يكشنبه 9 آبان 1395 1 مهر تا 30 آذر 95

معرفی مسابقه

این سرویس در حوزه گردشگری و توریستی می باشد که درآن روزانه یک محتوا با موضوعات مختلف سفر به نقاط مختلف ایران و جهان به کاربران ارسال خواهد شد. در انتهای محتواهای روزانه یک پیام به کاربران ارسال خواهد شد و آنها در صورت تمایل به دریافت جایزه های روزانه ، باید به 20 سوال پاسخ صحیح دهند. لازم به ذکر است این سوالات نیز در حوزه گردشگری می باشد. کاربری که بتواند زودتر به 20سوال پاسخ صحیح دهد یک بلیط رفت و برگشت قطار به مشهد مقدس را بدست خواهد آورد. در صورت پاسخ اشتباه به سوال، به کاربر فرصت دوباره داده خواهد شد که به آن سوال مجددا پاسخ دهد.(سوالات3گزینه ای می باشد) شروع ماراتن سوالات از زمان ارسال اتوشارژ روزانه آزاد شده تا حق کاربران ضایع نگردد و قبل از آن زمان سوالی را دریافت نمی نمایند. در صورتی که جایزه به اتمام رسیده باشد و کاربر گذرواژه ورود به ماراتن را ارسال نماید به او اعلام خواهد شد که جایزه به اتمام رسیده است ولی در صورتی که در ماراتن وارد شود تا انتهای راه در مورد وجود یا اتمام جایزه روزانه (بلیط قطار به مشهد مقدس) اطلاع رسانی نخواهد شد.(در جوایز روزانه سرویس 205750، در صورتی که برنده مایل به دریافت بلیط نباشد، معادل مبلغ ریالی آن در سایت گردش، حساب او شارژ خواهد شد و حداکثر تا شش ماه می تواند با خرید هر بلیط مسافرتی یا تور به دلخواه خود از جایزه اش استفاده نماید. برای جایزه بلیط سفر به کیش که ماهانه می باشد، در صورتی که برنده مایل به دریافت بلیط نباشد، معادل مبلغ ریالی آن در سایت گردش، حساب او شارژ خواهد شد و حداکثر تا شش ماه می تواند با خرید هر بلیط مسافرتی یا تور به دلخواه خود از جایزه اش استفاده نماید. در سرویس 205750 هر شماره در طول جشنواره تنها یک مرتبه می تواند برنده بلیط سفر به مشهد مقدس گردد. )

شروع مسابقه 1395/7/1
پایان مسابقه 1395/9/30
برگزار کننده موسسه مبنا
تعداد سوالات 90 عدد
هزینه هر سوال 120 تومان

جوایز و انتخاب برندگان

شـرایط قرعـه کشـی: قرعه کشی جایزه ویژه (خودرو) و PS4 ها در پایان جشنواره و بر اساس امتیاز برگزار خواهد شد . قرعه کشی گوشی ها و بلیط های سفر به کیش به صورت ماهانه و بر اساس امتیاز خواهد بود. جایزه مودم ها بصورت هفتگی به 5 نفر اول، که از مزیت "دعوت از دوستان" در بین سرویس ها استفاده کرده اند، اختصاص دارد.
 
اعـلام برنـدگان: اطلاع‌رسانی به برندگان از روش های زیر صورت می گیرد: 1. با برندگان از طریق شماره ۰۹۳۵۱۰۰۰۰۰۰ تماس گرفته خواهد شد. 2. نام برندگان در سایت موسسه مبنا به آدرس www.mabna.mobi درج خواهد شد.
جایزه ویژه یک دستگاه خودروی رنو کپچر
جایزه پایان جشنواره 10عدد PS4 آخر جشنواره
جایزه ماهانه 9 عدد گوشی آیفون SE ماهیانه 3 عدد
9 عدد بلیط رفت و برگشت هواپیما به کیش ماهانه سه عدد
جایزه هفتگی 60 مودم 4G هر هفته 5 عدد برای بالاترین تعداد در "دعوت از دوستان"
جایزه مناسبتی 400.000.000 ریال شامل شارژهای 10.000 ریالی و بسته های اینترنتی
جایزه روزانه 90 عدد بلیط رفت و برگشت قطار به مشهد مقدس روزانه یک عدد

اطلاعات بیشتر (راهنما )

نحـوه عضویـت: ارسال رایگان 1 به 205750
 • انصراف از مسابقه

  ارسال رایگان L به 205750

  با لغو سرویس در هر مرحله، تمامی امتیازات کسب شده برای کاربر محفوظ خواهد ماند و در هر مرحله مشترک مجدداً می تواند عضو سرویس شود. کاربر بر اساس امتیازاتی که تا هر لحظه کسب کرده است در قرعه کشی شرکت داده خواهد شد.

 • نحوه امتیازگیری

  پاسخ به اولین سوال 100 امتیاز

 • هزینه ها

  ارسال پیامک به سرشماره ها رایگان می باشد. این بدین معنی است که مشترکین برای عضویت هزینه ای را پرداخت نمی کنند ولی با توجه به اینکه این سرویس بعنوان یک سرویس ارزش افزوده به شمار می آید مشترکین فقط در ازای پیامک های دریافتی از سیستم هزینه پرداخت می کنند.

 • شرایط وقوانین

  جوایز با کسر کسورات قانونی به برندگان اهدا می گردد.

  اهداء جوایز طبق مقررات ایرانسل حداکثر ۳ماه پس از تاریخ پایان سرویس همان دوره می‌باشد.

  برندگان بعد از اعلام نتایج ۳۰روز مهلت دارند که مدارک خود را به موسسه مبنا ارائه نمایند.

  پس از پایان مهلت مقرر موسسه مبنا هیچگونه مسئولیتی در قبال تحویل جوایز به برندگان نخواهد داشت.

  کاربران می توانند جهت پشتیبانی از شنبه تا چهارشنبه و درساعات اداری با شماره 22573640 تماس حاصل فرمایند.

کلمات کليدي
NOSEARCH