جمعه 26 اسفند 1390 مسابقه بهار در بهار (مرحله دوم) – ۲۶ اسفند تا ۵ اردیبهشت ۱۳۹۱
مسابقه بهار در بهار
موضوع : اطلاعات مناسبتی مصادف مناسبت های زیر:
مرحله اول: بزرگداشت پروین اعتصامی، ولادت حضرت زینب(س)، عید باستانی نوروز، روز جمهوری اسلامی ایران، روز طبیعت، روز بزرگداشت عطار نیشابوری
تاریخ برگزاری: ۲۶ اسفند تا ۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ (مرحله دوم)
برگزار کننده: مؤسسه فرهنگی دیجیتال کلید طلایی جهان معاصر
تعداد سوالات:

روزانه ۱۷ سئوال و ۲ بسته شانس و ۱ نظرسنجی (در کل ۸۰۰ سوال)
حامیان :

شرکت ایرانسل
مؤسسه فرهنگی دیجیتال کلید طلایی جهان معاصر
انتشارات شکیب
اندیشگاه علم و صنعت جهان معاصر
پورتال سلامت شبکه مجازی صدا و سیما
مؤسسه فرهنگی هنری ماهور
مؤسسه خیریه مهرآفرین
جوایز مسابقه بهار در بهار (مرحله دوم) :

به استحضار می‌رساند موسسه کلید اهدای کلیه جوایز مربوط به مسابقه بهار در بهار را به شرح ذیل بعهده می‌گیرد:
جایزه ویژه رتبه برتر در مجموع مرحله دوم (پایان ۴۰ روز):

۷ ربع سکه بهار آزادی به ارزش هر یک ۲ میلیون ریال برای نفر برتر در طول دوره ۴۰ روزه مسابقه
جایزه ویژه قرعه کشی (امتیاز بیشتر=شانس بیشتر) مرحله دوم (پایان ۴۰ روز):

• کمک هزینه هواپیمای تک سرنشین به ارزش ۱۵۰ میلیون ریال

نکته مهم: کاربرانی که در طول ۴۰ روز (۴ دهه) بصورت میانگین رتبه های زیر ۳۰۰۰ را کسب کرده باشند در قرعه کشی ویژه پایانی مسابقه شرکت داده خواهند شد.
جوایز ویژه قرعه کشی هر ۱۰ روز یکبار:

جوایز ویژه رتبه دهی هر مرحله ۱۰ روزه:

۸ ربع سکه بهار آزادی به ارزش هر یک ۲ میلیون ریال برای نفر اول و دوم برتر هر دوره ده روزه

جوایز ویژه قرعه کشی هر مرحله ۱۰ روزه:

۴ دستگاه خودروی سواری تندر ۹۰ سال جدید به ارزش هر یک ۱۸۰ میلیون ریال

نکته مهم: کاربرانی که در طول هر ۱۰ روز بصورت میانگین رتبه های زیر ۲۰۰ را کسب کرده باشند در قرعه کشی شرکت داده خواهند شد.
جوایز روزانه (۳۵۰ قطعه صنایع دستی نفیس ایران و ۳۵۰ بسته فرهنگی هنری نوروزی):

جوایز ویژه نفرات برتر روزانه:

۵ عدد صنایع دستی نفیس ایران به ارزش هر عدد ۸۰۰ هزار ریال
۵ بسته فرهنگی هنری عید نوروز به ارزش هر بسته ۲۰۰ هزار ریال


جوایز ویژه نفرات قرعه کشی روزانه:
۳ عدد صنایع دستی نفیس ایران به ارزش هر عدد ۸۰۰ هزار ریال
۵ بسته فرهنگی هنری عید نوروز به ارزش هر بسته ۲۰۰ هزار ریال


نکته مهم:
کاربرانی که در طول روز به حداقل ۱۰ سئوال پاسخ داده باشند در قرعه کشی شرکت داده خواهند شد.

