شنبه 25 مهر 1394 21 مهر تا 30 آبان

موضوع: مسابقه مذهبی

تاریخ برگزاری مسابقه

  • شروع: 21/7/94

· پایان: 19/8/94 ساعت 12 شب

برگزارکننده: موسسه کیاناد

تعداد سوالات: 40 سوال

قیمت هر سوال: 120 تومان

حامی: موسسه کیاناد

جوایز:

v یک دستگاه Apple iPad Air 2 4G 128GB

v 2000 کارت شارژ 1000 تومانی

سناریوی مسابقه:

در این سرویس کاربر ابتدا عضو مسابقه شده و پیغام خوش آمد را دریافت می کند روند مسابقه بصورت خطی می باشد و سوالات به ترتیب برای کاربر ارسال خواهد گردید.

در این سرویس اطلاعاتی درباره واقعه کربلا، شهدای کربلا و اتفاقات پس از کربلا مطرح شده و سپس سوالی مرتبط با اطلاعات داده شده پرسیده خواهد شد.

همچنین پس از پایان سوالات مسابقه، مطالب مرتبط تا روز پایان مسابقه برای مشترک ارسال خواهد گردید.

آغاز مسابقه:

کاربر با ارسال OZV MOBA عضو مسابقه پیامکی خورشید کربلا خواهد شد.

عضویت در بازی و دریافت اولین سوال رایگان است و فقط در ازای دریافت پیامک های بعدی از کاربر هزینه کسر خواهد شد.

پس از عضویت در مسابقه سوالات برای کاربر ارسال خواهد شد.

سوال اول هر روز بطور خودکار برای ثبت نام کنندگان فرستاده می شود و در صورتیکه کاربر بخواهد می تواند به سوالات بیشتری پاسخ دهد.

کلیدواژه قابل استفاده در این مسابقه برای پاسخ دادن به سوالات BO می باشد و شرکت کنندگان بایستی شماره گزینه صحیح را با رعایت یک فاصله پس از عبارت BO در متن پیامک وارد نموده و آنرا به شماره 8282 ارسال نمایند.

مثال: BO 2

نحوه انصراف: کاربر برای لغو عضویت خود می تواند دستور لغو L MOBA را از طریق پیام کوتاه به شماره 8282 ارسال نماید.

تذکر مهم : با لغو مسابقه در هر مرحله از مسابقه ، تمامی امتیازات کسب شده برای کاربر محفوظ می ماند و کاربر بر اساس امتیازاتی که کسب کر ده است در قرعه کشی شرکت داده می شود.

شرکت کنندگان هر لحظه پس از لغو عضویت می توانند مجددا وارد مسابقه شوند و بازی را از آخرین سوالی که قبلا پاسخ داده اند ادامه دهند. در این صورت امتیازهای جدید به امتیازهای قبلی اضافه می گردد.

شروع مسابقه:

با ارسال OZV Moba به 8282 پیغام خوش آمد گویی برای کاربران ارسال خواهد گردید.

به مسابقه "خورشید کربلا" خوش آمدید

*

باز این چو شورش است که در خلق عالم است

باز این چه نوحه و چه عزا و چه ماتم است‏

*

جوایز:

Apple iPad Air 2

با 128 گیگ حافظه

و 2000 کارت شارژ

برای شروع MOBA رو به 8282 ارسال نمایید.

*

لغو با ارسال L MOBA به 8282

*

هرسوال120تومان

اطلاعات درirancell.ir

پشتیبانی:کیاناد02122398451

نحوه امتیازگیری:

نحوه کسب امتیاز

امتیاز

پاسخ صحیح

200

پاسخ غلط

100

سوال طلایی

400

*بعد از پاسخ به 4 سوال یک سوال طلایی با امتیاز ویژه ارسال خواهد گردید و این روند تا پایان مسابقه ادامه خواهد داشت.بدین صورت سوالات شماره 30،25،20،15،10،5 سوالات طلایی محسوب خواهند شد و مشترک در صورت پاسخ صحیح به هر کدام از این سوالات 400 امتیاز دریافت خواهد کرد.

