چهارشنبه 29 مهر 1394 1 مهر تا 9 آبان

موضوع :

مسابقه ای با موضوع فوتبال، که دربرگیرنده دنیای فوتبال به خصوص لیگهای فوتبال اروپا می‌باشد.

تاریخ برگزاری :

تاریخ شروع: 1 مهر 1394

تاریخ پایان : 9 آبان 1394

برگزارکننده :

تاک‌تل

حامی:

موسسه توسعه ارتباطات کلان

تعداد سئوالات :

30 سوال

هزینه دریافت هر سئوال :

1200 ریال

جوایز قرعه کشی ) امتیاز بیشتر شانس بیشتر (


2000 کارت شارژ 1000 تومانی

قرعه کشی 5 دستگاه گوشی تلفن همراه لمسی LG L30 Dual SIM D125 (امتیاز بیشتر = شانس بیشتر)

نحوه انصراف از مسابقه :

برای لغو عضویت، لطفا کد L را به شماره 737178 ارسال نمایید.

تذکر :با لغو مسابقه در هر مرحله از مسابقه، تمامی امتیازات کسب شده برای کاربر محفوظ خواهد ماند و کاربر بر اساس امتیازاتی که تا آن لحظه کسب کرده است در قرعه کشی ها شرکت داده خواهد شد.

کاربر هر زمان پس از لغو عضویت می تواند مجددا وارد مسابقه شده و مسابقه را از آخرین سوالی که قبلا پاسخ داده است ادامه دهد. در اینصورت امتیازات جدید کسب شده به امتیازات قبلی کاربر افزوده خواهد شد.

سناریو مسابقه :

روند این مسابقه به نحوی است که کاربران با شروع مسابقه و فرستادن پیامک خالی به 737178 وارد مسابقه فوتبال اروپایی می شوند. در این مسابقه علاوه بر روند عادی مسابقات و پرسیده شدن سوالاتی مرتبط با فوتبال و مخصوصا فوتبال اروپا، پیش بینی نتایج یک بازی مهم هفته آینده پرسیده خواهد شد که برای کسانی که در این پیش بینی موفق باشند امتیاز ویژه ای را به ارمغان می آورد. پیش­بینی مسابقه به صورت یک عدد دورقمی ارسال خواهد شد که عدد اول نشان­دهنده تعداد گلهای زده تیم اول و عدد دوم تعداد گل­های زده تیم دوم می­باشد. کاربران با استفاده از پیامک روزانه از پیش­بینی هر هفته مطلع خواهند شد و فردای روز مشخص شدن نتیجه مسابقه، در صورت برنده شدن کارت شارژ را دریافت خواهند نمود

شروع مسابقه :

مسابقه با ارسال 1 به 737178 آغاز شده و سوال اول از مشترک پرسیده میشود.

نحوه امتیازگیری :
کاربر در ازای پاسخ صحیح به هر سوال، 100 امتیاز و هر پاسخ اشتباه، 50 امتیاز کسب می کند.کاربر با پاسخ به آنها شانس و امتیاز خود را در قرعه کشی بالا می برد. افرادی که نتایج پیش بینی را درست حدس بزنند علاوه بر امتیاز عادی مسابقه امتیازی معادل 1000 امتیاز نیز کسب می نمایند. کسانی هم که نتیجه را درست پیش­بینی نکرده­اند 100 امتیاز دریافت خواهند نمود.

قیمت گذاری :

نوع پاسخ
امتیاز
صحیح
100
اشتباه
50
پاسخ درست پیش بینی
1000
پاسخ نادرست پیش بینی
100نحوه

ارسال پیامک به 737178 رایگان می باشد این بدین معنی است که مشترکان برای ارسال پیامک بدون متن به 737178 هزینه ای پرداخت نمی کنند. ولی با توجه به اینکه این سرویس بعنوان یک سرویس ارزش افزوده به شمار می آید مشترکان فقط در ازای پیامک های دریافتی از سیستم، هزینه پرداخت می کنند.

در واقع خدمات ارزش افزوده، خدماتی هستند که فراتر از سرویس های پایه یک اپراتور )مثلا ارسال SMS) ارائه می شوند بنابراین در قیمت گذاری این گونه سرویس ها، پیامک های حاوی محتواهای ارزش افزوده در طبقه بالاتری نسبت به پیامک های معمولی قرار می‌گیرند.

با نظر به موارد فوق و با توجه به اینکه در مسابقات پیامکی در ازای هر درخواست، یک پیامک 5 قسمتی )معادل 5 پیامک) برای مشترکان ارسال می‌گردد، قیمت پاسخگویی به هر سوال معادل 1200 ریال محاسبه گردیده است.

نحوه انتخاب برندگان :

1000 کارت شارژ بدون قرعه کشی به 1000 نفر اولی که به سه سوال مسابقه سریع تر از سایر شرکت کنندگان پاسخ دهند. (پس از ارسال پیامک انبوه)

1000 کارت شارژ 1000 تومانی بدون قرعه کشی به 1000 نفر اولی که نتایج پیش بینی های هفتگی را درست پاسخ دهند. به این صورت که هر هفته به 250 نفر اولی که پیش بینی صحیح مسابقه را ارسال کردنده کارت شارژ 1000 تومانی بدون قرعه کشی تقدیم خواهد شد.

شرکت در قرعه قرعه کشی 5 دستگاه گوشی تلفن همراه لمسی LG L30 Dual SIM D125 برای کسانیکه در مسابقه شرکت کرده اند و حداقل به یک سوال پاسخ داده اند. )امتیاز بیشتر= شانس بیشتر(

- تذکر : جوایز با کسر کسورات قانونی به برندگان اهدا می گردد.

تذکر مهم: هر شرکت کننده در این مسابقه حداکثر یک جایزه برنده خواهد شد.) یعنی اگر شرکت کننده ای 2 جایزه برنده شود بهترین جایزه به او اهدا می‌گردد و جایزه دیگر به نفر جایگزین اهدا خواهد شد.(

اعلام برندگان :

قرعه کشی مسابقه معمولاً یک ماه پس از پایان آن انجام شده و اطلاع‌رسانی به برندگان از روش های زیر صورت می گیرد:

1- وب سایت ایرانسل www.irancell.ir

2- همینطور با برندگان از شماره ۰۹۳۵۱۰۰۰۰۰۰ تماس گرفته خواهد شد.

پشتیبانی :

)تماس در ساعات اداری(

قابل توجه شرکت کنندگان در مسابقات ویترین ایرانسل:

اهداء جوایز در ویترین ایرانسل حداکثر 3ماه پس از دریافت اسامی برندگان از شرکت ایرانسل می باشد.

ضمنا برندگان بعد از اتمام مسابقه و اعلام نتایج بصورت تلفنی یا از طریق سایت، 30 روز مهلت دارند که مدارک خود را ارائه دهند. بدیهی است پس از پایان مهلت مقرر شرکت تاک‌تل هیچگونه مسئولیتی در قبال تحویل جوایز به برندگان نخواهد داشت.

کلمات کليدي
NOSEARCH