توجه: اگر شرکت کننده ای به همه سوالات پاسخ دهد، در همه مراحل قرعه کشی شرکت داده می شود، ولی اگر در قرعه کشی به طور مثال برنده بسته فرهنگی و صنایع دستی شود، بهترین جایزه یعنی صنایع دستی به او اهدا می شود و بسته فرهنگی به فرد جایگزین اهدا می شود.

آغازمسابقه :
۱. کاربر با ارسال یک پیامک خالی به شماره ۸۴۸۲۲ در مسابقه بصورت رایگان عضو می شود پس از آن سوالات مسابقه بطور روزانه (هر روز ۲۵ سوال) برای کاربر ارسال می شود.

۲.
کاربر با ارسال شناسه ozv BHR در مسابقه عضو رایگان می شود و پس از آن سئوالات مسابقه بصورت روزانه ۲۰ سئوال برای کاربر ارسال می شود.
کاربر به ازای هر پاسخ صحیح به هر سوال در ۵ روز اول هر دهه از مسابقه ضریب ۵ برابر امتیاز مثبت هر سئوال (۵۰۰۰ امتیاز) و به ازای هر پاسخ غلط ضریب منفی یک برای امتیاز آن سئوال دریافت می کند .

طرح ویژه:
از روز ۶ هر ده روز ضریب سئوالات به ازای هر روز یک واحد افزایش می یابد. یعنی در روز ششم ضریب سئوالات به ازای هر پاسخ درست ۶ برابر امتیاز هر سئوال بعنی ۵۰۰۰ امتیاز مثبت با ضریب ۶ یعنی ۳۰۰۰۰ امتیاز برای هر سئوال، همچنین تا پایان ده روز در روز هفتم ضریب ۷، روز هشتم ضریب ۸، روز نهم ضریب ۹ و روز پایانی ضریب هر سئوال صحیح ۱۰ می باشد.
نکته مهم: شایان ذکر است هدف از افزایش ضریب امتیاز برای سئوالات در روزهای پایانی مکانیزم جبران امتیاز و رتبه برای افرادی است که در روزهای نخست هر دهه جایگاه مناسبی نداشته اند.
در این مسابقه کاربر اگر به سوالی غلط پاسخ دهد سوال برای وی تکرار می شود و سوال مجدد ارسال می گردد. در بین سوالات ، سوال ۳، ۱۰، ،۲۰ سوالات کلیدشانس بوده که کاربر با پاسخ گویی به این سوالات امتیاز باورنکردنی دریافت می کند و سئوال های ۵ و ۱۵ نظرسنجی مربوط به حامیان و به خصوص سازمان بهزیستی کشور است.
سوال اول هر روز بطور اتوماتیک برای ثبت نام کنندگان فرستاده می شود و در صورتیکه کاربر بخواهد می تواند به سوالات بیشتری در آن روز پاسخ دهد ولی هر کاربر حد اکثر به ۲۵ سئوال در روز می تواند پاسخ دهد.
کلید واژه قابل استفاده در این مسابقه برای پاسخ دادن به سوالات “BH” می باشد و شرکت کنندگان بایستی شماره گزینه صحیح را با رعایت یک فاصله پس از حرف “BH” در متن پیامک وارد نموده و آن را به شماره ۸۲۸۲ ارسال نمایند.
بعنوان نمونه اگر پاسخ (گزینه صحیح سئوال ۱) عدد ۲ باشد باید BH ۲ را به ۸۲۸۲ بفرستند.
شناسه راهنمای مسابقه: این شناسه با ارسال پیامکی عدد ۸۲۸۲ با یک فاصله پس از کد پاسخ یعنی BH با هدف اعلام زمان مسابقه، جوایز و نحوه اهدای آن و نحوه شرکت در مسابقه می باشد.

