دوشنبه 4 آبان 1394 20 مهر تا 19 آبان

موضوع: این بازی بر اساس بازی سنتی مار و پله طراحی شده است و افراد با ورود به این بازی علاوه بر پاسخگویی به سوالات سرگرمی مناسبی پیدا می کنند.

تاریخ برگزاری:

· شروع مسابقه: 20 مهر 1394

· پایان مسابقه: 19 ابان 1394

برگزار کننده: آسمان صبح فردا

تعداد سؤالات : 30 سوال

قیمت هر سؤال : 1200 ریال

حامی: آسمان صبح فردا

جایزه این دوره:

· کارت هدیه 30 میلیون ریالی

· 2 کارت هدیه 10 میلیون ریالی

آغازمسابقه:

عضویت در مسابقه کافی است عدد 1را به 737148 ارسال کنند.

عضویت در مسابقه و دریافت اولین سؤال رایگان است و فقط در ازای دریافت پیامک‌های بعدی از کاربر هزینه کسر خواهد شد. پس از عضویت در مسابقه، سؤالات برای کاربر ارسال می‌شود.

سؤال اول هر روز به‌طور اتوماتیک برای ثبت‌نام‌کنندگان فرستاده می‌شود و در صورتی‌که کاربر بخواهد می‌تواند به سؤالات بیشتری در آن روز پاسخ دهد. شرکت کننده می‌تواند به بیش از یک سؤال در روز نیز پاسخ دهد. مجاز است به تمامی سؤالات حتی طی یک روز پاسخ دهد.

نحوه انصراف: کاربر برای لغو عضویت خود می‌تواند با ارسال L و یا LAGHV را به شماره 737148 ارسال کند.

تذکر مهم:

با لغو مسابقه در هر مرحله از مسابقه، تمامی امتیازات کسب شده برای کاربر محفوظ خواهد ماند و کاربر بر اساس امتیازاتی که تا آن لحظه کسب کرده است در قرعه کشی‌ها شرکت داده خواهد شد.
کاربران هر زمان پس از لغو عضویت می‌توانند مجدداً وارد مسابقه شده و مسابقه را از آخرین سؤالی که قبلاً پاسخ داده‌اند ادامه دهند. در این‌صورت امتیازات جدید کسب شده به امتیازات قبلی ایشان افزوده خواهد شد.

نحوه امتیازگیری:

  • پاسخ صحیح به سؤالات 100 امتیاز
  • پاسخ غلط به سؤالات 50 امتیاز
  • دعوت از دوستان 1000 امتیاز

نحوه دعوت از دوستان:

کاربران می توانند با انتخاب گزینه دعوت از دوستان و دریافت کد مخصوص به خود ، از دوستان خود درخواست نماید این کد را به سرشماره سرویس ارسال کند و 1000 امتیاز دریافت نماید ، در ضمن هر کاربر می تواند حداکثر 5 مرتبه از گزینه دعوت از دوستان استفاده کند .

نکته: کاربران می توانند با ارسال نام خود نیز عضو سرویس شوند.

نحوه قیمت‌گذاری:

ارسال پیامک به 737148 رایگان است. این بدین معنی است که مشترکان برای ارسال 1 و یا نام کاربری خود به 737148 هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنند. ولی با توجه به اینکه این سرویس، سرویس ارزش افزوده محسوب می‌شود، مشترکان فقط در ازای پیامک‌های دریافتی بعدی از سیستم هزینه پرداخت خواهند کرد.

در واقع خدمات ارزش افزوده، خدماتی هستند که فراتر از سرویس‌های پایه یک اپراتور (مثلاً ارسال پیامک) ارائه می‌شوند. بنابراین در قیمت‌گذاری این گونه سرویس‌ها، پیامک‌های حاوی محتواهای ارزش افزوده در طبقه بالاتری نسبت به پیامک‌های معمولی قرار می‌گیرند. با نظر به موارد فوق و با توجه به اینکه در مسابقات پیامکی در ازای هر درخواست (فقط در ازای دریافت سؤالات و استفاده از راهنمایی‌های مشاور از کاربر هزینه کسر خواهد شد)، یک پیامک ۵ قسمتی (معادل ۵ پیامک) برای مشترکان ارسال می‌گردد، قیمت پاسخگویی به هر سؤال معادل 1200 ریال محاسبه گردیده است.

نحوه انتخاب برندگان:

· کارت هدیه 30 میلیون ریالی، بین کسانی که حداقل 4 بار به خانه پایانی رسیده اند قرعه کشی می شود.

· 2 کارت هدیه 10 میلیون ریالی، بین تمامی شرکت کننده گان در بازی.

نکته: امتیاز بیشتر برابر است با شانس بیشتر.

نکته: جوایز با کسر کسورات قانونی به برندگان اهدا می‌گردد.

اعلام برندگان:

قرعه‌کشی مسابقه معمولاً یک ماه پس از پایان زمان آن انجام شده و پس از آن با شماره 09351000000 با برنده تماس و احراز هویت صورت می‌گیرد.

پشتیبانی آسمان صبح فردا: 88391462

قابل توجه شرکت کنندگان در مسابقات اسمان صبح فردا
اهداء جوایز در ویترین ایرانسل حداکثر ۳ ماه پس از تاریخ پایان مسابقه همان دوره است.  
ضمنا برندگان بعد از اعلام نتایج ،
 ۳۰ روز مهلت دارند که مدارک خود را ارائه نمایند.
بدیهی است پس از پایان مهلت مقرر شرکت آسمان صبح فردا هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال تحویل جوایز به برندگان نخواهد داشت.
کلمات کليدي
NOSEARCH