يكشنبه 26 تير 1390 مسابقه عید تا عید (دور اول) - ۲۶ تیر ماه تا ۹ شهریور ماه ۱۳۹۰
مسابقه عید تا عید (دور اول)
 
موضوع: اطلاعات عمومی و مناسبتی به خصوص ماه مبارک رمضان و نیمه شعبان
 
 تاریخ برگزاری: ۲۶ تیر ماه مصادف با میلاد امام زمان الی ۹ شهریور ماه مصادف با عید فطر ۱۳۹۰
 
برگزار کننده:  شرکت رهنماکامیابان نخستین(بییپ)
 
تعداد سوالات:  ۹۹ سوال

حامیان:  پرداخت امن پاسارگاد(امپاد)، بهزیستی، ایرانسل و بییپ


جوایز این مسابقه

• جایزه ویژه (نفر برتر):
یک دستگاه مرسدس بنز C ۲۰۰ به ارزش تقریبی ۱۳۰میلیون تومان به کسی که بیشترین امتیاز را کسب کرده باشد.

• جوایز روزانه :
۴۵ عدد پراید هر کدام به ارزش ۸۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال که در پایان هر روز، کاربری که در بین شرکت کنندگان بیشترین امتیاز را کسب کرده باشد ، به عنوان برنده جایزه روزانه انتخاب خواهد شد (لازم به ذکر است که کاربری که جایزه ویژه مسابقه را دریافت کند ، جایزه روزانه به وی تعلق نخواهد گرفت .)

• جایزه اصلی قرعه کشی:
یک دستگاه خودرو هیوندای جنسیس کوپه (برای کاربرانی است که حداقل به ۲۰ سوال پاسخ داده باشند.) به ارزش ۶۳۰،۰۰۰،۰۰۰ریال

• هزاران جایزه دیگر به قید قرعه:
۱. ۳۰ دوربین دیجیتال (برای همه کسانی که در مسابقه شرکت کرده اند.) هر کدام به ارزش ۲،۰۰۰،۰۰۰ریال
۲. ۵ ملیون ثانیه مکالمه رایگان برای ۱۰۰ نفر ( هر نفر ۵۰ هزار ثانیه)
۳. ۳۰ هزار پیامک رایگان برای ۳۰ نفر ( هر نفر ۱۰۰۰ پیامک )
۴. ۱۲۵ گیگابایت gprs رایگان برای ۵۰  نفر ( هر نفر ۲ و نیم گیگا بایت رایگان)
۵.  اشتراک یکساله رایگان وایمکس به همراه مودم رایگان برای ۲۰ نفر

• جایزه کسانیکه در مسابقه شرکت کرده و عضو امپاد نیز شده باشند:
جایزه کارت شارژ ۱۰۰۰ تومانی به ۴۰ هزار نفر از افرادی اختصاص می یابد که حداقل به ۱۵ سوال ابتدایی مسابقه ظرف کمتر از ۲۴ ساعت، جواب صحیح بدهند و عضو امپاد نیز شده باشند.
نحوه دریافت شارژ ۱۰۰۰ تومانی به این صورت است که شما بایستی قبل از اینکه به سوال ۱۵ برسید در امپاد ثبت نام کنید. پس از اینکه به سوال ۱۵ پاسخ دادید یک کد برای شما ارسال می شود که شما می توانید با استفاده از آن کد، یک کارت شارژ ۲۰۰۰ تومانی را به قیمت ۱۰۰۰ تومان از امپاد خریداری نمائید.
فقط کافیست یکبار خرید کارت شارژ از امپاد را تجربه کنید تا مشتری دائم آن شوید.


عضویت در امپاد:
برای ثبت نام امپاد به سایت Mpaad.ir مراجعه کنید.


آغاز مسابقه:
کاربر با ارسال یک پیامک خالی به شماره ۸۴۸۸۸ برای شرکت در مسابقه ثبت نام می کند و از این طریق سوالات مسابقه را دریافت می کند . سوالات مسابقه به صورت دو گزینه ای بوده و کاربر در صورت تمایل به دریافت سوالات مسابقه در هر لحظه فقط کافی است، عبارت TOP  را به ۸۲۸۲ ارسال نمایید و مسابقه را ادامه دهد و به ازای هر  پاسخ صحیح به هر سوال ۱۰۰ امتیاز و پاسخ غلط ۵۰ امتیاز برای کاربر لحاظ می گردد .در این مسابقه کاربر اگر به سوالی غلط پاسخ دهد سوال برای وی تکرار نشده و سوال بعدی ارسال می گردد. در بین سوالات ، ۱۲ سوال طلایی وجود دارد (سوالات ۹۹،۹۰،۸۰،۷۰،۶۰،۵۰،۴۰،۳۰،۲۰،۱۵،۱۰،۵) که کاربر با پاسخ گویی به این سوالات امتیازشگفت انگیزی  دریافت می کند.

همچنین نحوه جواب دادن به سوالات به این گونه است که شخص در هر سوال تنها کافی است، کد T را به همراه شماره گزینه صحیح برای سیستم ارسال کند. برای مثال T ۳۲.

