دوشنبه 19 ارديبهشت 1390 مصرف بهینه انرژی - ۱۹ اردیبهشت تا ۱۸ خرداد ۱۳۹۰
مسابقه مصرف بهینه
موضوع: اصلاح الگوی مصرف
تاریخ برگزاری: ۱۹ اردیبهشت الی ۱۸ خرداد ۱۳۹۰
برگزار کننده: شرکت رهنما کامیابان نخستین (بییپ)
تعداد سوالات: ۳۰ سوال

حامیان :
  • پرداخت امن پاسارگاد (امپاد)

جوایز نفرات برتر :
  • جایزه نفر برتر: یک خودرو مزدا ۲ به ارزش ۳۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال
  • جوایز روزانه: ۳۱ عدد لپ تاپ هر عدد به ارزش ۶،۰۰۰،۰۰۰ ریال
  • جایزه قرعه کشی : یک خودرو پراید به ارزش ۸۵،۰۰۰،۰۰۰ ریال
  • ۱۰۰۰ دقیقه مکالمه + ۱۰۰۰ SMS رایگان برای ۱۰ نفر
  • ۱۰۰ بسته GPRS ۱۵ مگابایتی

آغاز مسابقه:
کاربر با ارسال دستور TOP مسابقه را شروع می کند. مسابقه دارای ۳۰ سوال است که کاربر به ترتیب این سوالات را دریافت خواهد کرد، سوالات این مسابقه به صورت چهار گزینه ای می باشد و اگر کاربر به سوالی اشتباه پاسخ داد مجدداٌ سوال برای کاربر ارسال شده تا پاسخ صحیح را ارسال کند . همچنین در این مسابقه جعبه شانس در سوالات ۵ ، ۱۰، ۱۵، ۲۰،۲۵ و ۳۰ وجود دارد که نحوه امتیازدهی آنها در سوال ۵ ، از صفر تا پنجاه امتیاز ، سوال ۱۰ ، از صفر تا صد امتیاز ، سوال ۱۵، از صفر تا صد و پنجاه امتیاز، سوال ۲۰، از صفر تا دویست امتیاز ، سوال ۲۵ ، از صفر تا دویست و پنجاه امتیاز و سوال ۳۰ ، از صفر تا سیصد امتیاز می باشد . نحوه امتیازدهی هر سوال به این صورت است که هر سوال درست، امتیاز مثبت مخصوص به همان سوال را دارد و به صورت صعودی امتیاز ها افزایش می یابند برای مثال سوال یک ، ۱۰ امتیاز مثبت، سوال دو ، ۲۰ امتیاز مثبت و ...
هر سوال امتیاز مخصوص به خود را دارد مثلاً شما با پاسخ دادن به سوال یک ۱۰ امتیاز، با پاسخ دادن به سوال دو ۲۰ امتیاز و با پاسخ دادن به سوال ده ۱۰۰ امتیاز دریافت می کنید.
و با هر پاسخ نادرست امتیاز مخصوص به همان سوال از کاربر کسر می گردد مثلا در صورتیکه کاربر به سوال ۲ پاسخ غلط بدهد ۲ امتیاز منفی از امتیازاتش کسر می گردد.


کشف رمز مسابقه:
در ابتدای مسابقه برای هر کاربر یک عدد ۹ رقمی در نظر گرفته می شود که در طول مسابقه با ارسال پاسخ های صحیح، ۶ رقم از ۹ رقم برای کاربر نمایش داده می شود و کاربر باید ۳ رقم باقی مانده را حدس بزند کاربر می تواند در حین مسابقه با ارسال کد T ۹۹۹ به شماره ۸۲۸۲ راهنمای مسابقه را دریافت کند تا بتواند ۳ رقم باقیمانده را راحت تر حدس بزند. هر کاربر بایستی پس از حدس ۳ رقم آخر ، رمز ۹ رقمی مورد نظر خود را با رعایت فاصله بعد از حرف T به ۸۲۸۲ ارسال کند

توجه داشته باشید که هر کاربر حداکثر ۵ بار فرصت دارد تا با استفاده از راهنمایی های سیستم ، رمز مسابقه را حدس زده و آن را به ۸۲۸۲ ارسال کند. باینصورت که اگر در بار اول رمز را حدس بزند ۱۰۰۰ امتیاز دریافت می کند ولی در صورت ارسال رمز غلط ، هر بار ۲۰۰ امتیاز از آن ۱۰۰۰ امتیاز کسر می گردد مثلاً اگر کاربر دو بار رمز را غلط بگوید و در بار سوم موفق به حدس عدد شود به جای ۱۰۰۰ امتیاز، ۶۰۰ امتیاز دریافت می کند


ثبت نام در سایت Mpaad.ir
با ثبت نام در سایت Mpaad.ir کاربر می تواند شانس خود را در قرعه کشی پراید ۲۰ برابر کند.


معرفی سامانه امپاد
همراه امن پاسارگاد (اِمپاد) سامانه ای است که امکان سفارش و خرید کالا را با ارسال پیامک فراهم می کند. در این سامانه، به هر کالا یک عدد (کد اِمپاد) تخصیص داده می شود. خریدار می تواند با ارسال این کد به شماره ۷۲۲۲ (برای مشترکان ایرانسل) یا شماره ۱۰۰۰۷۲۲۲ (برای مشترکان سایر خطوط) کالای مورد نظرش را سفارش دهد. استفاده از فرآیند پرداخت امن پاسارگاد برای ثبت سفارش باعث می شود سفارش های ثبت شده از طریق امپاد، سفارش های تضمین شده ای باشند، چرا که بانک پاسارگاد به خریدار و فروشنده اطمینان داده است که در صورتی که هر کدام نقش خود را به درستی ایفا کنند، از آن ها در برابر هزینه های ناشی از کوتاهی طرف مقابل محافظت می شود.


کسب امتیازات شگفت انگیز در جعبه های شانس:

با برخی از راه کار ها کاربر می تواند امتیاز خود را افزایش دهد
۱) با ارسال پاسخ صحیح رمز در مرتبه اول
۲) ثبت نام در سایت امپاد
۳) با پاسخ صحیح به سوالات ،در مدت زمان کوتاه تر


نحوه انتخاب برندگان:

- انتخاب نفر برتر :
در پایان مسابقه کاربری که از بین شرکت کنندگان، بیشنرین امتیاز را در طول مسابقه کسب کرده باشد به عنوان نفر برتر انتخاب خواهد شد.
- انتخاب برنده قرعه کشی (برنده جایزه پراید)
در پایان مسابقه از بین شرکت کنندگانی که حداقل به ۵ سوال پاسخ داده باشند بر اساس امتیاز ی که کاربران در طول مسابقه کسب کردند به قید قرعه شرکت کننده ای انتخاب خواهند شد.
- انتخاب برندگان روزانه:
در پایان هر روز کاربری که در بین شرکت کنندگان بیشترین امتیاز را در آن روز کسب کرده باشد ، به عنوان برنده جایزه روزانه انتخاب خواهد شد.
در پایان هر روز کاربر می تواند با ارسال کد T ۲۲۲ به ۸۲۸۲ از رتبه روزانه خود اطلاع پیدا کند


نحوه اعلام برندگان:
• شرکت کنندگان مسابقه، ۴۸ ساعت پس از پایان مسابقه با ارسال عبارت BWIN به شماره ۸۲۸۲ از طریق پیامک می توانند از وضعیت خود در مسابقه مطلع شوند.
• همچنین اطلاع‌رسانی به برندگان از طریق تماس تلفنی صورت می‌پذیرد


کلمات کليدي
NOSEARCH