سه‌شنبه 25 آبان 1395 آشپزی رو توی کافه ما یاد بگیر

معرفی مسابقه

پیاده سازی این مسابقه با شبیه سازی رفتن شما به یک رستوران شروع می شود، در ابتدا در پیامک اول منوی سفارش دریافت می شود ، این منو شامل سه بخش

 • پیش غذا
 • غذای اصلی
 • دسر
می باشد، با انتخاب هر یک از این گزینه ها از منو ، سوالات مربوط به منوی مورد نظر برای شما ارسال خواهد شد سوالات در رابطه با مواد اولیه تشکیل دهنده پیش غذا، غذای اصلی و دسر و شرایط طبخ و آماده سازی آنها و همچنین سوالاتی در رابطه با غذهای سنتی هر شهر و  غذای های بین المللی ، با هدف آشنایی شرکت کنندگان با فرهنگ غذایی نقاط مختلف در ایران و جهان و هم چنین آشنایی با مواد تشکیل دهنده آنها می باشد. پیش خدمت : بخش کمکی به نام پیش خدمت نیز برای سرویس در نظر گرفته می شود کاربر با  ارسال کیورد ان، پیش خدمت را فراخوانی نموده و در صورت پاسخ دادن به سوالات پیش خدمت  در جوایز مربوط به این بخش شرکت داده خواهد شد.

شروع مسابقه 1 مرداد 1394
پایان مسابقه 31 مرداد 1394
برگزار کننده شرکت راهکارهای همراه کارینا
تعداد سوالات 52
هزینه هر سوال 120 تومان

جوایز و انتخاب برندگان

شـرایط قرعـه کشـی:

- کلیه کاربرانی که به 15 سوال مربوط به دسته بندی اول که انتخاب می نمایند پاسخ دهند در قرعه کشی گوشی Huawei Honor 3C شرکت داده می شوند. به یک نفر از کاربران به قید قرعه جایزه داده خواهد شد.
- کلیه کاربرانی که پس از اتمام 15 سوال موضوع اول ، موضوع دوم را انتخاب نمایند و به تمامی سوالات مربوط به موضوع دوم که انتخاب می نمایند پاسخ دهند ، در قرعه کشی تبلت Samsung Galaxy Tab 4 شرکت داده خواهند شد.به یک نفر از کاربران به قید قرعه جایزه داده خواهد شد.
- کلیه کاربرانی که به تمامی سوالات پاسخ دهند در قرعه کشی گوشی Samsung Galaxy S6 Edge شرکت داده می شوند
- کلیه کاربرانی که حداقل به یک سوال پا سخ درست دهند و 100 امتیاز کسب نمایند در قرعه کشی یک عدد نیم سکه بهار آزادی شرکت داده خواهند شد.
- کلیه کاربرانی که حداقل 400 امتیاز از سوالات پیش خدمت کسب نمایند در قرعه کشی یک عدد نیم سکه بهار آزادی شرکت داده خواهند شد.یید

 
اعـلام برنـدگان:

قرعه کشی مسابقه معمولاً تا یک ماه پس از پایان آن انجام شده و با برندگان از شرکت ایرانسل تماس گرفته خواهد شد.
با برندگان مسابقه اولین بار با شماره 09351000000 تماس گرفته می شود.
در صورت بروز هر گونه مشکل و یا سوال می توانید با شماره پشتیبانی 021-42572111 تماس حاصل فرمایید

گوشی تلفن همراه Samsung Galaxy S6 Edge یک عدد
تبلت Samsung Galaxy Tab 4 یک عدد
گوشی Huawei Honor 3C یک عدد
نیم سکه بهار آزادی دو عدد

اطلاعات بیشتر (راهنما )

نحـوه عضویـت: برای شروع مسابقه کاربران می تواند از روش زیر اقدام نمایند: ارسال پیامک رایگان به شماره 84806 و یا کدOZV WHO را به شماره ۸۲۸۲ ارسال نمایید
 • انصراف از مسابقه

  کاربر برای لغو عضویت خود می تواند دستورL WHO را از طریق پیام کوتاه به شماره ۸۲۸۲ ارسال کند

 • نحوه امتیازگیری

  نحوه امتیاز دهی کاربر بر اساس پاسخ دهی کاربر به سوالات می باشد به ازای پاسخ به هر سوال درست کاربر 100 امتیاز دریافت خواهد نمود و در صورت پاسخ غلط دادن نیز 25 امتیاز به کاربر داده خواهد شد.

 • هزینه ها

  ارسال پیامک به۸۲۸۲ رایگان می باشداین بدین معنی است که مشترکین برای ارسال OZV WHO به ۸۲۸۲ هزینه ای پرداخت نمی کنند. ولی با توجه به اینکه این سرویس بعنوان یک سرویس ارزش افزوده به شمار می آید مشترکین در ازای پیامک های دریافتی از سیستم هزینه پرداخت می کنند.
  در واقع خدمات ارزش افزوده، خدماتی هستند که فراتر از سرویس های پایه یک اپراتور (مثلا ارسال SMS ) ارائه می شوند بنابراین در قیمت گذاری اینگونه سرویسها، پیامکهای حاوی محتواهای ارزش افزوده درطبقه بالاتری نسبت به پیامکهای معمولی قرار می گیرند.
  با نظر به موارد فوق قیمت پاسخگویی به هرسوال معادل 120 تومان محاسبه گردیده است.

  تومان

 • شرایط وقوانین

  جوایز با کسر کسورات قانونی به برندگان اهدا می گردد
  هر شرکت کننده در این مسابقه حداکثر یک جایزه برنده خواهد شد. (یعنی اگر شرکت کننده ای ۲ جایزه برنده شود بهترین جایزه به او اهدا می گردد و جایزه دیگر به نفر جایگزین اهدا خواهد شد)
  دربخش اهدای جوایز رتبه ای در صورتیکه چند کاربر امتیاز یکسان داشته باشند بین آنها قرعه کشی صورت خواهد گرفت.
  اهداء جوایز در ویترین ایرانسل حداکثر 3 ماه پس از تاریخ پایان مسابقه همان دوره می باشد.
  ضمنا برندگان بعد از اعلام نتایج 30 روز مهلت دارند که مدارک خود را ارائه دهند.
  بدیهی است پس از پایان مهلت مقرر شرکت راهکارهای همراه کارینا هیچگونه مسئولیتی در قبال تحویل جوایز به برندگان نخواهد داشت.

  .

کلمات کليدي
NOSEARCH