به اینکه این سرویس بعنوان یک سرویس ارزش افزوده به شمار می آید مشترکان فقط در ازای پیامک های دریافتی از سیستم هزینه پرداخت می کنند.
 
در واقع خدمات ارزش افزوده، خدماتی هستند که فراتر از سرویس های پایه یک اپراتور (مثلا ارسال SMS)  ارائه می شوند بنابراین در قیمت گذاری این گونه سرویس ها، پیامک های حاوی محتواهای ارزش افزوده در طبقه بالاتری نسبت به پیامک های معمولی قرار می گیرند.
 
با نظر به موارد فوق و با توجه به اینکه در مسابقات پیامکی در ازای هر درخواست، یک پیامک ۵ قسمتی (معادل ۵ پیامک) برای مشترکان ارسال می گردد، قیمت پاسخگویی به هر سوال معادل ۷۵۰ ریال محاسبه گردیده است.
 
 نحوه انتخاب برندگان:

انتخاب برنده قرعه کشی  : هواپیمای دونفره
 در پایان مسابقه از بین شرکت کنندگانی که به حداقل  ۳۰ سوال در مسابقه پاسخ داده باشند به قید قرعه یک شرکت کننده انتخاب خواهد شد.

انتخاب نفر برتر : ۸۰ میلیون تومان سکه طلا
در پایان مسابقه شرکت کنندهی که  از بین شرکت کنندگان بر اساس امتیاز کسب شده بیشنرین امتیاز را در طول مسابقه کسب کرده به عنوان نفر برتر خواهد شد.

انتخاب برندگان روزانه :
پراید +بنزین
 در پایان هر روز برنده جایزه روزانه از بین کاربرانی که بیشترین امتیاز را در آن روز کسب کرده اند و به قید قرعه انتخاب می شود.
 
انتخاب برنده قرعه کشی : LED LG
در پایان مسابقه از بین شرکت کنندگان بر اساس امتیاز ی که کاربران در طول مسابقه کسب کرده اند به قید قرعه  یک شرکت کننده انتخاب خواهند شد. (امتیاز بیشتر = شانس بیشتر)

نکته :
در صورت پرداخت وجه جایزه ، با کسر کسورات قانونی وجه جایزه به برنده اهدا می گردد.

 
 اعلام برندگان: قرعه کشی مسابقه معمولاً ۴۸ ساعت پس از پایان آن  انجام شده و اطلاع‌رسانی به برندگان از روش های زیر صورت می گیرد:
 
• کاربران همواره با ارسال عبارت T ۲۲۲ به ۸۲۸۲ می توانند از نتیجه رقابت روز قبل مطلع شده و در صورت برنده شدن برای دریافت جایزه خود اقدام کنند.
• شرکت کنندگان مسابقه، ۴۸ ساعت پس از پایان مسابقه با ارسال عبارت BWIN به شماره ۸۲۸۲ از طریق پیامک می توانند از وضعیت خود در مسابقه مطلع شوند.
• همچنین با برندگان تماس گرفته خواهد شد.

 
 
 
 

قابل توجه شرکت کنندگان در مسابقات ویترین ایرانسل:

اهداء جوایز در ویترین ایرانسل حداکثر ۳ماه پس از تاریخ پایان مسابقه همان دوره می‌باشد.
ضمنا برندگان بعد از اتمام مسابقه و اعلام نتایج ، ۳۰روز مهلت دارند که مدارک خود را ارائه دهند.
بدیهی است پس از پایان مهلت مقرر شرکت رهنما (بییپ) هیچگونه مسئولیتی در قبال تحویل جوایز به برندگان نخواهد داشت.
 کلمات کليدي
NOSEARCH