بعنوان نمونه:
ارسال عبارت BH ۸۲۸۲ به ۸۲۸۲
کاربر برای انصراف از عضویت در مسابقه میتواند دستور LAGHV BHR را از طریق پیام کوتاه به شماره ۸۲۸۲ ارسال کند.
برای افزایش امتیاز طلایی کاربر می تواند راهکارهای زیر را به کار ببرد:

۱.
بازی های پیامکی را با ارسال کد BH G۱ (کلاغ پران با جایزه ویژه تفنگ گامو) و BH G۲ (غذا دادن به گربه با جایزه ویژه ناهار در رستوران برج میلاد) به ۸۲۸۲ انجام دهد و از جایزه ویژه مربوط به این بازی ها نیز بصورت قرعه کشی برخوردار شود و همچنین به امتیازات خود نیز بیفزاید. برای این بازیها می توان حداکثر ۳ رکورد در روز را ثبت نمود. (حداقل امتیاز ۱۰۰۰ و حداکثر آن ۵۰۰۰ می باشد.)
۲. از کلید استراتژی برد با ارسال BH ۰ یعنی ارسال عدد صفر (۰) بعد از کد پاسخ مسابقه و ارسال شناسه ساخته شده به ۸۲۸۲ بهره بگیرد.
۳. از کلیدیارهای راهنمای مسابقه شامل ۴۰۴۰، ۸۰۸۰ و ۶۰۶۰ به شرح ذیل کمک بگیرد. شایان ذکر است سایر کلیدیارها برای اطلاع از روند و وضعیت کاربر و حامیان مسابقه است.


کلیدیار راهنما
در این مسابقه مضمونی به نام "کلید یار" به کاربر معرفی می شود که در هر مرحله از مسابقه در کنار کاربر می باشد و به کاربر کمک می کند تا امتیاز، اطلاعات و سطح دانشش افزایش یابد؛

کلیدیارها چه کارهایی می توانند انجام دهند و چه کدهایی دارند و افزایش امتیاز آنها چگونه است؟
"کلیدیار ۱۰۱۰" برای راهنمایی و کارنامه وضعیت کاربر بصورت هوشمند در روزهای مسابقه، هر ۱۰ روز و کل مرحله اول می باشد. بعنوان نمونه وضعیت رقبا، فاصله تا کسب رتبه برتر، راهنمایی برای پیشروی مثبت در مسابقه و سایر موارد.

نمونه راهنمای استفاده از کلیدیار ۱۰۱۰: برای این کد باید در هر سئوال نمایه شده کاربر باید عدد ۱۰۱۰ را پس از کد پاسخ مسابقه یعنی BH با یک فاصله به ۸۲۸۲ ارسال نماید؛ بعنوان نمونه: ارسال BH ۱۰۱۰ به ۸۲۸۲

توجه:
این کلیدیار برای اطلاع رسانی وضعیت می باشد و امتیازی ندارد.

"کلیدیار ۲۰۲۰" برای نمایش وضعیت رتبه کاربر در همان لحظه در مسابقه می باشد.
نمونه راهنمای استفاده از کلیدیار ۲۰۲۰: برای این کد باید در هر سئوال نمایه شده کاربر باید عدد ۲۰۲۰ را پس از کد پاسخ مسابقه یعنی BH با یک فاصله به ۸۲۸۲ ارسال نماید؛ بعنوان نمونه: ارسال BH ۲۰۲۰ به ۸۲۸۲

توجه:
این کلیدیار برای اطلاع رسانی وضعیت می باشد و امتیازی ندارد.
"کلیدیار ۳۰۳۰" برای پاسخ دادن صحیح به سئوالات و راهنمایی به کاربر برای پاسخ به سئوالات دشوار در صورت نیاز می باشد.

نمونه راهنمای استفاده از کلیدیار ۳۰۳۰:
برای این کد باید در هر سئوال نمایه شده کاربر باید عدد ۳۰۳۰ را پس از کد پاسخ مسابقه یعنی BH با یک فاصله به ۸۲۸۲ ارسال نماید؛ بعنوان نمونه: ارسال BH ۳۰۳۰ به ۸۲۸۲