نحوه قیمت گذاری:

ارسال پیامک به 8282رایگان می باشد این بدین معنی است که مشترکان برای ارسالOzv MOBA به 8282 هزینه ای پرداخت نمی کنند. ولی با توجه به اینکه این سرویس بعنوان یک سرویس ارزش افزوده به شمار می آید مشترکان فقط در ازای پیامک های دریافتی از سیستم هزینه پرداخت می کنند.

در واقع خدمات ارزش افزوده، خدماتی هستند که فراتر از سرویس های پایه یک اپراتور (مثلا ارسال SMS) ارائه می شوند بنابراین در قیمت گذاری این گونه سرویس ها، پیامک های حاوی محتوای ارزش افزوده در طبقه بالاتری نسبت به پیامک های معمولی قرار می گیرند.

با نظر به موارد فوق و با توجه به اینکه در مسابقات پیامکی در ازای هر درخواست، یک پیامک ۵ قسمتی (معادل ۵ پیامک) برای مشترکان ارسال می گردد، قیمت پاسخگویی به هر سوال معادل 1200 ریال محاسبه گردیده است.

در این مسابقه قرعه کشی بر اساس امتیازات کاربران صورت خواهد پذیرفت پس کاربری که امتیاز بیشتری داشته باشد شانس بیشتری در قرعه کشی خواهد داشت و کاربر می تواند با پاسخ صحیح به سوالات و پاسخ به سوالات بیشتر و مطالعه بیشتر محتوا امتیازات خود را افزایش دهد.

v **جایزه ویژه یک تبلت Apple iPad Air2 4G 128GB بین همه شرکت کنندگان قرعه کشی خواهد شد.

v 2000 کارت شارژ 1000 تومانی در روز ارسال پیام تبلیغاتی به مشترکانی که زودتر عضو مسابقه شوند اعطا خواهد شد

جدول تقسیم جوایز

جایزه

نحوه قرعه کشی

توضیحات

Apple iPad Air2 4G 128GB

قرعه کشی بین همه شرکت کنندگان

پاسخ به سوالات بیشتر و کسب امتیاز بیشتر=شانس بیشتر در قرعه کشی

2000 کارت شارژ 1000 تومانی

اعطا به 2000 نفر اولی که در روز ارسال پیام تبلیغاتی زود تر از بقیه عضو مسابقه می شوند

نکته: جوایز با کسر کسورات قانونی به برتدگان اهدا می گردد.

نکته مهم: هر شرکت کننده فقط یک جایزه برنده خواهد شد، و اگر شرکت کننده ای دو جایزه برنده شود جایزه با ارزش تر اهدا شده و جایزه دیگر به نفر بعدی اهدا می گردد.

تذکر مهم: هر شرکت کننده در این مسابقه حداکثر یک جایزه برنده خواهد شد. یعنی اگر شرکت کننده ای ۲ جایزه برنده شود بهترین جایزه به او اهدا می گردد و جایزه دیگر به نفر جایگزین اهدا خواهد شد.

اعلام برندگان:

قرعه‌کشی مسابقه معمولاً یک ماه پس از پایان زمان آن انجام شده و پس از آن با شماره ۰۹۳۵۱۰۰۰۰۰۰ با برنده تماس و احراز هویت صورت می‌گیرد.

کاربران می توانند از شنبه تا چهارشنبه در ساعات اداری(9 الی 17)با شماره پشتیبانی: 02122398451 موسسه کیاناد، برای کسب اطلاعات بیشتر، تماس حاصل نمایند.

اسامی برندگان بعد از اطلاع رسانی در وب سایت ایرانسل www.irancell.ir قرار می‌گیرد

قابل توجه شرکت کنندگان در مسابقات کیاناد :

اهداء جوایز در ایرانسل حداکثر ۳ماه پس از تاریخ پایان مسابقه همان دوره می‌باشد. ضمنا برندگان بعد از اتمام مسابقه و اعلام نتایج بصورت تلفنی یا از طریق سایت، ۳۰روز مهلت دارند که مدارک خود را ارائه دهند. بدیهی است پس از پایان مهلت مقرر موسسه کیاناد هیچگونه مسئولیتی در قبال تحویل جوایز به برندگان نخواهد داشت .

کلمات کليدي
NOSEARCH