چهارشنبه 26 خرداد 1395 15 خرداد 95 تا 31 تیر 95

معرفی مسابقه

این سرویس محتواهای آموزشی مبتنی بر مسائل، موضوعات و اتفاقات اجتماعی که در فیلم سینمایی«رسوایی 2» و دیگر مجموعه های منتشر شده از شرکت هنری صوتی و تصویری پارس ویدئو را پوشش می دهد. اطلاعاتی از فیلم، بیوگرافی هنرمندان، عوامل ساخت و همچنین نکات اخلاقی ذکر شده در فیلم دربرگیرنده محتوای این سرویس می باشد.

شروع مسابقه 1395/3/15
پایان مسابقه 1395/4/31
برگزار کننده موسسه مبنا
تعداد سوالات 48 عدد
هزینه هر سوال 120 تومان

جوایز و انتخاب برندگان

شـرایط قرعـه کشـی: قرعه کشی بین تمامی شرکت کنندگانی که در این سرویس عضویت داشته اند و امتیاز و آموزش بیشتری را کسب نموده اند، برگزار می شود. در این قرعه کشی کاربرانی که امتیاز و آموزش بیشتری را کسب نموده اند از شانس بالاتری در قرعه کشی برخوردارند.

اعـلام برنـدگان: اطلاع‌رسانی به برندگان از روش های زیر صورت می گیرد: با برندگان از طریق شماره ۰۹۳۵۱۰۰۰۰۰۰ تماس گرفته خواهد شد. نام برندگان در سایت موسسه مبنا به آدرس www.mabna.com درج خواهد گردید.
جایزه ویژه 3 سفر به شهرک سینمایی و استودیوی شرکت فیلم سازی یونیورسال در سنگاپور برای سه نفر (Universal Studios Singapore®)
{گوشی English Text} {تعداد یا کیفیت}

اطلاعات بیشتر (راهنما )

نحـوه عضویـت: ارسال رایگان 1 به 3085015
 • انصراف از مسابقه

  ارسال رایگان L به 3085015

  با لغو سرویس در هر مرحله تمامی امتیازات کسب شده برای کاربر محفوظ خواهد ماند و در هر مرحله مشترک مجدداً می¬تواند عضو سرویس شود. کاربر بر اساس امتیازاتی که تا هر لحظه کسب کرده است در قرعه کشی شرکت داده خواهد شد.

 • نحوه امتیازگیری

  روزانه 100 امتیاز

  به ازای هر پنج روز همراهی 400 امتیاز

 • هزینه ها

  ارسال پیامک به سرشماره ها رایگان می باشد. این بدین معنی است که مشترکین برای عضویت هزینه ای را پرداخت نمی کنند ولی با توجه به اینکه این سرویس بعنوان یک سرویس ارزش افزوده به شمار می آید مشترکین فقط در ازای پیامک های دریافتی از سیستم هزینه پرداخت می کنند. قیمت پیامک ارسالی برای کاربران در تمامی سرویس ها 120 تومان محاسبه می گردد.

 • شرایط وقوانین

  جوایز با کسر کسورات قانونی به برندگان اهدا می گردد.

  اهداء جوایز طبق مقررات ایرانسل حداکثر ۳ماه پس از تاریخ پایان سرویس همان دوره می‌باشد.

  برندگان بعد از اعلام نتایج ۳۰روز مهلت دارند که مدارک خود را به موسسه مبنا ارائه نمایند.

  پس از پایان مهلت مقرر موسسه مبنا هیچگونه مسئولیتی در قبال تحویل جوایز به برندگان نخواهد داشت.

کلمات کليدي
NOSEARCH