شنبه 25 مهر 1394 11 مهر تا 11 آبان

تاریخ برگزاری

شروع: 11مهر

پایان : 11آبان

تعداد سوالات: 30 سوال

برگزارکننده: مبنا

هزینه هر سوال: 120 تومان

حامی: مبنا

جوایز این دوره: جوایز فرهنگی به ارزش پنجاه میلیون ریال برای 50 نفر، هرکدام به ارزش یک میلیون ریال.

قرعه کشی بین تمامی شرکت کنندگان در این مسابقه.

مسابقه

این مسابقه از هفته ملی کودک شروع می‌شود و تا هفته کتاب و کتاب‌خوانی ادامه خواهد داشت.

نحوه شروع مسابقه

عضویت در مسابقه برای کاربران صورت زیر امکان پذیر است:

ارسال رایگان 1 به ؟؟؟؟؟؟؟
عضویت در مسابقه و دریافت نخستین سوال رایگان است و فقط در ازای دریافت پیامک‏های‏ بعدی از کاربر هزینه کسر خواهد شد. پس از عضویت در مسابقه، بازی شروع می‏شود.

تذکر مهم:

با لغو مسابقه در هر مرحله از مسابقه با ارسال L به ؟؟؟؟؟؟ تمامی امتیازات کسب شده برای کاربر محفوظ خواهد ماند و کاربر بر اساس امتیازاتی که تا آن لحظه کسب کرده است در قرعه کشی ها شرکت داده خواهد شد.
شما هر زمان پس از لغو عضویت می توانید مجددا وارد مسابقه شده و مسابقه را از آخرین سوالی که قبلا پاسخ داده اید ادامه دهید. در اینصورت امتیازات جدید کسب شده به امتیازات قبلی شما افزوده خواهد شد.

در هر لحظه برای مشاهده امتیاز خود در مسابقه، می توانید عبارت 100 را به ؟؟؟؟ ارسال نمایید.

نحوه بازی

هر سری از این سرویس، شامل 30 سوال دو گزینه‏ای با محور هفته ملی کودک و هفته کتاب و کتاب‌خوانی است. مثال:

سوال: می‌دونین کتاب «قصه‌های خوب برای بچه‌های خوب» رو کی نوشته؟

1- هوشنک موحدی کرمانی

2- مهدی آذر یزدی

نحوه امتیازگیری

پاسخ صحیح: 100 امتیاز

پاسخ نادرست:50 امیتاز

نحوه قیمت گذاری

ارسال پیامک به ؟؟؟؟؟؟ رایگان است. به این معنی که مشترکان برای ارسال پیامک به ؟؟؟؟؟هزینه‏ای پرداخت نمی‏کنند. ولی با توجه به اینکه این سرویس به‏عنوان یک سرویس ارزش افزوده به شمار می‏آید، مشترکان فقط در ازای پیامک‏های دریافتی از سیستم هزینه پرداخت می‏کنند.

با نظر به موارد فوق و با توجه به اینکه در مسابقات پیامکی در ازای هر درخواست، یک پیامک 1 قسمتی (معادل 1 پیامک)برای مشترکان ارسال می‏شود، قیمت پاسخگویی به هر سوال معادل ۱۲۰۰ ریال محاسبه شده است.

جوایز و قرعه کشی

امتیاز بالاتر= شانس بالاتر برای برنده شدن: در پایان مسابقه جوایز فرهنگی اعم از کتاب، فیلم و... مجموعا به ارزش پنج میلیون تومان بین تمامی کسانی که در مسابقه شرکت کرده و حداقل به یک سوال پاسخ داده باشند قرعه کشی خواهد شد. بنابراین کسانی که از ابتدا در مسابقه حضور داشته و به سوالات بیشتری پاسخ داده باشند شانس بیشتری برای برنده شدن جوایز را دارند.

تذکر: جوایز با کسر کسورات قانونی به برندگان اهدا می‏شود.
کاربران می توانند از شنبه تا چهارشنبه در ساعات اداری با شماره پشتیبانی:22573640 برای کسب اطلاعات بیشتر، تماس حاصل نمایند.

اعلام برندگان

قرعه‏کشی پایان ماه، معمولا ۲ هفته پس از اتمام مسابقه برگزار می‏شود و اطلاع‌رسانی به برندگان از روش‏های زیر صورت می‏گیرد:
1. شرکت کنندگان مسابقه، می‏توانند با ارسال عبارت 100 به شماره ؟؟؟؟؟؟ از طریق پیامک از وضعیت امتیاز خود در مسابقات مطلع شوند.
2. همچنین با برندگان از طریق شماره ۰۹۳۵۱۰۰۰۰۰۰ تماس گرفته خواهد شد.

قابل توجه شرکت کنندگان در مسابقات ایرانسل
اهدای جوایز در ویترین ایرانسل، حداکثر۳ ماه پس از تاریخ پایان مسابقه همان دوره است. ضمنا برندگان پس از اعلام نتایج، ۳۰روز مهلت دارند که مدارک خود را ارائه دهند. بدیهی است پس از پایان مهلت مقرر، موسسه پویا آفرین مبنا، هیچ‏گونه مسئولیتی در قبال تحویل جوایز به برندگان نخواهد داشت.

کلمات کليدي
NOSEARCH