يكشنبه 9 آبان 1395 1 مهر تا 30 آذر 95

معرفی مسابقه

محتوای این سرویس از مجموعه داستان های کوتاه، عبرت آموز، طنز، زندگانی بزرگان، مشاهیر و ... می باشد. کاربران پس از دریافت محتوای روزانه با سه گزینه برای کسب هدیه مواجه می گردند که با انتخاب یکی از آنها وارد بازی جدیدی می شوند. گزینه ها شامل : شارژهای پنج، ده و بیست هزار تومانی می باشد که در گزینه اول(5هزار تومانی) باید به 5 سوال، در گزینه دوم (10هزار تومانی) به 10 سوال و گزینه سوم (20هزار تومانی) به 20 سوال، پاسخ صحیح دهد. لازم به ذکر است به پنج نفر اول (در هر گزینه) که زودتر به سوالات پاسخ صحیح بدهند شارژهای مربوطه اهدا خواهد شد. در صورت پاسخ اشتباه به سوال، به کاربر فرصت دوباره داده خواهد شد که به آن سوال مجددا پاسخ دهد.(سوالات3گزینه ای می باشد) شروع ماراتن سوالات از زمان ارسال اتوشارژ روزانه آزاد شده تا حق کاربران ضایع نگردد و قبل از آن زمان سوالی را دریافت نمی نمایند. در صورتی که شارژها به اتمام رسیده باشد و کاربر گذرواژه ورود به ماراتن را ارسال نماید به او اعلام خواهد شد که شارژ آن طبقه به اتمام رسیده است ولی در صورتی که در ماراتن وارد شود تا انتهای راه در مورد وجود یا اتمام شارژ اطلاع رسانی نخواهد شد.(در سرویس 8070 هر شماره برای هر طبقه از جایزه هر 7 روز یک بار می تواند برنده باشد.)

شروع مسابقه 1395/7/1
پایان مسابقه 1395/9/30
برگزار کننده موسسه مبنا
تعداد سوالات 90 عدد
هزینه هر سوال 120 تومان

جوایز و انتخاب برندگان

شـرایط قرعـه کشـی: قرعه کشی جایزه ویژه (خودرو) و PS4 ها در پایان جشنواره و بر اساس امتیاز برگزار خواهد شد . قرعه کشی گوشی ها و بلیط های سفر به کیش به صورت ماهانه و بر اساس امتیاز خواهد بود. جایزه مودم ها بصورت هفتگی به 5 نفر اول، که از مزیت "دعوت از دوستان" در بین سرویس ها استفاده کرده اند، اختصاص دارد.
 
اعـلام برنـدگان: اطلاع‌رسانی به برندگان از روش های زیر صورت می گیرد: 1. با برندگان از طریق شماره ۰۹۳۵۱۰۰۰۰۰۰ تماس گرفته خواهد شد. 2. نام برندگان در سایت موسسه مبنا به آدرس www.mabna.mobi درج خواهد شد.
جایزه ویژه یک دستگاه خودروی رنو کپچر
جایزه پایان جشنواره 10عدد PS4 آخر جشنواره
جایزه ماهانه 9 عدد گوشی آیفون SE ماهیانه 3 عدد
9 عدد بلیط رفت و برگشت هواپیما به کیش ماهانه سه عدد
جایزه هفتگی 60 مودم 4G هر هفته 5 عدد برای بالاترین تعداد در "دعوت از دوستان"
جایزه مناسبتی 400.000.000 ریال شامل شارژهای 10.000 ریالی و بسته های اینترنتی
جایزه روزانه روزانه پنج عدد شارژ 50.000 هزار ریالی و پنج عدد شارژ 100.000 هزار ریالی و پنج عدد شارژ 200.000 هزار ریالی

اطلاعات بیشتر (راهنما )

نحـوه عضویـت: ارسال رایگان 1 به 8070
 • انصراف از مسابقه

  ارسال رایگان L به 8070

  با لغو سرویس در هر مرحله، تمامی امتیازات کسب شده برای کاربر محفوظ خواهد ماند و در هر مرحله مشترک مجدداً می تواند عضو سرویس شود. کاربر بر اساس امتیازاتی که تا هر لحظه کسب کرده است در قرعه کشی شرکت داده خواهد شد.

 • نحوه امتیازگیری

  پاسخ به اولین سوال 100 امتیاز

 • هزینه ها

  ارسال پیامک به سرشماره ها رایگان می باشد. این بدین معنی است که مشترکین برای عضویت هزینه ای را پرداخت نمی کنند ولی با توجه به اینکه این سرویس بعنوان یک سرویس ارزش افزوده به شمار می آید مشترکین فقط در ازای پیامک های دریافتی از سیستم هزینه پرداخت می کنند.

 • شرایط وقوانین

  جوایز با کسر کسورات قانونی به برندگان اهدا می گردد.

  اهداء جوایز طبق مقررات ایرانسل حداکثر ۳ماه پس از تاریخ پایان سرویس همان دوره می‌باشد.

  برندگان بعد از اعلام نتایج ۳۰روز مهلت دارند که مدارک خود را به موسسه مبنا ارائه نمایند.

  پس از پایان مهلت مقرر موسسه مبنا هیچگونه مسئولیتی در قبال تحویل جوایز به برندگان نخواهد داشت.

  کاربران می توانند جهت پشتیبانی از شنبه تا چهارشنبه و درساعات اداری با شماره 22573640 تماس حاصل فرمایند.

کلمات کليدي
NOSEARCH