توجه:
این کلیدیار برای اطلاع رسانی وضعیت می باشد و امتیازی ندارد.
"کلیدیار ۴۰۴۰" برای راهنمایی در خصوص بازی رمز امتیاز مرحله اول بهار در بهار و رکورد در آن می باشد. برای این بازی می توان حداکثر ۳ رکورد در روز را ثبت نمود. (حداقل امتیاز ۱۰۰۰ و حداکثر آن ۵۰۰۰ می باشد.) با جایزه ویژه گرفتن توپ طلایی با امضای مهدی رحمتی (استقلالی ها) و علی کریمی (پرسپولیسی ها) در پایان هر مرحله
نمونه راهنمای استفاده از کلیدیار ۴۰۴۰: برای این کد باید در هر سئوال نمایه شده کاربر باید عدد ۴۰۴۰ را پس از کد پاسخ مسابقه یعنی BH با یک فاصله به ۸۲۸۲ ارسال نماید؛ بعنوان نمونه: ارسال BH ۴۰۴۰ به ۸۲۸۲
"کلیدیار ۵۰۵۰" برای راهنمایی در خصوص اطلاعات بیشتر و راهنمایی برای پاسخ بهتر در هر سئوال در صورت نیاز می باشد.

نمونه راهنمای استفاده از کلیدیار ۵۰۵۰:
برای این کد باید در هر سئوال نمایه شده کاربر باید عدد ۵۰۵۰ را پس از کد پاسخ مسابقه یعنی BH با یک فاصله به ۸۲۸۲ ارسال نماید؛ بعنوان نمونه: ارسال BH ۵۰۵۰ به ۸۲۸۲

توجه:
این کلیدیار برای کمک به کاربر در سئوالات دشوار در صورت نیاز می باشد و امتیازی ندارد.

"کلیدیار ۶۰۶۰" برای ارسال جمله بصورت پاسخ تشریحی به مضمون و هدف اصلی مسابقه در هر مرحله با جوایز معنوی و امتیازی مانند شرکت در نمایشگاه جملات پس از اتمام مسابقه و تقدیر بابت مشارکت فرهنگی در هر روز می باشد. سقف ارسال جملات روزانه در بانک سئوال و اخذ امتیاز ارسال حداکثر ۳ جمله در روز در موضوعات مرتبط با آن روز یا جملات زیبا و جدید می باشد. (حداقل امتیاز ۱۰۰۰ و حداکثر آن ۵۰۰۰ می باشد.)

نمونه راهنمای استفاده از کلیدیار ۶۰۶۰: برای این کد باید در هر سئوال نمایه شده کاربر باید عدد ۶۰۶۰ را پس از کد پاسخ مسابقه یعنی BH با یک فاصله به ۸۲۸۲ ارسال نماید؛ بعنوان نمونه: ارسال BH ۶۰۶۰ به ۸۲۸۲
"کلیدیار ۷۰۷۰" در حمایت از طرح بهارانه سازمان بهزیستی و فرصتی پیامکی برای کمک های مردمی توسط کاربر می باشد.
نمونه راهنمای استفاده از کلیدیار ۷۰۷۰: برای این کد باید در هر سئوال نمایه شده کاربر باید عدد ۷۰۷۰ را پس از کد پاسخ مسابقه یعنی BH با یک فاصله به ۸۲۸۲ ارسال نماید؛ بعنوان نمونه: ارسال BH ۷۰۷۰ به ۸۲۸۲

توجه:
این کلیدیار در حمایت از سازمان بهزیستی و کمک های مردمی به این سازمان در طرح بهارانه می باشد و امتیازی ندارد.
"کلیدیار ۸۰۸۰" برای دعوت دوستان به مسابقه در هر مرحله و گرفتن امتیاز بیشتر بصورت روزانه می باشد. شایان ذکر است در صورتیکه یک نفر سیم کارت های مختلف خود را دعوت نماید خلاف می باشد و جایزه ای به آن تعلق نخواهد گرفت. همچنین برای دعوت هر فرد جدید به مسابقه امتیازی به دعوت کننده داده خواهد شد. (امتیاز به ازای دعوت هر نفر ۱۵۰ امتیاز می باشد.)

