دوشنبه 5 مهر 1395 1 خرداد تا 31 شهریور 95

معرفی مسابقه

کاربران سرویس ورزشی لیگ برتر، روزانه یک محتوا ویژه و خاص درباره لیگ برتر دریافت خواهند کرد؛ محتوا دریافتی به گونه ای است که اطلاعاتی جامع از فوتبال و لیگ برتر خواهد داشت. این پایان کار نیست و اعضای این سرویس از جدیدترین و مهم ترین اخبار مرتبط به لیگ برتر هم آگاه خواهند شد. کاربران سرتیتر مهم ترین اخبار لیگ برتر و زمان بندی پخش مستقیم بازی های فوتبال را با کدهای خاص دریافت می کنند تا در صورت علاقه مندی خود مشروح کامل هر خبر را نیز در اختیار داشته باشد. مصاحبه های داغ اهالی فوتبال و آگاهی از حواشی جذاب و خواندنی لیگ برتر از جمله امتیازاتی است که سرویس ورزشی لیگ برتر برای اعضای خود درنظر گرفته است.

شروع مسابقه 1395/3/1
پایان مسابقه 1395/6/31
برگزار کننده موسسه مبنا
تعداد سوالات 93 عدد
هزینه هر سوال 120 تومان

جوایز و انتخاب برندگان

شـرایط قرعـه کشـی: قرعه کشی جایزه ویژه و کنسول بازی هفتگی بین تمام شرکت کنندگانی که حداقل در یک سرویس عضو هستند و امتیاز کسب نموده اند برگزار می شود. در این قرعه کشی کاربرانی که امتیاز و آموزش بیشتری را کسب نموده اند از شانس بالاتری در قرعه کشی برخوردارند. جایزه تبلت ها بصورت هفتگی به 3 نفر اول، که از مزیت "دعوت از دوستان" در بین سرویس ها استفاده کرده اند، اختصاص دارد.
 
اعـلام برنـدگان: اطلاع‌رسانی به برندگان از روش های زیر صورت می گیرد: با برندگان از طریق شماره ۰۹۳۵۱۰۰۰۰۰۰ تماس گرفته خواهد شد. نام برندگان در سایت موسسه مبنا به آدرس www.mabna.com درج خواهد گردید.
جایزه ویژه یک خودروی ولکس C30 (غیر اتومات) برای یک نفر 12 دستگاه کنسول بازی PS4 برای 12 نفر(هر هفته یک نفر) جایزه هفتگی 36 دستگاه تبلت برای 36 نفر(هر هفته سه عدد)Lenovo A7- 8GB جایزه نقدی تعداد 16.000 هزار کارت شارژ 10.000ریالی
{گوشی English Text} {تعداد یا کیفیت}

اطلاعات بیشتر (راهنما )

نحـوه عضویـت: ارسال رایگان 1 به 8010
 • انصراف از مسابقه

  ارسال رایگان L به 8010

  با لغو سرویس در هر مرحله، تمامی امتیازات کسب شده برای کاربر محفوظ خواهد ماند و در هر مرحله مشترک مجدداً می تواند عضو سرویس شود. کاربر بر اساس امتیازاتی که تا هر لحظه کسب کرده است در قرعه کشی شرکت داده خواهد شد.

 • نحوه امتیازگیری

  روزانه 100 امتیاز

  به ازای هر پنج روز همراهی 400 امتیاز

  دریافت هر تیتر خبری (روزانه 4 خبر) 100 امتیاز

 • هزینه ها

  ارسال پیامک به سرشماره ها رایگان می باشد. این بدین معنی است که مشترکین برای عضویت هزینه ای را پرداخت نمی کنند ولی با توجه به اینکه این سرویس بعنوان یک سرویس ارزش افزوده به شمار می آید مشترکین فقط در ازای پیامک های دریافتی از سیستم هزینه پرداخت می کنند. قیمت پیامک ارسالی برای کاربران در سرویس های )8010 – 8030 – 8012 – 80102 – 61222( 120 تومان محاسبه می گردد و در سرویس 8011، 150تومان می باشد.

 • شرایط وقوانین

  جوایز با کسر کسورات قانونی به برندگان اهدا می گردد.

  اهداء جوایز طبق مقررات ایرانسل حداکثر ۳ماه پس از تاریخ پایان سرویس همان دوره می‌باشد.

  برندگان بعد از اعلام نتایج ۳۰روز مهلت دارند که مدارک خود را به موسسه مبنا ارائه نمایند.

  پس از پایان مهلت مقرر موسسه مبنا هیچگونه مسئولیتی در قبال تحویل جوایز به برندگان نخواهد داشت.

کلمات کليدي
NOSEARCH