برای افزایش امتیاز طلایی ، کاربر می تواند راهکارهای زیر را به کار ببرد:
۱. در امپاد عضو باشد و از این سیستم خرید داشته باشد. شرط فعال شدن این است که حداقل یک خرید و یا پرداخت صدقه از طریق امپاد داشته باشد
۲. در بازه زمانی مسابقه شارژهای خود را از طریق امپاد افزایش داده باشد.
۳. پاسخ  کاربر به تمام سوالات قبل از سوال طلایی صحیح باشد.
۴. رمز را زودتر کشف کرده باشد.


هدیه:
در این مسابقه بییپ در نظر دارد که به هر کاربر به ازای پاسخ به هر سوال  به وی  یک Content رایگان هدیه دهد. (Ringtone, Wallpaper)
برای دریافت Content رایگان  کاربر باید به سایت web یا wap بییپ (free.beep.ir) مراجعه و با وارد کردن شماره موبایل و کدی که در حین مسابقه به وی  اطلاع رسانی می گردد login کند. لازم به ذکر است که هر کاربر بنا به تعداد سوالاتی که تا زمان Loginدر سایت پاسخ داده،  امتیاز دارد.

پس از اینکه کاربر login کرد یک صفحه می بیند که در آن دو تا Box وجود دارد یکی برای Ring tone و یکی برای wallpaper که در هر کدام از آنها  ۱۰ تا از برترین محصولات نشان داده می شود که درآن  یک link برای دیدن بقیه محصولات وجود دارد.


کشف رمز مسابقه:
در ابتدای مسابقه برای هر کاربر یک رمز در نظر گرفته می شود که کاربر با حدس زدن رمز مسابقه (که یک عدد ۹ رقمی است) ۱۰۰۰ امتیاز دریافت می کند. نحوه کشف رمز به این صورت است که پس از پاسخ صحیح به برخی از سوالات یک یا چند رقم رمز برای کاربر نمایش داده می شود یعنی پس از پاسخ دادن به۲۰ سوال ، ۶ رقم رمز نمایش داده می شود.
در این حالت کاربر با راهنمایی هایی که از سیستم دریافت می کند بایستی بقیه  ارقام را حدس زده و عدد مورد نظر را با یک فاصله پس از حرف T به شماره ۸۲۸۲ ارسال کند.

شرکت کنندگان همواره با ارسال T ۹۹۹ به شماره ۸۲۸۲ می توانند برای کشف رمز مسابقه از سیستم کمک بگیرند.
همچنین نحوه جواب دادن به سوالات به این گونه است که شخص در هر سوال تنها کافی است، کد T را به همراه شماره گزینه صحیح برای سیستم ارسال کند. برای مثال T ۳۲.


روبودانا
در این مسابقه موجودی به نام ربو دانا به کاربر  معرفی می شود که در هر مرحله از مسابقه در کنار کاربر می باشد  و به کاربر کمک می کند تا امتیازش افزایش یابد ؛
روبودانا چه کارهایی می تواند انجام دهد:
۱. برای به دست آوردن امتیاز طلایی کاربر کارهایی را می تواند انجام دهد، "روبودانا" متناسب با وضعیت وی، این کارها را از آسان به سخت به او معرفی می کند
۲. برای پاسخ دادن به سوالات ، به کاربر کمک می کند.
۳. برای کشف رمز به کاربر کمک می کند

شرکت کنندگان برای مشورت با روبودانا باید عبارت RODA را به شماره ۸۲۸۲ ارسال نمایند

نحوه انتخاب برندگان:

• انتخاب نفر برتر :
در پایان مسابقه کاربری که  از بین شرکت کنندگان بر اساس امتیاز کسب شده بیشنرین امتیاز را در طول مسابقه کسب کرده به عنوان نفر برتر خواهد شد.

• انتخاب نفر برای جایزه قرعه کشی:
در پایان مسابقه از بین شرکت کنندگان بر اساس امتیاز ی که کاربران در طول مسابقه کسب کردند به قید قرعه شرکت کننده ای انتخاب خواهند شد

• انتخاب برندگان روزانه:
در پایان هر روز کاربری که در بین شرکت کنندگان بیشترین امتیاز را کسب کرده باشد ، به عنوان برنده جایزه روزانه انتخاب خواهد شد (لازم به ذکر است که کاربری که جایزه ویژه مسابقه را دریافت کند ، جایزه روزانه به وی تعلق نخواهد گرفت.)

در صورتی که کاربر بخواهد از مسابقه خارج شود باید عبارت زیر را به ۸۲۸۲ ارسال کند
LAGHV TOP
قیمت هر سوال معادل ۷۵۰ ریال محاسبه گردیده است


نحوه اعلام برندگان:

•  شرکت کنندگان مسابقه، ۴۸ ساعت پس از پایان مسابقه با ارسال عبارت BWIN به شماره ۸۲۸۲ از طریق پیامک می توانند از وضعیت خود در مسابقه مطلع شوند.
•  اسامی برندگان در وب سایت های اعلام می شود.
•  همچنین اطلاع‌رسانی به برندگان از طریق تماس تلفنی صورت می‌پذیرد دریافت فایل PDF لیست برندگان قرعه کشی مسابقه عید تا عید (دور اول)

 دریافت فایل MS Word لیست برندگان قرعه کشی مسابقه عید تا عید (دور اول)
کلمات کليدي
NOSEARCH