نمونه راهنمای استفاده از کلیدیار ۸۰۸۰: برای این کد باید در هر سئوال نمایه شده کاربر باید عدد ۸۰۸۰ را پس از کد پاسخ مسابقه یعنی BH با یک فاصله به ۸۲۸۲ ارسال نماید؛ بعنوان نمونه: ارسال BH ۸۰۸۰ به ۸۲۸۲
"کلیدیار ۹۰۹۰" برای انتخاب نام مجازی هر کاربر در مسابقه و ارسال جملات هوشمند برای تشویق کاربران می باشد.

نمونه راهنمای استفاده از کلیدیار ۹۰۹۰: برای این کد باید در هر سئوال نمایه شده کاربر باید عدد ۹۰۹۰ را پس از کد پاسخ مسابقه یعنی BH با یک فاصله به ۸۲۸۲ ارسال نماید؛ بعنوان نمونه: ارسال BH ۹۰۹۰ به ۸۲۸۲
توجه: این کلیدیار برای ارتباط با کاربر در طول مسابقه با نام انتخابی می باشد و امتیازی ندارد.
برای افزایش معنویت و بهارانه و عیدانه مردمی به سازمان بهزیستی کاربر می تواند:
یک پیامک خالی به ۸۱۱۱ بفرستد و از اجر آن برخوردار شود
قیمت پاسخگویی به هر سوال معادل ۱۰۰۰ ریال محاسبه گردیده است.
نحوه انتخاب برندگان قرعه کشی جوایز ویژه
کاربرانی که در طول هر ۱۰ روز (۴ دهه) بصورت میانگین رتبه های زیر ۳۰۰۰ را کسب کرده باشند در قرعه کشی شرکت داده خواهند شد.
انتخاب برندگان ۱۰ روزه :
در پایان هر ۱۰ روز دو کاربری که در بین شرکت کنندگان در طول همان هفته بیشترین امتیاز و برترین رتبه را کسب کرده باشد، به عنوان دو نفر برنده رتبه های برتر جایزه های ۱۰ روزه انتخاب خواهد شد.
انتخاب برندگان روزانه :
در پایان هر روز نیمی از جوایز روزانه به شرح اشاره شده به کاربرانی که در بین شرکت کنندگان بیشترین امتیاز و برترین رتبه را کسب کرده باشند و نیمی دیگر بصورت قرعه کشی به کاربرانی که حداقل ۱۰ سئوال را پاسخ داده باشند به عنوان برندگان جایزه روزانه انتخاب خواهد شد.
• برندگان جوایز روزانه همواره با ارسال عبارت BHR Kwin به ۸۲۸۲ می توانند از نتیجه رقابت روزهای قبل مطلع شده و در صورت برنده شدن برای دریافت جایزه خود به دو صورت:
۱. پر کردن فرم برندگان از طریق سایت کلید (www.keylid.com)
۲. ارسال مدارک شامل (کپی شناسنامه، کپی کارت ملی، آدرس دقیق پستی و کد پستی، شماره حساب و اشاره به تاریخ و روز برنده شدن و عنوان مسابقه به شماره فاکس مؤسسه کلید (۰۲۱۲۲۸۵۹۱۵۷) اقدام نمایند.
شایان ذکر است اطلاع‌رسانی به برندگان از طریق تماس تلفنی پس از پایان هر مرحله صورت می‌پذیرد.

قابل توجه شرکت کنندگان در مسابقات ویترین ایرانسل:

اهداء جوایز در ویترین ایرانسل حداکثر ۳ماه پس از تاریخ پایان مسابقه همان دوره می‌باشد.
ضمنا برندگان بعد از اتمام مسابقه و اعلام نتایج بصورت تلفنی یا از طریق سایت، ۳۰روز مهلت دارند که مدارک خود را ارائه دهند. بدیهی است پس از پایان مهلت مقرر مؤسسه فرهنگی دیجیتال کلید طلایی هیچگونه مسئولیتی در قبال تحویل جوایز به برندگان نخواهد داشت.
کلمات کليدي
NOSEARCH