چهارشنبه 26 آبان 1395

معرفی مسابقه

بازی شامل5 مرحله گروهی ،1/8 ، 1/4، نیمه نهایی و فینال می باشد در مرحله گروهی کابرامکان زدن 4 پنالتی و دریافت 4 پنالتی را خواهد داشت - در مرحله گروهی سه تیم برای مقابله با کاربر در نظر گرفته خواهد شد در این مسابقه، دروازه فوتبال به شکل زیر تعریف شده است. مشترک با ارسال یک عدد بین 1 تا 9 به سمت دروازه شوت می زند. در صورتی که عدد ارسالی بازیکن شوت زننده با عدد ارسالی تولید شده در کارینا به عنوان دروازه بان متفاوت باشد، توپ گل شده و بازیکن شوت زننده امتیاز می گیرد. در صورتی که عدد تولید شده دروازه بان با عدد ارسالی شوت زننده یکسان باشد، دروازه بان توپ را گرفته و بازیکن امتیازی نمی گیرد. و در حالتی نیز کاربر به عنوان دروازه بان خواهد بود و به همین روال باید سعی نماید تا از گل زدن سیستم جلوگیری نماید. اگر کاربر برای هر بازی از 4 پنالتی که میزند و 4 پنالتی که دریافت می نماید در مجموع به صورت برنده خارج شود (یعنی میزان گلهای زده بیشتر از گلهای دریافتی باشد)  کاربر به عنوان برنده در نظر گرفته خواهد شد. - اگر کاربر درمرحله گروهی از سه تیم 2 تیم را ببرد به مرحله حذفی صعود می کند - در مرحله های بعدی تا فینال در هر مرحله کاربر با یک تیم بازی خواهدد داشت - در هر بازی کاربر امکان زدن 3 گل و امکان دریافت 3 شوت را خواهد داشت - از مرحله 1/8 تا پایان به ازای نتیجه برد (یعنی میزان گل زده بیشتر از گل دریافتی) کاربر به عنوان برنده در هر مرحله معرفی خواهد شد. - در اوایل بازی امکان پنالتی زدن و گرفتن پنالتی آسانتر است و با پیش رفتن مسابقه سرویس سخت تر می شود - قرعه کشی بر اساس امتیاز می باشد در هر مرحله میان کسانی که تا آن مرحله راه یافته اند قرعه کشی صورت خواهد گرفت. شرط برنده شدن کاربر در هر مسابقه: - اگر کاربر برای هر بازی در مجموع به صورت برنده خارج شود (یعنی میزان گلهای زده بیشتر از گلهای دریافتی باشد)  کاربر به عنوان برنده در نظر گرفته خواهد شد. و سه امتیاز به او تخصیص داده خواهد شد. شرط صعود از مرحله گروهی و حذفی: - اگر کاربر درمرحله گروهی از سه تیم 2 تیم را ببرد به مرحله حذفی صعود می کند. - از مرحله 1/8 تا پایان به ازای کسب یک بازی و یک برد در هر مرحله حذفیکاربر به عنوان برنده در هر مرحله معرفی خواهد شد و به مرحله بعد صعود خواهد کرد

شروع مسابقه 1 مهر 1395
پایان مسابقه 30 مهر 1395
برگزار کننده شرکت راهکارهای همراه کارینا
تعداد سوالات
هزینه هر سوال 120 تومان

جوایز و انتخاب برندگان

شـرایط قرعـه کشـی:

قرعه کشی مسابقه معمولاً تا یک ماه پس از پایان آن انجام شده و با برندگان از شرکت ایرانسل تماس گرفته خواهد شد.

 
اعـلام برنـدگان:

با برندگان مسابقه اولین بار با شماره 09351000000 تماس گرفته می شود.
در صورت بروز هر گونه مشکل و یا سوال می توانید با شماره پشتیبانی 021-42572111 تماس حاصل فرمایید.

گوشی تلفن همراه سامسونگ Galaxy S7 Edge یک عدد
سکه بهار آزادی یک عدد
تبلت لنوو TAB 2 A10 یک عدد
تبلت لنوو TAB 2 A7 یک عدد
ربع سکه بهار آزادی یک عدد

اطلاعات بیشتر (راهنما )

نحـوه عضویـت: برای شروع مسابقه کاربران می تواند از روش زیر اقدام نمایند: ارسال یکی از اعداد 1 تا 9 به شماره 737532 ارسال نمایید
 • انصراف از مسابقه

  کاربر برای لغو عضویت خود می تواند دستورL را از طریق پیام کوتاه به شماره737532 ارسال کند

 • نحوه امتیازگیری

  مرحله گروهی:شرکت در قرعه کشی ربع سکه بهار آزادی
  مرحله 1/8:شرکت در قرعه کشی تبلت لنوو TAB 2 A7
  مرحله ¼:شرکت در قرعه کشی تبلت لنوو TAB 2 A10
  مرحله نیمه نهایی:شرکت در قرعه کشی سکه بهار آزادی
  مرحله فینال:شرکت در قرعه کشی گوشی گوشی تلفن همراه سامسونگ Galaxy S7 Edge

 • هزینه ها

  ارسال پیامک به737532.رایگان می باشداین بدین معنی است که مشترکین برای ارسال به 737532هزینه ای پرداخت نمی کنند. ولی با توجه به اینکه این سرویس بعنوان یک سرویس ارزش افزوده به شمار می آید مشترکین در ازای پیامک های دریافتی از سیستم هزینه پرداخت می کنند.
  در واقع خدمات ارزش افزوده، خدماتی هستند که فراتر از سرویس های پایه یک اپراتور (مثلا ارسال SMS ) ارائه می شوند بنابراین در قیمت گذاری اینگونه سرویسها، پیامکهای حاوی محتواهای ارزش افزوده درطبقه بالاتری نسبت به پیامکهای معمولی قرار می گیرند.
  با نظر به موارد فوق قیمت پاسخگویی به هرسوال معادل 120تومان محاسبه گردیده است.

  تومان

 • شرایط وقوانین

  با لغو مسابقه در هر مرحله از مسابقه، تمامی امتیازات کسب شده برای کاربر محفوظ خواهد ماند .
  شما هر زمان پس از لغو عضویت می توانید مجددا وارد مسابقه شده و مسابقه را از آخرین سوالی که قبلا پاسخ داده اید ادامه دهید. در اینصورت امتیازات جدید کسب شده به امتیازات قبلی شما افزوده خواهد شد.
  جوایز با کسر کسورات قانونی به برندگان اهدا می گردد.
  هر شرکت کننده در این مسابقه حداکثر یک جایزه برنده خواهد شد. (یعنی اگر شرکت کننده ای ۲ جایزه برنده شود بهترین جایزه به او اهدا می گردد و جایزه دیگر به نفر جایگزین اهدا خواهد شد)
  دربخش اهدای جوایز رتبه ای در صورتیکه چند کاربر امتیاز یکسان داشته باشند بین آنها قرعه کشی صورت خواهد گرفت.

کلمات کليدي
Cat_Product