چهارشنبه 9 تير 1395 1 تیر 95 تا 31 تیر 95

معرفی مسابقه

این بازی دو شخصیت اصلی دارد که به دلیل مشکلات مالی وارد یک ماجرای پرهیجان می شوند و لازم است برای حفظ امنیت خود تلاش کنند. مشترک در طول مسیر، متناسب با یکی از دو شخصیت اصلی داستان که انتخاب کرده است، در موقعیت هایی قرار می گیرد که با تصمیم گیری در مورد آن، اتفاقاتی برای وی خواهد افتاد. در طول مراحل مختلف، حوادثی اتفاق خواهد افتاد که ممکن است جان شخصیت به خطر بیفتد.

شروع مسابقه 1395/04/01
پایان مسابقه 1395/04/31
برگزار کننده پژال
تعداد سوالات 53
هزینه هر سوال 120 تومان

جوایز و انتخاب برندگان

شـرایط قرعـه کشـی: 100 کارت شارژ 10000 تومانی برای افرادی که زودتر از بقیه به 500 امتیاز دست یابند.

یک دستگاه گوشی Galaxy S7 با پاسخگویی حداقل به 2 سوال به قید قرعه و در این قرعه کشی کاربرانی که امتیاز بیشتری را کسب نموده اند از شانس بالاتری در قرعه کشی برخوردارند

 
اعـلام برنـدگان: اهداء جوایز در ایرانسل حداکثر ۳ماه پس از تاریخ پایان مسابقه همان دوره می‌باشد. ضمنا برندگان بعد از اتمام مسابقه و اعلام نتایج بصورت تلفنی یا از طریق سایت، ۳۰روز مهلت دارند که مدارک خود را ارائه دهند. بدیهی است پس از پایان مهلت مقرر شرکت پژند الکترونیک هیچگونه مسئولیتی در قبال تحویل جوایز به برندگان نخواهد داشت.
1 دستگاه
گوشی Galaxy S7 سامسونگ

اطلاعات بیشتر (راهنما )

نحـوه عضویـت: ارسال 1 به 737429
 • انصراف از مسابقه

  ارسال L به شماره 737429

 • نحوه امتیازگیری

  در این بازی هدف این است که به شخصیت اصلی در سه بعد کسب درآمد، امنیت و حفظ خانواده کمک شود

  امتیازدهی به کاربران براساس هر گزینه و محتوا متفاوت خواهد بود. هر گزینه می تواند سه نوع تاثیر مختلف بر روی ابعاد هر شخصیت بگذارد. حداکثر 70 امتیاز بابت هر پاسخ اعطا می شود.

 • هزینه ها

  ارسال پیامک به سرشماره 737429 رایگان می باشد این بدین معنی است که مشترکین برای ارسال به این شماره هزینه ای پرداخت نمی کنند. ولی با توجه به اینکه این سرویس بعنوان یک سرویس ارزش افزوده به شمار می آید مشترکین فقط در ازای پیامک های دریافتی از سیستم 120 تومان هزینه پرداخت می کنند.

 • شرایط وقوانین

  جوایز با کسر کسورات قانونی به برندگان اهدا می گردد

  با لغو مسابقه امتیازات برای کاربر محفوظ باقی می ماند.

  قرعه‌کشی مسابقه معمولاً یک ماه پس از پایان زمان آن انجام می‌گیرد.

  هر کاربر به تعداد بیشتری سئوال پاسخ دهد، امتیاز بیشتری کسب خواهد نمود

کلمات کليدي
NOSEARCH